Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

już gdzieś czytałem tutaj o tym i sory że znowu pytam
dlaczego niemoge zainstalowac patcha 1.1 ciągle mi wyskakuje że niemam zainstalowanej gry homm5
próbowałem juiz wszystkimi łatkami i nic :[
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przerabiales rejestr to zamien go spowrotem na oryginalny i potem zainstaluje wegierski patch 1.1 wszystko Ci zadziala bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyjaśni mi ktoś co da zaznaczenie w opcjach grafiki opcji ''No eyecandies''?
Wydaje mi się, że opis który się przy niej pojawia nie pasuje do działania tej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:40, morthi napisał:

wszystko masz wyjasnione w instrukcji co to znaczy :)


Moja Angielska Słaba. bardzo bardzo. polska też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:45, morthi napisał:

skoro nie umiesz angielskiego to dlaczego sobie kupiles angielska wersje gry ?



Gdy czlowiek jest na głodzie to kupi wszystko. Morrowinda też kupiłem najpierw po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:44, SzarQ napisał:

> wszystko masz wyjasnione w instrukcji co to znaczy :)

Dnia 08.06.2006 o 08:44, SzarQ napisał:

Moja Angielska Słaba. bardzo bardzo. polska też :)


to przepisz co masz napisane w instrukcji z angielskiej wersji gry oraz podaj numer strony w drukowanej instrukcji (nie pdfowej, tak na wypadek aby sprawdzić czy na pewno masz oryginał). z pewnością wtedt jakiś użytkownik pomoże ci i przetłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:49, SzarQ napisał:

> skoro nie umiesz angielskiego to dlaczego sobie kupiles angielska wersje gry ?

Dnia 08.06.2006 o 08:49, SzarQ napisał:

Gdy czlowiek jest na głodzie to kupi wszystko. Morrowinda też kupiłem najpierw po angielsku.


no no, 200-250 złotych dałeś za angielski oryginał żeby mieć grę 10 dni wcześniej... zaiste prawdziwy fan heroes. z utęsknieniem czekam na numer strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:56, SzarQ napisał:

OK. Problem zażegnany. No eyecandies wyłącza smaczki graficzne.

problem zażegnasz jak oryginał kupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 09:18, Ciastuś napisał:

> OK. Problem zażegnany. No eyecandies wyłącza smaczki graficzne.
problem zażegnasz jak oryginał kupisz...


Nie wysnuwaj pochopnych wniosków. Taka rada. Mam Wszystkie części (oryginalne) oprócz polskiej piątki.
jeżeli myślisz że ja, wiesz co, to się m[u/y]lisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka info o kartach graficznych, patchach, media marktach itp:
1. pare dni temu pytalem czy gierka pojdzie na karcie graficznej na chipsecie intela, na laptopie.
otoz odpowiedz defaultowa: nie pojdzie. wszystko sie ladnie instaluje, odgrywa sie intro i jak juz sie wybiera tryb gry i rozpoczyna gre, to wywala na pulpit i po graniu.
odpowiedz rozszerzona: po zainstalowaniu patcha polsko-wegierskiego na dvd gierka poszla bez najmniejszego problemu. moglem ustawic nawet rozdzielczosc 1200x764 (czy jakos tak, dosc ze na ekran panoramiczny).

2. gre kupilem w media markcie. WCZORAJ, czyli 7 czerwca. wydawalo mi sie, ze premiera jest 8-go, ale wpadlem do MM tak na wszelki wypadek i sie okazalo, ze nie na darmo. cena polskiej wersji (chcialem angielska, ale nie bylo) wyniosla 79,90.

3. po wlozeniu plytki do napedu pojawia sie plansza do instalacji, gdzie WSZYSTKO JEST PO WEGIERSKU i nie wiadomo o co chodzi, bo u nich zadne slowo nie jest jak u ludzi. komputer to tez jakies tam wydziwienie, nawet juz nie pamietam jak. juz sie wkurzylem, ze mi sprzedali wegierska wersje i chcialem juz jechac i oddac do reklamacji, ale na chybil trafil wybralem pierwsza opcje z gory (bo przewaznie ''install'' jest na gorze) i pozniej, juz w drugim kroku, moglem wybrac jezyk w jakim gierka sie bedzie ze mna komunikowac. dalej juz problemow z wegierskim nie bylo. nie liczac tego, ze jak sie wklada plytke, to plansza, ktora sie pojawia znow jest po wegiersku. odpalam jednak gierke z ikonki na pulpicie, wiec sie tym nie przejmuje.

4. patcha sciagalem przez blue connecta, na dodatek przez GPRS, a nie UMTS, wiec zajelo mi to z 2 godzinki. w miedzyczasie przetestowalem herosow III, zeby wejsc w smaczek grania. ukonczylem chyba 2 albo 3 plansze z kampanii kiedy sie w koncu sciagnal patch.
jako ze wczesniej bylo mnostwo opinii, ze karty intelowskie sa kiepskie, a szczegolnie w laptopach, to instalowalem patcha bez wygorowanych nadziei, ale sie okazalo, ze wszystko poszlo bez zarzutu i moge sobie poustawiac opcje graficzne ciut wyzsze od tych domyslnie najgorszych.

teraz wiec sobie cierpliwie czekam do konca dnia pracy, a pozniej do domu i do ponownego smakowania gierki. wczoraj zanim sie obejrzalem, juz bylo gruuuubo po polnocy i dzis troche niewyspany jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, heroes III to ''restoration of erathia'', o ile dobrze pamietam.
z tego co troche w nie pogralem, to bez zadnych dodatkow w stosunku do tego, co bylo w momencie jej wydania, wiec z bonusow nici.
no ale jesli komus chodzi heroes V, to mysle, ze nawet super bonusy do H III bylyby zbedne.
a z patchem 1.1 H V powino chodzic prawie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 09:28, sabon napisał:

1. pare dni temu pytalem czy gierka pojdzie na karcie graficznej na chipsecie intela, na laptopie.
otoz odpowiedz defaultowa: nie pojdzie. wszystko sie ladnie instaluje, odgrywa sie intro i
jak juz sie wybiera tryb gry i rozpoczyna gre, to wywala na pulpit i po graniu.
odpowiedz rozszerzona: po zainstalowaniu patcha polsko-wegierskiego na dvd gierka poszla bez
najmniejszego problemu. moglem ustawic nawet rozdzielczosc 1200x764 (czy jakos tak, dosc ze
na ekran panoramiczny).



oj bracie wlewasz w me serce nadzieję, bo właśnie się zastanawiam nad zaqpem laptopa tylko ta jedna "mała" zagwozdka o nie chodzących H5 mnie jeszcze dość mocno martwiła, a tu proszę, miła rewelacja!!

obyś nie był osamotnionym głosem, a jeszcze czy mógłbys podać nieco dokładniejszą konfigurację laptopa jaką posiadasz? tzn jaki chipset dokładnie intela masz w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować