Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 20:53, yellovv napisał:

Nie wiem czy było takie pytanie ale czmu sa osobne Patche da różnych wersji CD, DVD, EK ??
Przecież wszyscy kupowali tą samą gre tylko na różnych nośnikach i z różnym wyposarzeniem (myśle
tu o EK)


Bo jakbyś nie zauważył to zwykła edycja DVD a EK były osobno nagrywane i są troche inne (ja osobiście nie znam dokładnych różnic ale choćby jedna że na EK są 3 dodatkowe mapy na Multi i one się instalują odrazu z grą a nie przez jakąś ostatnią instalkę a to już jest dowód na to że te płyty są inne)
PS: Sory za dwa posty pod rząd
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:29, Pablor napisał:

Stary powiedz mi skąd Ty jesteś taki wszechwiedzący, jeżeli ta cena (59 w MM) bedzie obowiązywała
dopiero od piątku.


nie jestem wszechwiedzacy zobaczylem ulotke to zadzownilem do nich dwa razy to mi powiedzieli ze to pomylka i bardzo przepraszaja itd. a z resztą http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8378&pid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:39, Xardas33 napisał:

ja tam się ciesze że gra już wyszła bo po pierwsze każdy mówi że UBI się spieszył bo nie myślał
o graczach... on myślał o sobie bo UBI jest na tyle mądry że wypuszcza grę (nawet z błędami)
i sprawdza czy to się sprzedaje. Jeśli Heroes by się nie sprzedawał, a oni wywalili by kupe
szmalu jeszcze przez te 2-3 miechy zanim by to dopracowali a oni nie chcą splajtować tak jak
#DO bo oni chcieli mieć gry bez błędów i trzymali w tłoczni je dłuugo a błędy i tak są bo one
się ukazują najczęściej już PO premierze jak testują ją gracze. Jeżeli gra by była tworzona
jeszcze dłuzej to pomyślcie sami że byłaby jeszcze droższa bo UBI chciałby nadrobić straty
a tak stworzą takiego patcha (to jest 2 dni roboty dla jednego informatyka żeby go zrobić)
i wy macie tanią grę, możecie się już nacieszyć tym co narazie macie, a UBI na tym nie traci
więc ja uważam że ci którzy uważają że UBI źle zrobił że wypuscił już grę są czysto zgryźliwi.
Jakby UBI trzymał jeszcze 3 miechy grę u siebie to byście mówili że strasznie długo wam czekać.
Nonsens!!!
A co do mojego któregoś poprzednika (nie pamiętam nicka) powiedział że jest słaba animacja
laboratorium alchemika-Jak jesteś taki mądry to zrób lepszą bo mi się osobiście podoba tylko
ci nie pasuje coś żeby pokazać innym że ty TEŻ jesteś zgryźliwy (jak większość osób która tu
pisze na forum) moim zdaniem macie nie pokolei w głowach!
pzdr


hahaha, dzięki stary za poprawienie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:27, Largo007 napisał:

Ponawiam prosbę o pomoc.
Mój napęd ( nagrywarka DVD Samsunga) zainstalowała sobie gierke (LEK) ,działa bez problemu
ale po wyłączeniu kompa, i ponownym włączeniu napęd juz nie może odczytac płytki:-(((.Czyta
wszystkie płytki DVD oprócz tej!!!Co jest nie tak przecież na początku bez problemu zainstalował
a teraz wogóle nie czyta?? Pomocy :-(((.Nie mam wirtualnych napędów itp .


Ja tez mam ten problem, i kurna nie wiem o co chodzi!! Spróbuje sformatować kompa, a jak nie pooże to zadzwonie do d. obsługi klienta i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie nadal problemy z zainstalowaniem Patcha na wersję DVD (standardową) to wysyłam do kwasowej groty http://acidcave.com tam w najnowszym newsie znajdziecie TYMCZASOWE rozwiązanie problemu i wyjaśnienie tego otóż błędu
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie moge zassaćpatcha na kolekcjonerską..... ><


nierozumiem czemu wszystcy narzekają że albo im sie zwiesza albo muszą grać na nie pełnych ... ja np mama alchlonika 1.8 podkręconego do 2 GHz może wpradzie jest to 64 bitowy lecz mam słąbą karte jak na dzisiejsze czasy albą źle kupioną bo za te sameme pieniądze za które kupiłme geforca 5700 LE 128 mogłęm kupić równie dobrego jak może i bardziej szybkiego radeona.
łorewer..
lecz wystarczy mieć pożadek na dysku i nowe sterowniki no i niestety ten jeden giga pamięci ...
------------
NAdal nie moge zassac . ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 22:03, Przemek t74 napisał:

> Ponawiam prosbę o pomoc.
> Mój napęd ( nagrywarka DVD Samsunga) zainstalowała sobie gierke (LEK) ,działa bez problemu

> ale po wyłączeniu kompa, i ponownym włączeniu napęd juz nie może odczytac płytki:-(((.Czyta

> wszystkie płytki DVD oprócz tej!!!Co jest nie tak przecież na początku bez problemu zainstalował

> a teraz wogóle nie czyta?? Pomocy :-(((.Nie mam wirtualnych napędów itp .

Ja tez mam ten problem, i kurna nie wiem o co chodzi!! Spróbuje sformatować kompa, a jak nie
pooże to zadzwonie do d. obsługi klienta i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego patcha 1.1. Czy moglby mi ktos wyjasnic o co chodzi z tymi dodatkowymi mapami do gry ????
Jakos nie moge ich nigdzie znalezc........:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry ,gdy chciałem odpalić wyskoczył mi komunikat " A required security module can not be activated. This program can not be executed (5007) .Czy ktoś wie o co chodiz? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was problem podczas rejestracji na necie na UBI z e-mail? Ja podałem swój to coś mi tam pisało ze nieprawidłowy, potems tworzyłem inny i znów to samo, nie mgołęm sie zalogowac;/ a inne info było poprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 22:53, DjKamil napisał:

A miał ktoś z was problem podczas rejestracji na necie na UBI z e-mail? Ja podałem swój to
coś mi tam pisało ze nieprawidłowy, potems tworzyłem inny i znów to samo, nie mgołęm sie zalogowac;/
a inne info było poprawne


no UBI.com coś się ostatnio chyba posypało, problem z zaloowaniem, z założeniem nowego konta itp... ale o 7 rano spróbuje moze coś wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam za bardzo i dla tego sie pytam czy po zainstalowaniu patcha 1.1 zmieni sie cos n alepsze jesli tak to co moj kolega powiedzial ze sie napisy psuja i czym w razie problemow po zainstalowaniu da sie od instalowac patcha[sorry jesli jakies pytanie bylo glupie ale sie nie znam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:39, Xardas33 napisał:

ja tam się ciesze że gra już wyszła bo po pierwsze każdy mówi że UBI się spieszył bo nie myślał
o graczach... on myślał o sobie bo UBI jest na tyle mądry że wypuszcza grę (nawet z błędami)
i sprawdza czy to się sprzedaje. Jeśli Heroes by się nie sprzedawał, a oni wywalili by kupe
szmalu jeszcze przez te 2-3 miechy zanim by to dopracowali a oni nie chcą splajtować tak jak
#DO bo oni chcieli mieć gry bez błędów i trzymali w tłoczni je dłuugo a błędy i tak są bo one
się ukazują najczęściej już PO premierze jak testują ją gracze.


3DO upadło przez spory między pracownikami i przez to, że ten główny projektant Heroes chciał już skończyć z grami.

Dnia 07.06.2006 o 21:39, Xardas33 napisał:

Jeżeli gra by była tworzona jeszcze dłuzej to pomyślcie sami że byłaby jeszcze droższa bo UBI chciałby
nadrobić straty a tak stworzą takiego patcha (to jest 2 dni roboty dla jednego informatyka żeby go zrobić)
i wy macie tanią grę, możecie się już nacieszyć tym co narazie macie, a UBI na tym nie traci
więc ja uważam że ci którzy uważają że UBI źle zrobił że wypuscił już grę są czysto zgryźliwi.
Jakby UBI trzymał jeszcze 3 miechy grę u siebie to byście mówili że strasznie długo wam czekać.
Nonsens!!!


Wiesz, inne firmy tworzą dłużej gry, które są wtedy bardzo dopracowane. A 2 dni nie wystarczają całej firmie na zrobienie takiego pacza, więc nie mów, że 1 gość to zrobi. Pozatym pomyśl logicznie - czy firmy jak UBI czy EA nie wydają gier bardziej pod "komerche" zamiast stawiać na większe dopracowanie? Gdyby nie wypuścili pierwszych screenów ponad rok temu, to byśmy wszyscy nadal mówili, że może niedługo H5 wyjdzie, ale bez takiego narzekania jakie było z powodu zmiany daty premiery. Zawsze więcej info o nowej grze = więcej niecierpliwości. ;)

Dnia 07.06.2006 o 21:39, Xardas33 napisał:

A co do mojego któregoś poprzednika (nie pamiętam nicka) powiedział że jest słaba animacja
laboratorium alchemika-Jak jesteś taki mądry to zrób lepszą bo mi się osobiście podoba tylko
ci nie pasuje coś żeby pokazać innym że ty TEŻ jesteś zgryźliwy (jak większość osób która tu
pisze na forum) moim zdaniem macie nie pokolei w głowach!
pzdr


To było jego zdanie na ten temat. Teraz to Ty jesteś zgryźliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 23:33, Luk15 napisał:

Ja sie nie znam za bardzo i dla tego sie pytam czy po zainstalowaniu patcha 1.1 zmieni sie
cos n alepsze jesli tak to co moj kolega powiedzial ze sie napisy psuja i czym w razie problemow
po zainstalowaniu da sie od instalowac patcha[sorry jesli jakies pytanie bylo glupie ale sie
nie znam]


Pacza po instalacji nie da się odinstalować w 90% aplikacji. W H5 też nie. Pozostaje reinstal. Ale możesz spróbować zrobić kopie katalogu z grą i wtedy spaczować, sprawdzić, w razie czego grać z kopii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz chyba wiem o co chodzilo mojemu koledze o to ze nie wszystko jest w patchu przetlumaczone ale podobno ma wyjsc nowy z cdp ktory naprawi to tylko teraz troche sie zastanawiam czy tyle bledow i tyle poprawek ma miec gra ktora miala byc super sukcesem i jedna z najlepszych gier.troche mnie denerwoje ten haos jaki panuje jesttyle problemow ta gra i tyle pytan ze szok ale zobacze jak sam zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 23:37, Galadin napisał:

Pacza po instalacji nie da się odinstalować w 90% aplikacji. W H5 też nie. Pozostaje reinstal.
Ale możesz spróbować zrobić kopie katalogu z grą i wtedy spaczować, sprawdzić, w razie czego
grać z kopii. ;)

Dzieki za odpowiedz mysle ze nie bede kombinowal tylko sciagne i beda wychodzic kolejne poprawki [oby jak najmniej] jak ta z cdp za pare dni albo tygodni i wtedy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować