Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

z góry przepraszam za podwójnego posta ale właśnie zadzwoniła pani listonosz z paczuszką!!!!!!!!!!

wreszcie maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to do grania!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem dosyć ciekawy błąd?.
Mianowicie, pierwszego dnia po instalacji gry, we wtorek, podczas walki, jak skasowałem kilku przeciwników to na dolnym pasku, ilość przeciwników automatycznie była pomiejszana o liczbę exterminowanych. Wszystko cacy, ale wczoraj zacząłem grać i już tak różowo nie było. Sytuacja opisana powyżej już niestety trochę się zagmatwała. Exterminowani, byli usuwani z ogólnej liczby ale niestety z jakimś 3 rundowym opuźnieniem, co doprowadzało do dziwnych sytuacji, gdzie na placu boju stało 5 a dolny pasek pokazywał mi 25.
Niby szczegół a denerwujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 09:43, VrOObel69 napisał:

oj bracie wlewasz w me serce nadzieję, bo właśnie się zastanawiam nad zaqpem laptopa tylko
ta jedna "mała" zagwozdka o nie chodzących H5 mnie jeszcze dość mocno martwiła, a tu proszę,
miła rewelacja!!

obyś nie był osamotnionym głosem, a jeszcze czy mógłbys podać nieco dokładniejszą konfigurację
laptopa jaką posiadasz? tzn jaki chipset dokładnie intela masz w nim?


konfiguracje przesle w czasie pozniejszym, czyli najprawdopodobniej wieczorem. teraz siedze w pracy, a tu mam troche innego laptopa. chipset tez intelowski, ale nie jestem pewien czy identyczny.

pamieci w kazdym badz razie na lapie domowym mam 792. procesor rowniez podam wieczorkiem.

mysle, ze jesli kupisz sobie w miare nowoczesnego laptopa, to powinna gierka smigac bez problemu. szczegolnie ze jest duzo roznych, rowniez z kartami radeona, ktore obsluguja gre rowniez w wersji bezpatchowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Heroes''ów w Media Markt. Wszystko ok. Za 99.90 dostałem poradnik, klawiszologię, spis wszystkich jednostek elegancko wydrukowany, świetną instrukcję i oczywiście 35zł na konto. Dla mnie bomba. Gra 10/10. Tylko trochę mało czasu bo tu koniec roku (trzeba oceny poprawiać), egzaminy na dodatkowym angielskim i takie tam. Ale niedługo będą WAKACJE !!!
P.S. Zadowolony jestem bo demko na max detalach graficznych się cieło a pełna nie. Tylko , że przez zabezpieczenia antypirackie gra się długo uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpiew ktos pisal, ze w MM H5 stoi za 59,90, pozniej ktos pisal ze kupil za 79,90
a teraz Śpiewul pisze, ze kupil za 99,90

czyli jutro 119,90 :D (z kazdym dniem +20pln :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 19:34, Krzysztofica napisał:

> karta pomocy podr. to jeden wielki shit!! wiele postaci po wygladzie nie zgadza sie
z ich
> odpowiednikami w grze np lisz arcylisz paladyn kawalerzysta strzelec smoki w sylwan krwawa

> furiaduch
sam jesteś jeden wielki shit!!! wszystko wygląda tak jak być powinno


jestes frajerem jak tego nie dostrzegasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:29, morthi napisał:

widze ze dziecie sie zezloscilo - mamusia nie nauczyla cie ze nie ladnie tak mowic ?


bo wkurza mnie jakis ciec co pewnie nosi okulary -4 i spojrzal na to wszystko bez nich(chodzi mi tutaj o ta karte pp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 10:22, davis87 napisał:


jestes frajerem jak tego nie dostrzegasz!!


człowieku daj spokoj z tym twoim burzeniem bo przez jakies 500 stron postów chyba nie napisałes niczego sensownego:| a co do karty pomocy to wiadomo ze cdp tylko dokonało polonizacji - nie mogło ingerowac w treść i np zmieniac obrazki, w kazdej wersji na swiecie masz takie same ( kilka sie nie zgadza) wiec jak juz naprawde nie masz co robić to marudź na UBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:33, davis87 napisał:

pozatym nie jestem dzieckiem


nie? a ja byłem pewny ze masz 13 - 14 :D twoje posty o tym świadczą dobitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 2 plansza 3 kampanii (nekropolis). Jak pokonujecie herosa w zamku ktory caly czas tworzy kopie jednostek, nie nadazam ich likwidowac, bo czesto strzaly i czary nie trafiaja. Jakimi silami idziecie na goscia. Gram na poz. ciezkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy można prowadzić na nieco wyzszym poziomie, nie uważasz ?? Wyzywanie swoich rozmówców, nawet jeśli Ci się z tobą nie zgadzają nigdy nie doprowadzi do rozwiązania konfliktu... Swoją drogą znacząco odbiegasz od tematu tego wątka... Tym razem ostrzeżenie... i wiedz, że inni moderatorzy nie okazaliby tyle łaski...

Pozdrawiam,
C_Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:22, davis87 napisał:

jestes frajerem jak tego nie dostrzegasz!!


1. Na forum obowiązuje kultura! Jeżeli takie posty będą się powtarzać zakończy się to degradem a później banem.

2. Proszę nie nadużywać pogrubiania tekstu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:51, moonman napisał:

niestety chlopak ma racje i degrad czy inne strach na lachy tego nie zmienia


Za zwrócenie uwagi na błąd w intrukcji żadne konsekwencje nie grożą, natomiast za obrażanie innych użytkowników forum jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:41, manitou76 napisał:

Mam problem z 2 plansza 3 kampanii (nekropolis). Jak pokonujecie herosa w zamku ktory caly
czas tworzy kopie jednostek, nie nadazam ich likwidowac, bo czesto strzaly i czary nie trafiaja.
Jakimi silami idziecie na goscia. Gram na poz. ciezkim


Najlepiej używac moim zdaniem czarów obszarowych na kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:53, Venom napisał:

> niestety chlopak ma racje i degrad czy inne strach na lachy tego nie zmienia

Za zwrócenie uwagi na błąd w intrukcji żadne konsekwencje nie grożą, natomiast za obrażanie
innych użytkowników forum jak najbardziej.

Czy planujecie jakąś erratę ? może chociaż w formie elektronicznej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:53, Venom napisał:

> niestety chlopak ma racje i degrad czy inne strach na lachy tego nie zmienia

Za zwrócenie uwagi na błąd w intrukcji żadne konsekwencje nie grożą, natomiast za obrażanie
innych użytkowników forum jak najbardziej.

Szczerze mówiąc zwróciłem uwagę na te błędy dopiero kiedy o nich przeczytałem w tym wątku, nie przesadzajmy w każdej grze są jakieś niedoróbki. Osobiście czekam tylko na pacz naprawiający polonizacje bo jest w niej dużo błędów zarówno tych spowodowanych paczem jak i tych z pierwotnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować