Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 17:43, codename48 napisał:

mam pytanko odnośnie trybu multi, czy z polską wersją moge normalnie grac na ubi czy nie ??



Oczywiscie ze tak bez namniejszych problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta z potworami to jeden wielki blad :D nie zgadzaja sie obrazki :) a w karcie z klawiszami nie zgadzaja sie klawisze - widocznie jakis ignorant (by nie uzyc innego slowa) byl za te elementy odpowiedzialny. Gdybym byl jego kierownikiem nie dostalby ciasteczek do konca roku...bo to zwykle niechlujstwo i lenistwo zrobic cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:15, Rider of Rohan napisał:

> ile osób jeszcze nie dostało heroes''a ??
> mam dość czakam już trzeci dzien :/

Stary nie jestes sam. Wczoraj rzekomo wystawili mi awizo choc nikogo z kurierow nawet nie bylo
u mnie w domu. Dzis rano zadzwonilem do nich niby miala dotzrec jak najszybciej, przyszedlem
ze szkoly nie ma. No ta ja za telefon miala byc do 18:00 i do tej pory ani widu ani slychu
po kurierach...

Maja jeszcze 15 min. jak nie nikt nie dojedzie to wtedy ja ich wszystkich dojade w tym @#$$%#$^@
masterlinku!


zapłaciłem za to by dostać gre przed premierą gdybym wiedział ze nie dostane gry przed premierą kupił bym se w media markcie za dwie dychy mniej !
to jest niesprawiedliwe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:02, Slave napisał:

a jaka masz wersje gry? jezeli 1.1 to ten patch zangielszcza niektore teksty i w przyszlym
tygodniu ma ukazac sie patch jezykowy od cdprojekt.


Owszem 1.1, dzięki za info, więc jednak nie mam się o co niepokoić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:16, morthi napisał:

karta z potworami to jeden wielki blad :D nie zgadzaja sie obrazki :) a w karcie z klawiszami
nie zgadzaja sie klawisze - widocznie jakis ignorant (by nie uzyc innego slowa) byl za te elementy
odpowiedzialny. Gdybym byl jego kierownikiem nie dostalby ciasteczek do konca roku...bo to
zwykle niechlujstwo i lenistwo zrobic cos takiego...



Nie no u mnie obrazki sie zgadzają(przynajmniej według mnie).ALe ta karta z klawiszami uważam ze jest całkowicie zbędna ja i tak uzywam tylko myszki do gry w "hirołsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:16, morthi napisał:

karta z potworami to jeden wielki blad :D nie zgadzaja sie obrazki :) a w karcie z klawiszami
nie zgadzaja sie klawisze - widocznie jakis ignorant (by nie uzyc innego slowa) byl za te elementy
odpowiedzialny. Gdybym byl jego kierownikiem nie dostalby ciasteczek do konca roku...bo to
zwykle niechlujstwo i lenistwo zrobic cos takiego...



U mnie wszystko w ksiedze potworow sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nalezy zbytnio inwestowac w zamek inferno. po zdobyciu zamku na dole w ok 3 tygodniu idziemy na północ na feniksy i jak najszybciej musimy pokonac 2 herosow i zajac zamek na pln-zach oraz tamtejsze kopalnie. z tamtad jak najszybciej do druidow bo jednostki ktore pojawiaja sie co tydzien potrafia bardzo nas oslabic a przeciwnika wzmocnic. Jak juz to zrobilem to bawilem sie z gosciem w kotka i myszke starajac sie miec zajete 2 zamki na gorze wowczas moja produkcja jednostek byla wieksza od przeciwnika. gdy zbierzemy juz odpowiednia ilosc woja idziemy na wroga.
Inna metoda jest pojcsie wschodnia droga na polnoc i walka z zombi czy jak im tam, ale dalsza czesc sprowadza sie do tego samego. Mam nadzieje ze pomoglem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:21, manitou76 napisał:

nie nalezy zbytnio inwestowac w zamek inferno. po zdobyciu zamku na dole w ok 3 tygodniu idziemy
na północ na feniksy i jak najszybciej musimy pokonac 2 herosow i zajac zamek na pln-zach oraz
tamtejsze kopalnie. z tamtad jak najszybciej do druidow bo jednostki ktore pojawiaja sie co
tydzien potrafia bardzo nas oslabic a przeciwnika wzmocnic. Jak juz to zrobilem to bawilem
sie z gosciem w kotka i myszke starajac sie miec zajete 2 zamki na gorze wowczas moja produkcja
jednostek byla wieksza od przeciwnika. gdy zbierzemy juz odpowiednia ilosc woja idziemy na
wroga.
Inna metoda jest pojcsie wschodnia droga na polnoc i walka z zombi czy jak im tam, ale dalsza
czesc sprowadza sie do tego samego. Mam nadzieje ze pomoglem ;-)



No coz sprawdzimy jak to bedzie wygladac w praktyce :) Aha czyli raczej nie walczyc jednostkami inferno tylko tymi zdobycznymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem (chyba) natury technicznej: w planszy 3 kampani Sylvan od jakiegoś czasu nie przybywają mi surowce. Ktoś może też tak miał i wie, jak na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 18:23, TheDoc napisał:

No coz sprawdzimy jak to bedzie wygladac w praktyce :) Aha czyli raczej nie walczyc jednostkami
inferno tylko tymi zdobycznymi ?


na poczatku chcac nie chcac bedziesz musial wybudowac kilka budowli do rekrutacji. Ja zbudowalem chyba 3. Najwazniejsze sa sukkuby jako jednostka strzelajaca. Obstawialem ja w rogu planszy innymi jednostkami aby feniksy nie mogly sie do nich dobrac. Walka jest ciezka i z duzymi stratami ale je pokonalem. Dodam ze gralem na poziomie ciezkim wiec moje rady moga byc nieprzydatne na najwyzszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:31, lampak napisał:

Ja mam pewien problem (chyba) natury technicznej: w planszy 3 kampani Sylvan od jakiegoś czasu
nie przybywają mi surowce. Ktoś może też tak miał i wie, jak na to zaradzić?


U mnie trwalo to tydzien i pozniej wrocilo do normy. Mialem tak gry bylem juz w posiadaniu wszystkich zamkow a przeciwnik mi jeden odbil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodam ze gralem na poziomie ciezkim wiec moje rady moga byc nieprzydatne

Dnia 07.06.2006 o 18:32, manitou76 napisał:

na najwyzszym poziomie.


Hehe ja gram na normalnym i poradzic sobie nie moge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch do Polskiej wersji DVD byl i jest dostepny od wczoraj
Patch do wersji CD oznaczony jako PL ( Heroes of Might and Magic V v1.1 Polish Patch)
Do EK jest Polsko Czeski ( Heroes of Might and Magic V v1...nd Polish Collector''s Editions )
a do zwyklej DVD jest Wegiersko Polski
problem w tym ze zle byl nazwany na serwerach ( Heroes of Might and Magic V v1.1 Hungarian Patch )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:36, TheDoc napisał:

>Dodam ze gralem na poziomie ciezkim wiec moje rady moga byc nieprzydatne
> na najwyzszym poziomie.

Hehe ja gram na normalnym i poradzic sobie nie moge ;]


Powiem Wam, że próbowałem zainstalować, tego polsko-węgierskiego patcha do wersji DVD i już nie krzyczało mi że nie mam gry zainstalowanej.
Co więcej instalator wykrył żem Polak i po chwili węgierskiej paplaniny "przemówił" do mnie piękną polszczyzną.
Dalej bałem się instalować, ale za raz spróbuje.
Wydaje się, że jest to rozwiązanie naszych problemów z instalacją patcha 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 17:48, Isar napisał:

juz nie mam sił... nie moge przejsc trzeciej misji inferno :(... ciągle zabija mnie ten Gilraen...
pomozcie nie wiem albo doradźcie cos jak szybko zabić tego elfa... nawet ten poradnik dolaczony
do gry nie pomaga :P

no !!!! pokonałem szmate w jego własnym zamku moge grac dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta pomocy podr. to jeden wielki shit!! wiele postaci po wygladzie nie zgadza sie z ich odpowiednikami w grze np lisz arcylisz paladyn kawalerzysta strzelec smoki w sylwan krwawa furiaduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować