Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

1. U mnie chodzi płynnie {detale wszystkie na maxa poza AA} mój komp to celeron 2,8 i 512 ram radeon 9200 128 ram{ zainstaluj może nowe sterowniki to powinno pomóc
2. Prosze ludzie nie zakładajcie nowych tematów o herosie V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok przeinstalowalem system + najnowsze stery konfiguracja kompa Atlon 2ghz Radeon x850 256 mb i 1024 ramu.Gra nadal sie przycina.Campania dziala bez zarzutu zero scin ale chce zwrocic uwage na tryb hot seat i pojedyncze scenariusze.Podczas trybu hot seat po kilku turach nadal mam slajd show,w trybie dla pojedynczego gracza jakos dziala ale w momencie kiedy najezdzam myszka na zaciemnone pole gry przycina sie i w momencie obrotu mapy tez.Co ciekawe szczegolnie podczas walki z heroesami w momencie uderzenia w jaks jednostke przed kazda animacja jest chwilka przerwy (male sciecie). W tej chwili moge odpalic dla przykladu obliviona na max detalach bez zwiechy i dziala all ok.To nie jest wina mojego kompa ani systemu,nie wierze ze wszystkim tak super dziala a anizotropia itp.Prosze zebyscie sie przyjzeli trybie hot seat i pojedynczym mapa czy wam nie tnie po np 1h grania.Skoro campania mi dziala bez jakiejkolwiek sciny to inne tryby tez powinny dlatego jest to ewidetna wina gry.A ponac wymagania to 1.5 ghz 512 ram i 64 mb karta graficzna moj komputer przewyzsza te wymagania o wiele.juz nie wiem co robic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:11, Robot napisał:

potrzebujesz czar Przywołanie Istot• Czar dostępny na mapie przygód. Przyzywa istoty
z najbliższe miasta, którym włada gracz. Istoty muszą być wcześniej kupione.



Gdzie moge sprawdzić liste swoich czarów??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:31, Bigjack7 napisał:

Wiecie co ja wiem o HOMM V ??

O tym ze na karcie ze 128 MB i Pixel Shadrem 2.0 oraz CeleronM 1.6 GHz i 896 MB on SO-DIMM
533 MHz MB DDR2 RAM chodzi jakby ktos galatetke mieszal po 3 dniach.

Krotko mowiac DO.. niczego.


Mi sie tnie na Atlonie 2ghz Radku x850 256 mb i 1024 ramu lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:59, graczomaniak napisał:

Gdzie moge sprawdzić liste swoich czarów??:)

Wejdź w ekwipunek bohatera i kliknij na księdze tam zapisane są twoje czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:54, Warrior Within napisał:

1. U mnie chodzi płynnie {detale wszystkie na maxa poza AA} mój komp to celeron 2,8 i 512 ram
radeon 9200 128 ram{ zainstaluj może nowe sterowniki to powinno pomóc

No to mam prawie identyczną konfigurację, tylko Pentium 4 zamiast Celerona i 256 MB na grafice i chodzi płynnie ze wszystkim na maxa. Na samiutkim początku, podczas szybkiego obracania kamery się tnie, ale już później chodzi idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamięć : 512 MB RAM

procesor AMD Athlon(tm) XP 2000+, MMX, 3DNow, ~1.7GHx

Wersja programu DirectX : DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Typ mikroukładu GeForce 5600

Przybl. całk. il. pamięc : 128.0 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:35, pavick napisał:

Mam pytanko, przegladalem ostatnie kilkanascie stron ale nie znalazlem nic na ten temat.
Czy ktos z Was kupil gre w Media ? ile zaplacil ?


Moja żonka kupiła za 59,90zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu twórcy gier są tak głupi, że dają save''y w Moich Dokumentach. Jeżeli ktoś ma wyodrębnioną nie dużą partycję na system, to nie chce chyba, żeby parę giga zajmowały na niej gry. Przecież profile w grze sprawdzają się znacznie lepiej, jak np. ktoś chce zagrać nie na swoich użytkowniku. A jeśli chodzi o prywatność... no cóż, systemowe zabiezpieczania hasła są słabe, hasło jest przechowywane w jednym z plików systemowych, można je odczytać używając różnych freeeware''owych programów, nie jestem pewien, czy ręcznie notatnikiem się nie da, a wątpię, aby twórcy gier nie mogli skorzystać z lepszych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:48, Smash-PL napisał:

> Moja żonka kupiła za 59,90zł:)

lol?



No wlasnie ja tez i bylem w szoku , juz myslalem ze im sie cos pomylilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 1.1 ale juz chyba wiem w czym tkwil problem
otoz mialem zainstalowanego modfa zmieniajacego dzewca na tego z bety...
Usunelem go i moglem juz walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym zglosic kilka bledow w tlumaczeniu, a raczej jego braki. chodzi mi o opisy. pierwszy blad, jaki zauwazylem to tlumaczenie zdolnosci "Mistrz Ognia", ktorej opis jest po angielsku. pozniej jest czar "Widmowe Zastepy", i tutaj tak samo jak powyzej. no i ostatni problem to nazwa jednostki "Wights", gdzie podczas bitwy mialem angielska nazwe tejze jednostki (ale jak widzialem ja[chyba ja] na mapie) to byla nazwana "Kostucha", wiec sadze, ze da sie to poprawic w kolejnym patchu (mam wersje 1.1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge uruchomić gry. Wszystko pasuje, ale gdy próbuję ruszyć pierwszą misję, pierwszej kampanii, komputer zdycha. Co ma mrobić? Już 4 przeinstalowywałem gręi nic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

braki w tłumaczeniu znane są już od dawna, są spowodowane uwstecznieniem spolszeczenia przez Ubisoft w patchu 1.1. CDP pracuje na patchem mającym przywrócić poprawne spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować