Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 23:24, tejrezjasz napisał:

Nie moge uruchomić gry. Wszystko pasuje, ale gdy próbuję ruszyć pierwszą misję, pierwszej kampanii,
komputer zdycha. Co ma mrobić? Już 4 przeinstalowywałem gręi nic!!!!!

a twoja karta obsluguje pixeshander ?? (czy jakos tak??-cieniowanie pixeli :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:59, STARSCR3AM napisał:

WTF!?
teraz jak sie wkoncu połonczylem to mi takie cos wyskakuje...tylko powiesic sie!!


takie informacje będą Ci wyskakiwac jeżeli:
1. Ty masz zainstalowanego patcha a inny gracz nie (lub na odwrót)
2. Ty masz wrzucony jakiś mod (skopiowane/zamienione inne pliki niż oryginalnie być powinny) a inny gracz nie i vice v.
3. innych przypadków narazie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:52, kameT napisał:

Może mi ktoś powiedzieć skąd ten screen??? Ja nie mam czegoś takiego w grze :(


oj chłopie!!!!!!!!!!! TY SOBIE POPATRZ jeszcze RAAAAAAAAAZ na tego skrina, na boga toz tam jak byk pisze że to werja beta!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:52, kameT napisał:

Może mi ktoś powiedzieć skąd ten screen??? Ja nie mam czegoś takiego w grze :(


Z tego co pisze na srodku screenu? xD Z beta testu Heroesa 5 (moim zdaniem w beta wersji lepiej wygladalo kupowanie jednostek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:29, vip konius napisał:

> Nie moge uruchomić gry. Wszystko pasuje, ale gdy próbuję ruszyć pierwszą misję, pierwszej
kampanii,
> komputer zdycha. Co ma mrobić? Już 4 przeinstalowywałem gręi nic!!!!!
a twoja karta obsluguje pixeshander ?? (czy jakos tak??-cieniowanie pixeli :P)


A co to jest? Sprawdziłem, nie ruzają też pojedyncze scenariusze, a Hereoes III chodzą bez problemu? Mam roczny komp, 2, 2 GHz. 64 Graficzna, powinno chodizć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo wersji beta to mi lepiej dzialala od orginalu xD . Heroes nadal mi sie tnie a po wylaczeniu gry caly komp mi sie muli pomimo ze moj komputer jest 3 x lepszy nioz gra wymaga.A moze h5 nie chodzi dobrze pod radeony ? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to mozliwe ze pod radeonami nie bedzie chodzic...tak jakos sie dzieje ze wiekszosc gier jest pisanych pod nvidie...

ja wlasnie skonczylem rozgrywke w hot-seat na 3 playerow + 3 kompy :D i bylo bardzo wesolo : zadnych przyciec nie liczac jednego kiedy o 20 wlaczyl sie norton i skanowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:26, Marrbacca napisał:

braki w tłumaczeniu znane są już od dawna, są spowodowane uwstecznieniem spolszeczenia przez
Ubisoft w patchu 1.1. CDP pracuje na patchem mającym przywrócić poprawne spolszczenie

dziekuje, za oswiecenie mnie. sadzilem, ze sie moze przydac ta informacja, a o brakach nie wiem, bo gra WCIAGA, i pewnie sam to przyznasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde sporo tu postów a nie wiem czy tu było:
Chodzi o nazewnictwo ilości jednostrek przeciwników!
Dlaczego Pojed. stanowi większą ilośćo od kilka?
Drobiazgi ale dziwna sprawa...
Poda ktoś jakiegoś linka co znaczą te nazwy w stosunku do ilości jednostek? Bo coś niezgodne są z poprzednimi częściami a jakoś nie znalazłem w intrukcji................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie powiesic :) wystarczy ze usuniesz mod czyli zapewne stare drzewce :) i wszystko bedzie bardzo dobrze dzialac :)

w singlu nie ma problemu :) a w multi bardzo dobrze ze gra tak reaguje :) bo dzieki temu nikt sobie nie zmodyfikuje stastow jednostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:56, VrOObel69 napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć skąd ten screen??? Ja nie mam czegoś takiego w grze :(

oj chłopie!!!!!!!!!!! TY SOBIE POPATRZ jeszcze RAAAAAAAAAZ na tego skrina, na boga toz tam
jak byk pisze że to werja beta!!!!!!!!!


Wiem, że to było w wrsji beta, umiem czytać, tylko myślałem, że może coś takiego jest w wersji angileskiej. Też mi sie podoba te sposób kupowania jednostek :P Może niech zrobią 2 możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka - do 4 :)
pojedyncze - 5 - 9
sfora - 10-19
wiele - 20 - 49
horda - 50- 99
tlum - 100 - 200
banda - 200 i wiecej
legion - 1000 i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cdp przewiduje jakies patch`e poprawiajace jakosc polonizacji? bo to, co w tej chwili zostalo oddane w rece uzytkownikow, to raczej ''profesjonalna'' wersja nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co im się tnie przy obrazaniu kamery na widok "głębi"
Mi tesh sie tnie ! Ktoś mi powiedzial że tak kamerka jest przenaczon do robienei screenoof i ze zawsze tak sioe cielo bedzie :/... Chociaz mi to w najgoryszm wypadku spanie do 5 FPS a widzialem goscic co mu spada ponizej 1 :D
PS: Tnie też czasem podczas walki jak robi zaklęcie z niebieską poświatą albo jakeis co robia rozpierduche :D

P4 3.00GHZ HT
1024RAM
6800GS GLH 512RAM (oc 500\1400)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w 4 misji kampani inferno. otóż dostałem zadanie do smoka cieni aby zebrac 100 myśliwych. mam 128 mysliwych i kiedy podchodze do smoka to wyswietla mi sie ten sam filmik co napoczatku. co mam zrobic? wiem ze to zadanie poboczne, ale nie chce mi sie przebijac przez garnizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalne cytaty z tekstu ''Droga do władzy'':

"dążąc za władzą" - może jednak DO władzy?

albo

"osiągnąć władzę" - sięgnąć po władzę? o to Wam chodziło?


Tłumacze pracowali za piwo? Jestem trochę rozczarowany tłumaczeniem. Poziomem gry też, ale to nie wina cdp, za to za tłumaczenie można Wam nawrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie masz jakis programow wlaczanych w tle :) a przy tym jak kladziesz kamere na mapie to bedzie cielo :) zawsze :)to jest obraz tylko do screenow :)a nie do grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZDENERWOWANY !!!
Zrobiłem format całego kompa!!! Mam "goły" windows i moja nagrywarka nie może odczytać tej cholernej płyty!!!.Wczesniej zainstalowała się tylko raz a po restarcie systemu juz naped płyty nie czytał.Teraz na nowym systemie wogóle jej nie czyta.Mam 2 nagrywarki - zwykłą i dvd czy tu może być problem??Dlaczego za 1 razem odczytał??Płyta na drugim kompie działa bez problemu wiec co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować