Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy ktoś może mi pomóc?
Nie mogę włączyć gry, wyskakuje mi poniższy komunikat.
Odinstalowałem już Daemon Tools i nie mam żadnego wirtualnego napędu.
Wypełniłem formularz pomocy technicznej w środę ale nie było żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz 2 bohaterem podrzucic tamtemu jednostki z zamku albo jest taki czar, ktory teleportuje jednostki z zamku do bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Przystani w 3 misji nie mam 2 bohaterów. Co do czaru, możesz powiedzieć jak sie on nazywa i od, którego poziomu moge go mieć???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:56, graczomaniak napisał:

Tylko, że w Przystani w 3 misji nie mam 2 bohaterów. Co do czaru, możesz powiedzieć jak sie
on nazywa i od, którego poziomu moge go mieć???:)

jest to zaklecie podróżne wiec nie szukaj go gdzies w bitewnych ;) a nie pamietam jak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:59, michał26 napisał:

mam pytanie do cd projektu:
jesli bym napisal cos w stylu Heroes III vs Heroes V to moglbym liczyc na umieszczenie tego
w formie newsa? ; )

nie jestem z CDP ale powiem ci jedno: Wątpie
PS. no, ale cuda sie zdarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh i tak napisze ;) moze panowie z cd project zlituja sie nade mna i zdarzy sie wspomniany przez ciebie cud :) Zreszta jaskinia behemota chetnie przyjmnie taki artykul i to chyba tam powinienem skladac propozyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:02, michał26 napisał:

eh i tak napisze ;) moze panowie z cd project zlituja sie nade mna i zdarzy sie wspomniany
przez ciebie cud :) Zreszta jaskinia behemota chetnie przyjmnie taki artykul i to chyba tam
powinienem skladac propozyce :)

masz rację, z takimi rzeczami to raczej do Jaskini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:54, graczomaniak napisał:

Mam pytanie. Czy da sie jak zrekrutuje jednostki w mieście, to musze do niego wracać bohaterem?
Czy moge np. w połowie mapy je wziąć z miasta nei wracając do niego?? Bo jakoś tak głupio kończyć
tygodnie przechodząc całą mape, po to, żeby nabrać kilku łuczników i zbrojnych ;/.



potrzebujesz czar Przywołanie Istot• Czar dostępny na mapie przygód. Przyzywa istoty z najbliższe miasta, którym włada gracz. Istoty muszą być wcześniej kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja zauwazylem ciekawego buga, mianowicie gram sobie heaven, zbudowalem kapitol dajacy 5 tys sztuk zlota po czym wybudowalem budynek pozwalajacy rekrotowac anioly. Po kilku dniach zauwazylem, iz mam tragicznie malo zlota (ok 3500) a na nic nie wydawalem. Sprawa po chwili sie wyjasnila: zamiast 5 tys zlota z kapitolu dostawalem jedynie 250 z umiejetnosci bohatera. Kolejne dni byly takie same. Jedynie co pomoglo to ponowne czytanie mapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:05, Ninja6 napisał:

ale nie wiem na jaka ani jak zmienic to cos w karcie

W menu start wybierz polecenie "uruchom". Tam napisz dxdiag i wciśnij Enter.
Uruchomi Ci się program diagnostyczny.
Interesować Cię będzie pierwsza strona z pozycjami "Procesor", "Pamięć" i "Wersja programu DirectX". Zapisz sobie to co jest w tych pozycjach napisane.
Potem przejdź do zakładki Ekran i zapisz to co jest napisane przy pozycjach "Typ mikroukładu" i "Przybl. całk. il. pamięci".
Następnie te zapisane informacje przepisz tutaj na forum, to będzie można sprawdzić co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważajcie że nieznam sie na komputerze,ale jak biore gre wieloosobowa to wyskakuje prosba o wpisanie kodu internetowego
CO TRZEBA WPISAC???????????????????
zwracam sie z prosbą do tych ktorzy juz go wpisali i grają w multi player
DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:16, Hades King napisał:

Nie uważajcie że nieznam sie na komputerze,ale jak biore gre wieloosobowa to wyskakuje prosba
o wpisanie kodu internetowego
CO TRZEBA WPISAC???????????????????
zwracam sie z prosbą do tych ktorzy juz go wpisali i grają w multi player
DZIĘKUJĘ

To jest ten kod z tyłu instrukcji. Wpisujesz go i możesz grać w internecie, jeśli coś innego nie nawali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja wiem o HOMM V ??

O tym ze na karcie ze 128 MB i Pixel Shadrem 2.0 oraz CeleronM 1.6 GHz i 896 MB on SO-DIMM 533 MHz MB DDR2 RAM chodzi jakby ktos galatetke mieszal po 3 dniach.

Krotko mowiac DO.. niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:41, pilaf napisał:

> Zainstalowałem sobie mad na inkwizytora z bety i teraz po wejściu do miasta gra się wyłaczą.

> Czym to może być spowodowane?

a skad sciagales moda ???/



Z [url] http://files.heroesofmightandmagic6.com/heroes5/mods/Cleric_en.pak[/url]. Zdarzyło się jeszcze coś dziwnego. Użyłem niezmodyfikowanego pliku dat.pak. Oczywiście wszsytkie mody, które instalowałem przestały działać, jedan mod z inkwizytorem nadal działa!! Cz ktoś wie jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:31, Bigjack7 napisał:

Wiecie co ja wiem o HOMM V ??

O tym ze na karcie ze 128 MB i Pixel Shadrem 2.0 oraz CeleronM 1.6 GHz i 896 MB on SO-DIMM
533 MHz MB DDR2 RAM chodzi jakby ktos galatetke mieszal po 3 dniach.

Krotko mowiac DO.. niczego.

To nie wiem u mnie na p4 2,6 i 512 ram ddr400 z GF6600 256ram, chodzi bardzo dobrze na wysoich detalach z AAx2..duzo zazalezy od ogolnej przepustowosci architektury magistrali, szybkosc dysku twardego(u mnie sata 1 i 7200rpm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować