Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 18:24, Luke PL napisał:

> > a grzebales w rejestrze?
> nie nic nie grzebałem.a mam angielskom wersje heroesa a patch mam sciągniety walsnei angielski

> nie wiem co to ma znaczyc;/
na piratach nie dziala ;P

po 1 jest to orginał -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:25, Grom123 napisał:

> > > a grzebales w rejestrze?
> > nie nic nie grzebałem.a mam angielskom wersje heroesa a patch mam sciągniety walsnei
angielski
>
> > nie wiem co to ma znaczyc;/
> na piratach nie dziala ;P
>
po 1 jest to orginał -.-

kupiles angielska wersje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani,

Może to zabrzmi dziwnie, ale w kwestii herosów zawsze byłem ignorantem. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego po reinstalce gry przy próbie połączenia się z ubi.com dostaję info, że mój kod jest ''już w sieci''... Ten żart naprawdę mi się nie podoba, nie będę za każdym razem instalował nowej wersji gry :D

Może gdzieś czegos nie doczytałem... inna sprawa, że przy włączonym głupim gg w ogóle nie chce się łączyć w związku z przekroczeniem czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:26, Luke PL napisał:

> > > > a grzebales w rejestrze?
> > > nie nic nie grzebałem.a mam angielskom wersje heroesa a patch mam sciągniety
walsnei
> angielski
> >
> > > nie wiem co to ma znaczyc;/
> > na piratach nie dziala ;P
> >
> po 1 jest to orginał -.-
kupiles angielska wersje??

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja juz brechtam z tej gry i tego zalosnego ubisoftu juz dawno nie widzalem tak zabugowanej i zle zorbionej gry.Co najsmieszniejsze za kazdym razem gdy ja odpalam co innego rpzestaje w niej chodzic xD teraz np jak chce sie z ubi polaczyc mowi ze moj kod jest niewasciwy pomimo ze podalem mu kod z intrukcji i wczesiej go przyjal...zalosne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:02, SimoNeeN napisał:

Mam pytanie czy osoby ktore zamawialy Herosa za pobraniem przez Poczte Polska dostaly juz przesylke???

Ja nie dostałem zaraz idę do sklepu kupię a od poczty nie przyjmę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:52, Thimburd napisał:

Wiecie moze czemu gdy chce sie laczyc z ubi.com pojawia sie takie info jak na fotce? :| Wszystkie
firewalle mam wylaczone.


Mam identico, a najgorsze, że wczoraj wszystko dobrze działało (znaczy do 2 walk, jak po tym wyszedłem i zaraz potem próbowałem wejść, to już mnie nie wpuścił). I nawet wyłączenie gg nic nie dało (żadnego emula również nie mam włączonego). Mam co prawda dosyć wolny internet (256kb, 30 przy ściaganiu), ale nic nie pisało o posiadaniu jakiegoś mega łącza, by sobie pograć po sieci :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem. Zarejestrowałem się na ubi.com ,żeby móc gra online. Nastepnego dnia dostałem kilka mailów i przez pomyłkę kliknełem w link w mail od ubi, co miało oznaczac ze nie chciałem sie zarejestrowac (szkolny blad- nie przeczytałem, a wcisnełem) i od tej chwili nie moge grac po internecie. Niechce się klucz aktywowac. Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne niechluje przygotowywały Edycję Kolekcjonerską!

W skrzyni oprócz paczki z grą i albumu (chyba mini mini albumiku) z artami znalazłem masę wiórów. Są poprzyczepiane zarówno do tego czerownego wyłogu wewnątrz skrzyni, jak i pod nim. Pełno tego pyłu drewnianego tam się plącze. Oprócz tego ta czerwona miseczka imitująca aksamit jest w każdym z czterech rogów poprzerywana, a w jednym pognieciona. Dodatkowo sama skrzyneczka na zewnątrz jest miejscami pokancerowana. Ktoś tu się strasznie kiepsko przyłożył do pracy.
Grę kupiłem braciszkowi na prezencik i mam mu dać coś takiego? Chciałbym porozmawiać z "pajacem", który jest za to odpowiedzialny. Rzeczywiście EKSKLUZYWNE wydanie. No czyba, że te wióry to część projektu - w takim razie przepraszam za "pajaca".
No i mam nadzieję, że obiecany film o "powstawaniu" znajduje się w tym zafoliowanym pudełeczku, bo w skrzynce go nie było. Niestety nie mogę sprawdzić, bo prezent to prezent - wypada podarować nierozpakowany.

Może ktoś się i na ten temat wypowie - choć nie dotyczy on samej gry.
A co do kuriera, to sam musiałem się do niego pofatygować (jakieś 200m od domciu), bo się biednemu szukać adresu nie chciało. Chyba nie taka była idea wysyłania kurierem? Bliżej mam na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:51, juzio07 napisał:

Mam ogromny problem. Zarejestrowałem się na ubi.com ,żeby móc gra online. Nastepnego dnia dostałem
kilka mailów i przez pomyłkę kliknełem w link w mail od ubi, co miało oznaczac ze nie chciałem
sie zarejestrowac (szkolny blad- nie przeczytałem, a wcisnełem) i od tej chwili nie moge grac
po internecie. Niechce się klucz aktywowac. Błagam o pomoc.


klucz nie ma nic wspolnego z kontem

zaloz nowe konto i po klopocie

najpierw wpisujesz klucz, a pozniej logujesz sie do konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po postach, Heroes V błędów ma mnóstwo, szczególnie wersja polska. Angielska (której jestem posiadaczem) ma ich trochę mniej na szczęście, wszystko się jakoś kupy trzyma :) A dla tych, co mają polską wersję. Nie instalujcie Patchy do niej, bo to ona jest winowajcą większości (jak nie wszystkich) problemów z polskimi tłumaczeniami. Kochany Ubisoft nie pomyślał, że poprawiając podpis po angielsku pod arefaktem lub umiejętnością i dodając to do psełdopolskiego patcha dla polskiej wersji gry częściowo ją zangielszczy. Moja rada: poczekać na patch od CDP :) Tam na pewno nie będzie takich problemów

PS Gra świetna. Cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:54, moonman napisał:

> Mam ogromny problem. Zarejestrowałem się na ubi.com ,żeby móc gra online. Nastepnego dnia
dostałem
> kilka mailów i przez pomyłkę kliknełem w link w mail od ubi, co miało oznaczac ze nie
chciałem
> sie zarejestrowac (szkolny blad- nie przeczytałem, a wcisnełem) i od tej chwili nie moge
grac
> po internecie. Niechce się klucz aktywowac. Błagam o pomoc.

klucz nie ma nic wspolnego z kontem

zaloz nowe konto i po klopocie

najpierw wpisujesz klucz, a pozniej logujesz sie do konta


niestety nie pomogło :(. ciągle wyświetla się ten sam komunikat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z tymi łatkami to paranoja! oO''
Póki nie wyjdzie Polska łatka nie mam zmaiaru HoMM''a wkładać do napędu, to nie na moje nerwy -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:05, juzio07 napisał:

> > Mam ogromny problem. Zarejestrowałem się na ubi.com ,żeby móc gra online. Nastepnego
dnia
> dostałem
> > kilka mailów i przez pomyłkę kliknełem w link w mail od ubi, co miało oznaczac ze
nie
> chciałem
> > sie zarejestrowac (szkolny blad- nie przeczytałem, a wcisnełem) i od tej chwili nie
moge
> grac
> > po internecie. Niechce się klucz aktywowac. Błagam o pomoc.
>
> klucz nie ma nic wspolnego z kontem
>
> zaloz nowe konto i po klopocie
>
> najpierw wpisujesz klucz, a pozniej logujesz sie do konta

niestety nie pomogło :(. ciągle wyświetla się ten sam komunikat:

Mam tak samo :(
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam to samo.. chyba cos z serem UBI.com - bo wczoraj jakos sie laczylem, chociaz szlo jak krew z nosa, ale za ktoryms tam razem jednak sie udawalo.

a dzisiaj od pol godziny taki komunikat lub jeszcze jakis ''blad wewnetrzny'' - nie zrobilem screena.

mogliby chociaz dac mozliwosc grania po adresie IP - a tak trzeba sie umawiac, bawic w hamachi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi ze kliknales jakis zly link czy ze sie nie zarejestrowales...ja mam konto i mam takie samo info co na tym screnie ze blad kodu bla bla bla powinni panowie z ubisoftu napsiac przperaszamy ze zajelismy sie heroesem 5 dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy drugi bojkot! Pierwszy był o przedłużenie premiery. Drugi zrobimy o jak najszybsze uporanie się z problemami i wydanie działających poprawnie paczy! lol, to nie przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie, np zespół pomocy technicznej, jak się zarejestrować i grać w sieci, bo po kilkudziesięciu próbach wpisania kodu podanego na instrukcji poddałem się zmęczony tymi przygodami bardziej niż samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę wystartować gry. Po zainstalowaniu przy próbie uruchomienia dostaję komunikat "Unable to authenticate original disc within time limit. Try again?" Kiedy daję ponów dostaję komunikat "Please insert the original disc instead of a backup. See http://www.securom.com/no_orig_found for more details." Stosowałem się do wskazówek na tej stronie i udało mi się odpalić grę 1 raz, dziś znowu kicha nie działa w żaden sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować