Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 19:21, kameT napisał:

Bez sensu ja zamówiłem 27.12.2005 i co? Jeszcze nie zostało wysłane! Coś mi zdaje, że dostane
tę grę po premierze, bo do mojej miejscowości straaaasznie długo przesyłki dochodzą!


Przesyłki są wysyłane 5 maja więc sie nie dziw, że jeszcze nie wysłano! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:26, Mistic napisał:

> Bez sensu ja zamówiłem 27.12.2005 i co? Jeszcze nie zostało wysłane! Coś mi zdaje, że
dostane
> tę grę po premierze, bo do mojej miejscowości straaaasznie długo przesyłki dochodzą!

Przesyłki są wysyłane 5 maja więc sie nie dziw, że jeszcze nie wysłano! ;/


Zależy dla kogo wysyłane 5 (chyba czerwca?) Niektórzy już 5 czerca będą mieć HoMMV, poczytaj sobie wcześniejsze posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uspokujcie sie jak zamowiliscie pre-order to napewo dostaniecie przed premierą a pozatym zawsze pisało ze bedą wysyłać 5 czerwca wiec moze byście tak poczekali do poniedzialku... :P a że paru osobom wyslali to pewnie tak na próbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:30, Neomen napisał:

Czy jesteście peni że będzie dodana potstawowa wersja Heros''a 3 bo jednak wolałbym Złotą Edycje
:)

tak jestesmy pewni pytano o to na tym forum chyba ze sto razy o to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora, właśnie przejrzałem i widze, że jest cyrk, bo każdy apeluje. Panowie i panie, gre dostaniecie więc nie wiem o co ten szum, ja mam zamówienie z połowy lutego, bo wczesniej anulowalem z grudnia i nie mam jeszcze paczki wysłanej. Poza tym ktoś napisał, że kurier nie pracuje w weekendy, więc paczek nie dostaniecie zbyt szybko, może najwyżej w poniedziałek wieczorem, ja mam nadzieje otrzymać gre we wtorek przed południem i ego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurier oczywiscie ze rpacuje w weekendy :) ale to zazwyczaj jest extra platne :D a CDP az tyle to nie chce dokladac ;) te dwa dni nas nie zbawia (w poniedzialek bede wyglaac kuriera - ale jesli dojedzie we wtorek to sie nie pogniewam:) choc wolalbym jak najszybciej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak zawsze zrobieni w balona, pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:09, SGSman napisał:

kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak zawsze zrobieni
w balona, pod każdym względem.


co za bzdury gadasz!?! mialo byc DWA DNI PRZED POLSKĄ PREMIERĄ. premiera jest we czwartek 8 czerwca. dwa dni wcześniej = 6 czerwca.
ps: co do terminu dostawy. zrozum znaczenie słowa "dzień roboczy". potem dodaj dwa dni robocze do terminu wysyłki i zastanów się nad swoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:09, SGSman napisał:

kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak zawsze zrobieni
w balona, pod każdym względem.


no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może już wysłane bedzie,a w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:09, SGSman napisał:

kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak zawsze zrobieni
w balona, pod każdym względem.


LOOOOOOOOOL!! Dla twoich widzimisiów cała firma bedzie zasuwała w Weekend bo ty chcesz grę. Ciesz się że wogóle bedziesz mial przedpremierą a nie jęczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:12, paweldomar1 napisał:

> kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak zawsze
zrobieni
> w balona, pod każdym względem.

no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może już wysłane bedzie,a
w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez :D)

Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek nie wysyłamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez problemu moglibysmy dostac gre w weekend :) tyle ze wtedy za wysylke pewnie trzebaby bylo zaplacic :) cieszmy sie ze mamy wysylke za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:15, Nuk7 napisał:

> > kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super! jak
zawsze
> zrobieni
> > w balona, pod każdym względem.
>
> no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może już wysłane bedzie,a

> w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez :D)
Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek nie wysyłamy.
:(


Sparwdzcie jutro, bo moze dzis o 23:00 zaaktualizuja i okaze sie, ze wszyscy zostali obsłużeni:) co prawda wątpie w to, ale jestem optymistą:D być może właśnie w tej chwili została wysłana kolejna partia??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:17, paweldomar1 napisał:

> > > kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce. super!
jak
> zawsze
> > zrobieni
> > > w balona, pod każdym względem.
> >
> > no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może już wysłane
bedzie,a
>
> > w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez :D)
> Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek nie wysyłamy.

> :(

Sparwdzcie jutro, bo moze dzis o 23:00 zaaktualizuja i okaze sie, ze wszyscy zostali obsłużeni:)
co prawda wątpie w to, ale jestem optymistą:D być może właśnie w tej chwili została wysłana
kolejna partia??:D

Dzwoniłem do CDP - nikt nie odbiera, więc raczej nie wyślą dziś już nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:18, Nuk7 napisał:

> > > > kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce.
super!
> jak
> > zawsze
> > > zrobieni
> > > > w balona, pod każdym względem.
> > >
> > > no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może już
wysłane
> bedzie,a
> >
> > > w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez :D)

> > Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek nie
wysyłamy.
>
> > :(
>
> Sparwdzcie jutro, bo moze dzis o 23:00 zaaktualizuja i okaze sie, ze wszyscy zostali obsłużeni:)

> co prawda wątpie w to, ale jestem optymistą:D być może właśnie w tej chwili została wysłana

> kolejna partia??:D
Dzwoniłem do CDP - nikt nie odbiera, więc raczej nie wyślą dziś już nic :(


w poprzednich postach(czyli kilka stron temu) już dzwonili, też nikt nie odbierał. A byłą to godzina bodajże 16:00. Mówili, że dzwonili już po kilka razy w dużych odstępach czasu. Może miła pani też się wzięła za pakowanie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:15, Nuk7 napisał:

Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek nie wysyłamy.
:(


ale co ciebie obchodzi kiedy oni paczki pakują? a niech pakują je nawet w ósmym dniu tygodnia wg kalendarza kambodźańskiego, GWARANTOWANO TERMIN DOSTAWY. nie termin wysyłki, nie kolor włosów kuriera. TERMIN DOSTAWY god damn it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP pracuje od poniedzialku do piatku w godzinach od 9 do 17 :) wiec raczej nie byloby to mozliwe aby ktokolwiek odebral Twoj telefon :)
zadzwon w poniedzialek rano :) moze bedziesz mial szczescie i trafisz na taka mila Pania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować