Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 15:27, davis87 napisał:

> Ja wogule nie mam gdzie zmiescic tej karty pomycy podręcznej nigdzie sie nie miesc a jak
wsadzam
> między instrukcje to sie pudełko wygina i tym samym niszczy.

ale na to powinno byc miejsce w pudelku dvd obok plytki z h6 (tam gdzie jest narysowany
zamek)


Mnie się tam nie mieści wszystko, zmieściłem katalog CDP, reklame książki, kartę rejestracji, klawiszologię i więcej mi nie wychodzi, bo inaczej niszczy się cały ten schoweczek :/

PS. Skąd masz Heroes 6? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do davis 87

Nie wszystkie nazwy mozna bylo zmienic. Z prostego powodu - najwczesniej, bo juz w styczniu, byly nagrywane pliki speecha. Jesli tam sie pojawily pewne nazwy (tak jak wlasnie sukkubus), to nie moglismy dac innej (nawet jesli lepszej) nowej nazwy choc bysmy bardzo tego chcieli. mam nadzieje ze to wyjasnia co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:29, mtwarog napisał:

> > Ja wogule nie mam gdzie zmiescic tej karty pomycy podręcznej nigdzie sie nie miesc
a jak
> wsadzam
> > między instrukcje to sie pudełko wygina i tym samym niszczy.
>
> ale na to powinno byc miejsce w pudelku dvd obok plytki z h6 (tam gdzie jest narysowany

> zamek)


Mnie się tam nie mieści wszystko, zmieściłem katalog CDP, reklame książki, kartę rejestracji,
klawiszologię i więcej mi nie wychodzi, bo inaczej niszczy się cały ten schoweczek :/

PS. Skąd masz Heroes 6? :D


marsjanki mi dali:)
ja wyzucilem katalog bo mi jest nie potrzebny jak kupilem w tamtym tyg kroniki riddicka to mam taki sam katalog wiec poco mi dwa . a tak pozaatym to ten katalog jest nie potrzebny bo i tak wszystko jest w skepie podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dać zdjęcie tego specjalnego śladu ciągnącego się za bohaterem, który jest dostępny tylko w edycji de lux? Please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:31, bartes1977 napisał:

Do davis 87

Nie wszystkie nazwy mozna bylo zmienic. Z prostego powodu - najwczesniej, bo juz w styczniu,
byly nagrywane pliki speecha. Jesli tam sie pojawily pewne nazwy (tak jak wlasnie sukkubus),
to nie moglismy dac innej (nawet jesli lepszej) nowej nazwy choc bysmy bardzo tego chcieli.
mam nadzieje ze to wyjasnia co nieco

no oki. ale na poczatku chyba logiczniej bylo dac sukkuby niz sukkubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:34, davis87 napisał:

> > > Ja wogule nie mam gdzie zmiescic tej karty pomycy podręcznej nigdzie sie nie
miesc
> a jak
> > wsadzam
> > > między instrukcje to sie pudełko wygina i tym samym niszczy.
> >
> > ale na to powinno byc miejsce w pudelku dvd obok plytki z h6 (tam gdzie jest narysowany

>
> > zamek)

>
> Mnie się tam nie mieści wszystko, zmieściłem katalog CDP, reklame książki, kartę rejestracji,

> klawiszologię i więcej mi nie wychodzi, bo inaczej niszczy się cały ten schoweczek :/

>
> PS. Skąd masz Heroes 6? :D

marsjanki mi dali:)
ja wyzucilem katalog bo mi jest nie potrzebny jak kupilem w tamtym tyg kroniki riddicka to
mam taki sam katalog wiec poco mi dwa . a tak pozaatym to ten katalog jest nie potrzebny bo
i tak wszystko jest w skepie podane



Tylko nie rozumiem jak to się wszystko wcześniej zmieściło, a teraz za nic tam nie wejdzie? LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:54, Tuddrussel napisał:

jesli chodzi o pierwsze pytanie to nie planujemy zadnych dodatkowych profitow z tytulu dokonanych
platnosci z gory. jesli nie odpowiada Panu ta forma platnosci, zawsze mozna wybrac platnosc
przy odbiorze. Co do samych problemow z platnoscia, to sa one od nas niezalezne - platnosc
autoryzowana jest i rozliczana przez firme eCard.

Może nie tyle nie odpowiada (wtedy bym z niej nie korzystał), co uważam, iż zagrywka z HV, kiedy to płatności należało dokonać 2 tyg przed wysyłką jest - w dobie tranzakcji bezgotówkowych autoryzowanych w ciągu kilku(nastu) minut, czy sekund - pewnym nadużyciem. Nie było to po prostu w żaden sposób usprawiedliwione.

Co do eCard. Dokonuje wielu tranzakcji przez Internet. Zarówno z pomocą kart kredytowych, jak i przelewów błyskawicznych, bądź zwykłych. Jeden jedyny raz zdarzył mi się błąd autoryzacji - 19 maja na gram.pl :)

Ale generalnie - nie ma co tego dłużej roztrząsać. Odpowiedź jest dla mnie jasna. :)

Dnia 07.06.2006 o 13:54, Tuddrussel napisał:

a w drugim przypadku - nie bedziemy formalistami, niespodzianke otrzymaja rowniez osoby, ktore
mialy podobne problemy z platnosciami a zlozyly swoje zamowienia na gre jeszcze w grudniu.

Dziękuję bardzo. Zatem czekam. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha czy moglby ktos dac jakies zdjecie z wewnatrz artbooka ?? bo np ja mam zwykla wersje i chcialbym zobaczyc jak to wyglada :) tak 1 lub 2 zdjecia please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:53, mtwarog napisał:

Denerwuje mnie parę rzeczy w LEK:

1) Dlaczego mapa jest złożona na cztery częsci, a nie na pół?
2) Na kuferku w niektórych miejscach wystaje mi klej :/
3) W środku kuferku, w rogach mam pękniety plastik
4) Po co te naklejki oryginalności na pudełku z grą? Teraz mi ślady po kleju zostały :(
5) Okładka poradnika mam trochę wygiętą i bynajmniej to nie ja to zrobiłem, tak było już od
otwarcia paczki

PS. Czy wszystkie rzeczy (z wyjątkiem instrukcji, poradnika, artbooka i mapy) były schowane
w to wejście takie obok płyt z grą? Bo coś nie chce mi się teraz wszystko tam zmieścić :P


Czy ktoś móglby odpowiedzieć na te pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:53, mtwarog napisał:

Denerwuje mnie parę rzeczy w LEK:

1) Dlaczego mapa jest złożona na cztery częsci, a nie na pół?
2) Na kuferku w niektórych miejscach wystaje mi klej :/
3) W środku kuferku, w rogach mam pękniety plastik
4) Po co te naklejki oryginalności na pudełku z grą? Teraz mi ślady po kleju zostały :(
5) Okładka poradnika mam trochę wygiętą i bynajmniej to nie ja to zrobiłem, tak było już od
otwarcia paczki

PS. Czy wszystkie rzeczy (z wyjątkiem instrukcji, poradnika, artbooka i mapy) były schowane
w to wejście takie obok płyt z grą? Bo coś nie chce mi się teraz wszystko tam zmieścić :P


Czy ktoś móglby odpowiedzieć na te pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 14:53, mtwarog napisał:

Denerwuje mnie parę rzeczy w LEK:

1) Dlaczego mapa jest złożona na cztery częsci, a nie na pół?
2) Na kuferku w niektórych miejscach wystaje mi klej :/
3) W środku kuferku, w rogach mam pękniety plastik
4) Po co te naklejki oryginalności na pudełku z grą? Teraz mi ślady po kleju zostały :(
5) Okładka poradnika mam trochę wygiętą i bynajmniej to nie ja to zrobiłem, tak było już od
otwarcia paczki

PS. Czy wszystkie rzeczy (z wyjątkiem instrukcji, poradnika, artbooka i mapy) były schowane
w to wejście takie obok płyt z grą? Bo coś nie chce mi się teraz wszystko tam zmieścić :P


Czy ktoś móglby odpowiedzieć na te pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tyle krzyku?...

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

1) Dlaczego mapa jest złożona na cztery częsci, a nie na pół?


Widać tak było wygodnniej.

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

2) Na kuferku w niektórych miejscach wystaje mi klej :/


Pewnie musi.

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

3) W środku kuferku, w rogach mam pękniety plastik


Ciesz się, że w ogóle jest.

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

4) Po co te naklejki oryginalności na pudełku z grą? Teraz mi ślady po kleju zostały :(


Trzeba było nie odrywać. Jak przyklejone, znaczy miały być. To wszystko Twoja wina!

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

5) Okładka poradnika mam trochę wygiętą i bynajmniej to nie ja to zrobiłem, tak było już
od otwarcia paczki


Trzeba było nie otwierać.

Dnia 07.06.2006 o 15:42, mtwarog napisał:

Czy ktoś móglby odpowiedzieć na te pytanka?


Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec gdzie (w czym) mam szukac mapy swiata w formacie a2 ktory mial byc dolaczony do ek :?: bo ja juz wyjalem nawet dno (uszkodzone) szkatuly ale nie znalazlem :(
I ciekawi mnie po czym poznac ze instrukcja do gry jest rozszerzona w ek, bo na pewno nie po tytule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:48, pasiaczycho napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec gdzie (w czym) mam szukac mapy swiata w formacie a2 ktory mial
byc dolaczony do ek :?: bo ja juz wyjalem nawet dno (uszkodzone) szkatuly ale nie znalazlem
:(
I ciekawi mnie po czym poznac ze instrukcja do gry jest rozszerzona w ek, bo na pewno nie po
tytule...


mapa byla w kartonie (obok kufra) w tekturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:46, Ururam Tururam napisał:

Po co tyle krzyku?...

> 1) Dlaczego mapa jest złożona na cztery częsci, a nie na pół?

Widać tak było wygodnniej.

> 2) Na kuferku w niektórych miejscach wystaje mi klej :/

Pewnie musi.

> 3) W środku kuferku, w rogach mam pękniety plastik

Ciesz się, że w ogóle jest.

> 4) Po co te naklejki oryginalności na pudełku z grą? Teraz mi ślady po kleju zostały
:(

Trzeba było nie odrywać. Jak przyklejone, znaczy miały być. To wszystko Twoja wina!

> 5) Okładka poradnika mam trochę wygiętą i bynajmniej to nie ja to zrobiłem, tak było
już
> od otwarcia paczki

Trzeba było nie otwierać.

> Czy ktoś móglby odpowiedzieć na te pytanka?

Oczywiście.


Dzięki wielkie, nastepnym razem jak zamówię jakąś grę, a szczególnie w edycji kolekcjonerskiej to będę pamiętał, aby jej wogóle nie otwierać :) Wspomnę tu cytat z pewnego filmu "Wujku, to pyszna rada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie czy jest jakakolkwiek mozliwosc by nie trzeba bylo wkladac ciagle plyty do napedu ?? w koncu instalacja zajmuje 2 GB wiec po co jeszcze ma byc plyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować