Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 01:45, morthi napisał:

zobacz czy nie masz jakis programow wlaczanych w tle :) a przy tym jak kladziesz kamere na
mapie to bedzie cielo :) zawsze :)to jest obraz tylko do screenow :)a nie do grania :)


niezgadzam sie z tym...Ja sam czesto niezauwazam skrzynek lezacych pod drzewami...
zeby je wypatrzyc trzeba troche sie pobawic kamerą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2006 o 12:30, Priorin napisał:

Wszystkie kampanie tworza calość. Pierwsza misja Inferno jest tak naprawde 6 misją. I poziom
trudnosci rosnie, zobaczymy czy tez bedziesz mowil ze kampania jest banalna pod jak skonczysz
misje inferno. A ostatnia misja przystani jest latwa poniewaz to tak naprawde pierwsza powazna
misja po tutorialu.



No i po campani inferno i nie bylo w niej nic trudnego,owszem byla wiekszym wyzwaniem od 1 campani ale nadal pryszcz jak nic w porownaniu np do heroesa 4.Wiekszosc ludzi np nie lubi h4 bo zmiany i system rozgrywki byl znacznie trudniejszy szczegolnie ost campania,a dla mnie 4 czesc pod wzgledem fabuly JAK NARAZIE i trudnosci bije h5 na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:59, graczomaniak napisał:

> potrzebujesz czar Przywołanie Istot• Czar dostępny na mapie przygód. Przyzywa istoty

> z najbliższe miasta, którym włada gracz. Istoty muszą być wcześniej kupione.


Gdzie moge sprawdzić liste swoich czarów??:)



po prostu klikasz 2 razy na bohatera wchodzisz w ekwpipunek kaj masz artefakty nasciskasz na ksiege czarów i poszukaj albo w miescie zbuduj glidie magów na 3 level to powinien tez tam sie ten czar znajdowac bo go prawie zawsze dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie mowie ze nalezy grac nie obracajac kamera :) ale wystarczy jej nie klasc :) tylko prawie polozyc :) a wtedy tez nie tnie a wszystko widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

very przepraszam za takie zapewne banalne pytanie ale nie jestem pewien co oznacza jedna ze zdolności bohatera sylvan Talanar''a: ROZWŚCIECZENIE. spekuluje że gdy wymienione w opisie jednostki zostaną zaatakowane przez wroga to wzrasta ich atak i inicjatywa? czy ktoś może mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak dzieli się liczbę jednostek? Tzn. jeśli mam np. 30 gremlinów w zamku, a chcę je podzielić na dwie grupy po 15 jednostek. Jak to zrobić? Szukałem już w instrukcji i nie mogę tego znaleźć. W poprzednich "hirołsach" to było... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:25, Bumber napisał:

Mam pytanie: jak dzieli się liczbę jednostek? Tzn. jeśli mam np. 30 gremlinów w zamku, a chcę
je podzielić na dwie grupy po 15 jednostek. Jak to zrobić? Szukałem już w instrukcji i nie
mogę tego znaleźć. W poprzednich "hirołsach" to było... Pomocy!


Przytrzymaj ''shift''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:32, Galadin napisał:

> Mam pytanie: jak dzieli się liczbę jednostek? Tzn. jeśli mam np. 30 gremlinów w zamku,
a chcę
> je podzielić na dwie grupy po 15 jednostek. Jak to zrobić? Szukałem już w instrukcji i
nie
> mogę tego znaleźć. W poprzednich "hirołsach" to było... Pomocy!

Przytrzymaj ''shift''.


Dzięki, zaraz wypróbuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 21:14, Olamagato napisał:

> ale nie wiem na jaka ani jak zmienic to cos w karcie
W menu start wybierz polecenie "uruchom". Tam napisz dxdiag i wciśnij Enter.
Uruchomi Ci się program diagnostyczny.
Intereswać Cię będzie pierwsza strona z pozycjami "Procesor", "Pamięć" i "Wersja programu DirectX".
Zapisz sobie to co jest w tych pozycjach napisane.
Potem przejdź do zakładki Ekran i zapisz to co jest napisane przy pozycjach "Typ mikroukładu"
i "Przybl. całk. il. pamięci".
Następnie te zapisane informacje przepisz tutaj na forum, to będzie można sprawdzić co masz.


pamięć : 512 MB RAM

procesor AMD Athlon(tm) XP 2000+, MMX, 3DNow, ~1.7GHx

Wersja programu DirectX : DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Typ mikroukładu GeForce 5600

Przybl. całk. il. pamięc : 128.0 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie , że jak płyniecie statkiem to tereny zasłonięte mgłą się nie odsłaniają w czego skutku nie można tam dopłynąć? Mówię o 3 misji inferno.Może to wina patcha 1.1 ? Jak myslicie ? :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 00:00, morthi napisał:

jest to mozliwe ze pod radeonami nie bedzie chodzic...tak jakos sie dzieje ze wiekszosc gier
jest pisanych pod nvidie...

ja wlasnie skonczylem rozgrywke w hot-seat na 3 playerow + 3 kompy :D i bylo bardzo wesolo
: zadnych przyciec nie liczac jednego kiedy o 20 wlaczyl sie norton i skanowanie:)

Chodzi i to na luziku. JA mam athlon 1ghz, 384 ramu i radka 9800pro i mi śmiga na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:23, maciekujek napisał:

> jest to mozliwe ze pod radeonami nie bedzie chodzic...tak jakos sie dzieje ze wiekszosc
gier
> jest pisanych pod nvidie...
>
> ja wlasnie skonczylem rozgrywke w hot-seat na 3 playerow + 3 kompy :D i bylo bardzo wesolo

> : zadnych przyciec nie liczac jednego kiedy o 20 wlaczyl sie norton i skanowanie:)
Chodzi i to na luziku. JA mam athlon 1ghz, 384 ramu i radka 9800pro i mi śmiga na full detalach.


A mi sie tnie na swiezym systemie atlon 2ghz radek x850 256 mb i 1024 ram. dziala ci na max detalach nawet z AA i wszystkie scenariusze? nawet po kilku h grania? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolieje błędy w tłumaczeniu. Dodam że jest to wersja 1.1 pol-hun Mam nadzieje ze tymi wszysykimi błędami sie ktoś zajmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:24, Krzysztofica napisał:

gdzie są te głupie buty lewitacji bo nie mogę ich znaleść...

Pytasz o misje haven? to gdzie masz przeleciec nad mostem? Buty sa w pod ziemiach w krypcie z tego co pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować