Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 20:20, paweldomar1 napisał:

> > > > > kogo nie zbawi, tego nie zbawi. miało być w przeciągu 2 dni po wysyłce.

> super!
> > jak
> > > zawsze
> > > > zrobieni
> > > > > w balona, pod każdym względem.
> > > >
> > > > no jeszcze spokojnie, caly czas (chyba) pakują:P sprawdźcie jutro, może
już
> wysłane
> > bedzie,a
> > >
> > > > w poniedziałek będzie miła niespodzaianka (mam nadzieje, ze dla mnie tez
:D)
>
> > > Niby tak, ale była już oficjalna wypowiedż CDP: W sobotę i w niedzielę paczek
nie
> wysyłamy.
> >
> > > :(
> >
> > Sparwdzcie jutro, bo moze dzis o 23:00 zaaktualizuja i okaze sie, ze wszyscy zostali
obsłużeni:)
>
> > co prawda wątpie w to, ale jestem optymistą:D być może właśnie w tej chwili została
wysłana
>
> > kolejna partia??:D
> Dzwoniłem do CDP - nikt nie odbiera, więc raczej nie wyślą dziś już nic :(

w poprzednich postach(czyli kilka stron temu) już dzwonili, też nikt nie odbierał. A byłą to
godzina bodajże 16:00. Mówili, że dzwonili już po kilka razy w dużych odstępach czasu. Może
miła pani też się wzięła za pakowanie??:)

Chciałbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terminemdostawy jest - dwa dniprzed polska premiera wiec o co krzyk :) bedziemy mogli wznosic pomsty donieba jesli 6 czerwca nie otrzymamy naszych zamowionych egzmplarzy :) a teraz to chyba za wczesnie :)nie sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:21, morthi napisał:

CDP pracuje od poniedzialku do piatku w godzinach od 9 do 17 :) wiec raczej nie byloby to mozliwe
aby ktokolwiek odebral Twoj telefon :)
zadzwon w poniedzialek rano :) moze bedziesz mial szczescie i trafisz na taka mila Pania :)


w takim przypadku należy się modlić, żeby doszło na czas, a tymczasem pograć po raz enty w demo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo jest bardzo dobrym remedium na wszelkie problemy zwiazane z oczekiwaniem na pelna wersje :) ew mozesz sobie poogladac zdjecia z zawartoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:21, morthi napisał:

terminemdostawy jest - dwa dniprzed polska premiera wiec o co krzyk :) bedziemy mogli wznosic
pomsty donieba jesli 6 czerwca nie otrzymamy naszych zamowionych egzmplarzy :) a teraz to chyba
za wczesnie :)nie sadzisz ?


zechciej sprawdzić do kogo adresowany był mój post. podpowiem -do tego pana: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11739
to kiedy mają być doręczone paczki wiem i ja problemu z tym nie mam. ani powodów żeby złe słowo rzec. a wręcz przeciwnie.

natomiast innym się w głowach miesza i robią panikę że w sobotę cdp paczek nie wysyła. a co to ma do rzeczy i gwarantowanego terminu dostawy? chyba powinni zabronić osobom przed 15 rokiem życia korzystania z internetu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:25, Ciastuś napisał:

> terminemdostawy jest - dwa dniprzed polska premiera wiec o co krzyk :) bedziemy mogli
wznosic
> pomsty donieba jesli 6 czerwca nie otrzymamy naszych zamowionych egzmplarzy :) a teraz
to chyba
> za wczesnie :)nie sadzisz ?

zechciej sprawdzić do kogo adresowany był mój post. podpowiem -do tego pana: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11739
to kiedy mają być doręczone paczki wiem i ja problemu z tym nie mam. ani powodów żeby złe słowo
rzec. a wręcz przeciwnie.

natomiast innym się w głowach miesza i robią panikę że w sobotę cdp paczek nie wysyła. a co
to ma do rzeczy i gwarantowanego terminu dostawy? chyba powinni zabronić osobom przed 15 rokiem
życia korzystania z internetu ehhh

A zauważ, że mój post także był odpowiedzią na czyjegoś.
Podpowiem Ci: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=11741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:12, Carwen napisał:

3 mozna jeszcze pograc multi 3 trzeba czekac na full ver?

To nie epuls, ani inny szajz... Czekaj na fulla i ewentualei pograj w duele na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:14, morthi napisał:

w demie duel chodzi bez zastrzezen :) wiec mysle ze mozna :)


BTW szkoda, że nie ma takich mahloj jak w becie, że można pograć w multi na jednym kompie.

O morthi gratuluję awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:14, LordOfUndeads napisał:

> 3 mozna jeszcze pograc multi 3 trzeba czekac na full ver?
To nie epuls, ani inny szajz... Czekaj na fulla i ewentualei pograj w duele na necie.



No właśnie próbuje ale wyskakuje mi niepoprawne hasło/konto. To dziwne bo na ubi.com loguje się bez problemu. Stąd moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)
ja czekam na patcha ktory umozliwi granie w duel na jednym kompie w hot seat :) UT pisal o tym kiedys :) to bedzie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz wersje ? bo jesli jakas stara polska to musisz patcha do niej sciagnac:) ja mam nowa i wszystko mi dobrze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:18, morthi napisał:

a jaka masz wersje ? bo jesli jakas stara polska to musisz patcha do niej sciagnac:) ja mam
nowa i wszystko mi dobrze dziala :)



ver 0,9 polską. Wcześniej z angielską nie miałem problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:21, morthi napisał:

no wiec widzisz :) zainstaluj sobie patch :) bo z polska wersja byl problem :)


Rozumiem, że muszę ściągnąć i zainstalować oba patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi ja tak samo. Taki duelek w hot seat to coś pieknego. Tylko oby w ogóle to było. A jak jeszcze by można tworzyć własnych bohaterów do duela to normalnie bym ze szczęścia płakał ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:31, 4YoU napisał:

Morthi ja tak samo. Taki duelek w hot seat to coś pieknego. Tylko oby w ogóle to było. A jak
jeszcze by można tworzyć własnych bohaterów do duela to normalnie bym ze szczęścia płakał ;-)
!!!

z bohaterami to bedzie chyba problem - choc gdyby dali limit punktow do zlozenia armi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty podrząd, ale właśnie tak sobie pomyślałem że może byśmy sobie zrobili takie spotakanie w trybie duel, tak dla zabawy. Pogadalibyśmy sobie, pograli i fajnie by na pewno było. I to by była tylko zabawa(a nie tam rzadne turnieje). Przynajmniej szybko by nam minął czas oczekiwania.

Aaa! I jeszcze coś! Byłem w Media-Markcie w Bielsko-Białej i tam też rozdawali polskie demo HoM&MV za darmo. Było w bardzo ładnym opakowaniu więc..."se" wziąłem. A przy grach na półce była taka płachta czarna, a na niej napis: "Wkrótce magia wypełni cały świat i znajdziesz tutaj najbardziej oczekiwaną grę roku". Bardzo ładnie to wyglądało. Chyba nie musze tłumaczyć o jaką grę chodziło. A że jestem ciekawski to zajrzałem pod płachtę ale tam były tylko puste pułki, na których będą wkrótce bohaterowie :-). W ogóle w każdym sklepie było coś o Heroes''ach V. Jakieś pudełka, plakaty, informacje itp. Kurcze już się nie mogę doczekać :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować