Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Pomocy !!!!!!! Kupiłem orgi. wersje gry i mi pisze że nie chce odpalić ponieważ mam pirata
Te zabezpieczenia są naserio bardzoio głupie ... nie wiem co zrobić .... popadam obłęd ... PLS help !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:51, Marrbacca napisał:

> hmm mam pytanie: jestem w 3 misji imperium, pokonalem kilka arcydiablow stojacych w polnocno-wschodenij

> czesci mapy i .... no wlasnie i co dalej? przeczytalem w poradniku, iz powinna pojawic
sie
> jakas armia diablow ale zadna taka sie nie pojawila ;/
Musisz pokonać wszystkich strażników demonów stojących na mapie. Dopiero wtedy pokaże się armia


no wlasnie o to chodzi, ze pokonalem wszystkich ;/
zamieszczam foto z mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 19:46, michał26 napisał:

no wlasnie o to chodzi, ze pokonalem wszystkich ;/
zamieszczam foto z mapy

Centymenr po centymetrze przeszukaj mapę i pozaglądaj za drzewa. Miałem to samo u siebie. Pokonałem arcydiabłów i zdziwiony jestem, że nic się nie dzieje. Zaglądam do poradnika i zaczynam przeszukiwać mapę. A tam za jakimś drzewkiem demony się ukryły :) Wystarczyło je pokonać i wszystko ruszyło do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 19:48, Marrbacca napisał:

> no wlasnie o to chodzi, ze pokonalem wszystkich ;/
> zamieszczam foto z mapy
Centymenr po centymetrze przeszukaj mapę i pozaglądaj za drzewa. Miałem to samo u siebie. Pokonałem
arcydiabłów i zdziwiony jestem, że nic się nie dzieje. Zaglądam do poradnika i zaczynam przeszukiwać
mapę. A tam za jakimś drzewkiem demony się ukryły :) Wystarczyło je pokonać i wszystko ruszyło
do przodu


heh, rzeczywiscie dzieki :) sprytnie sie schowaly skubance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą sugestię do wszystkich grających w Heroes V. Po każdym wyjściu z tej gry róbcie kopię folderu z save''ami. Byłem już w IV misji kampanii Przystani. Dzisiaj wchodzę do gry, klikam załaduj i okazuje się, że wszystkie zapisane stany gry zniknęły. Bez żadnego wyraźnego powodu. Trzy razy upewniałem się, czy wchodzę na właściwe konto w Windowsie. Bez rezultatu. Dobrze, że to był jeszcze w miarę wczesny etap wszystkich kampanii. W innym wypadku mogło być znacznie gorzej.
-------------------------------------------------------------------
No dobra zrozumiałem, dlaczego w sumie nie można byłoby zabierać swoich oddziałów z jednej misji do drugiej- wspomniana przewaga Necropolis. Tylko dlaczego do jasnej ciasnej nie można tak zrobić z artefaktami:P Ta gra zabija we mnie żyłkę ekolekcjonera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karte mam odpowiednia a z tego co wiem to sterowniki mam najnowsze aha probowalem sciagnac patcha 1.1 ale mi wyskakuje blad podczas sciagania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, przegladalem ostatnie kilkanascie stron ale nie znalazlem nic na ten temat.
Czy ktos z Was kupil gre w Media ? ile zaplacil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:53, skyler napisał:

Kumplowi przy wejsciu do gry pojawił sie napis "failed to set display mode". co to może być???

Dosłownie komunikat o nieudanym ustawieniu trybu graficznego. Zwykle oznacza to kartę graficzną lub monitor niedostosowany do wymagań gry. W przypadku stargo monitora LCD 15" rozdzielczośc maksymalna to 800x600, a gra np. może chcieć uruchomić rozdzielczość 1024x768.
Najlepiej zgłosić problem do pomocy technicznej dostępnej z głównej strony www.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:13, Khamul24 napisał:

Zainstalowałem sobie mad na inkwizytora z bety i teraz po wejściu do miasta gra się wyłaczą.
Czym to może być spowodowane?


a skad sciagales moda ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:38, Olamagato napisał:

> Kumplowi przy wejsciu do gry pojawił sie napis "failed to set display mode". co to może
być???
Dosłownie komunikat o nieudanym ustawieniu trybu graficznego. Zwykle oznacza to kartę graficzną
lub monitor niedostosowany do wymagań gry. W przypadku stargo monitora LCD 15" rozdzielczośc
maksymalna to 800x600, a gra np. może chcieć uruchomić rozdzielczość 1024x768.
Najlepiej zgłosić problem do pomocy technicznej dostępnej z głównej strony www.gram.pl

Na prawdę dzięki za pomoc ale to był post z 31.01 :)
Problem rozwiązany- gra nie obsługiwała karty graficznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:41, pilaf napisał:

> Zainstalowałem sobie mad na inkwizytora z bety i teraz po wejściu do miasta gra się wyłaczą.

> Czym to może być spowodowane?

a skad sciagales moda ???/


Jak się instaluje te mody? bo ściągłem je, wgrałem do katalogu ''data'' i nic:/ albo może żle wkleiłem? je się jakoś włącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 19:18, tidbit napisał:

sry za kolejny post ale tu wiecej widac ;p
wywala mi gre do windy podczas wczytywania planszy!

Wg tego co jest napisane wynika, że Twoja karta graficzna nie spałnia minimalnych wymagań gry. Wymagana jest bowiem karta ze 128 MB ramu i to obsługująca sprzętowo vertex shadery (GF4TI lub Radeon 8500). Twoja karta GF4MX jest funkcjonalnie kartą słabszą nawet od GF2TI (nie oferuje sprzetowego T&L). Poza tym gra, która masz powinna zostać zaktualizowana do wersji 1.1. Patch jest dostępny na stronie.

Najtańsza karta, która powinna obsłużyć Twoją grę, to jakiś Radeon 9200, dostępny w sklepach najtaniej za ok. 125-130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da sie jak zrekrutuje jednostki w mieście, to musze do niego wracać bohaterem? Czy moge np. w połowie mapy je wziąć z miasta nei wracając do niego?? Bo jakoś tak głupio kończyć tygodnie przechodząc całą mape, po to, żeby nabrać kilku łuczników i zbrojnych ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować