Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pytanie ! Grając kampanię Heroes V rozpoczynamy zamkiem wybranym przez komputer , sami wybieramy zamek , czy sa kampanie dla wybranego zamku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:25, barteg napisał:

Mam pytanie ! Grając kampanię Heroes V rozpoczynamy zamkiem wybranym przez komputer , sami
wybieramy zamek , czy sa kampanie dla wybranego zamku ??

Jedna kampania dla każdego zamku, przez całą kampanię grasz jedną frakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 22:34, lampak napisał:

> a patcha jak nie widać tak nie ma..... te wszystkie problemy masy użytkowników grających
LAN/MULTIPLAYER
> dają do myślenia ... ;/
Gra się jeszcze nie ukazała, a ty już grasz i czekasz na patcha?

Polski patch będzie 8 czerwca.


gra do mnie przyjdzie dopiero niebawem... wystarczy jak czytam komentarze xxx osób odnośnie problemów gry lan/multiplayer. ale oczywiście tym stwierdzeniem "a ty już grasz i czekasz na patcha" stwierdzasz, że mam pirata, choć mnie nawet nie znasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie pier... co za jeb.. de... (masterlink) Ja tu do nich próbuje sie dodzwonić. No po 5 min sie udało. Gadam z typi deb.. a oni mi mówią że dzisiaj sie nie wyrobia i MOŻĘ dostane jutro. Więc co to ma być do jasnej hol... za przesyłka przepremierowa jak ja to sobie jutro rano sam w empiku mogę kupić. Do diabła z wami wszystkimi!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:13, Koleś napisał:

> bullshit, gra chodzi bez plyty

Jak się ma pirata to tak. Wersja oryginalna wymaga aby płyta znajdowała się w napędzie.


No to dziwne z leksza, bo mam orginalną EK i chodzi BEZ płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:21, planteater napisał:

Wy czekacie na kuriera, a ja się dowiedziałem że dostane pocztą polską normalnie załamka na
maksa. ;(


Zamówiłeś pocztą to dostaniesz pocztą, co w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:44, Koleś napisał:

> Wy czekacie na kuriera, a ja się dowiedziałem że dostane pocztą polską normalnie załamka
na
> maksa. ;(

Zamówiłeś pocztą to dostaniesz pocztą, co w tym dziwnego??


Nie ja zamawiałem tylko mój znajomy, 2 razy mówilem mu żeby kurierem szło, dzisiaj wkurzony że nie mam przesylki, dzwonilem do masterlinku i powiedzieli że nie ma takiej przesyłki, no to luz zadzwonie do CDP to się dowiem i się dowiedzialem moja edycja kolekcjonerska wydanie przedpremierowe dostane w dniu premeiry (OBY). Teraz rozumiesz c w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiec przychodze z pracy ogladam ulotke z "marketu nie dla idiotów" i co widze HEROES V za 59.90!!! a ja wydajac jeszcze 20 wpln i tak musialem dac 20 zela wiecej SKANDAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 17:11, Balrog84 napisał:

no wiec przychodze z pracy ogladam ulotke z "marketu nie dla idiotów" i co widze HEROES V za
59.90!!! a ja wydajac jeszcze 20 wpln i tak musialem dac 20 zela wiecej SKANDAL!!!!


Lol, pozwij gram.pl do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 17:11, Balrog84 napisał:

no wiec przychodze z pracy ogladam ulotke z "marketu nie dla idiotów" i co widze HEROES V za
59.90!!! a ja wydajac jeszcze 20 wpln i tak musialem dac 20 zela wiecej SKANDAL!!!!


To jakaś ściema jest normalnie, bo mieszkam niedaleko tego MM i poszedłem się zapytać o to i pan powiedział że bedzie cena 79.90!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować