Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 10:35, Gosu napisał:

> gdzie są te głupie buty lewitacji bo nie mogę ich znaleść...
Pytasz o misje haven? to gdzie masz przeleciec nad mostem? Buty sa w pod ziemiach w krypcie
z tego co pamietam :)

no właśnie powinny tam być ale ich nie .... są zakopane czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:42, Krzysztofica napisał:

no właśnie powinny tam być ale ich nie .... są zakopane czy co?!


W podziemiach, na końcu jednego z tuneli jest krypta, gdzie walczy się z nieumarłymi. Po ich pokonaniu dostajesz buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:05, Ninja6 napisał:

pamięć : 512 MB RAM
procesor AMD Athlon(tm) XP 2000+, MMX, 3DNow, ~1.7GHx
Wersja programu DirectX : DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Typ mikroukładu GeForce 5600
Przybl. całk. il. pamięc : 128.0 MB

No to dziwne. Wg specyfikacji Twoja karta jest jest jedną ze słabszych, ale nadającą się do gry. Z drugiej strony zachowuje się tak jakby gra jej nie obsługiwała. Jeżeli masz najnowsze sterowniki (cohciaż do tej karty wcale nie muszą byc najlepsze), to prawdopodobnie musisz jednak najpierw ściągnąć poprawkę do gry. Być może to rozwiąże problem z uruchamianiem grafiki. Gdyby nie zadziałało otwórz w katalogu gry plik readme (czytajto) i wyszukaj w nim sobie "5600" lub "5700". Być może są tam dodatkowe informacje na temat uruchamiania gry na Twojej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:42, Krzysztofica napisał:

> > gdzie są te głupie buty lewitacji bo nie mogę ich znaleść...
> Pytasz o misje haven? to gdzie masz przeleciec nad mostem? Buty sa w pod ziemiach w krypcie

> z tego co pamietam :)
>
no właśnie powinny tam być ale ich nie .... są zakopane czy co?!


Nie no..wchodzisz do krypty i w srodku niej waczysz i za wygrana dostaje sie buty z tego co pamietam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2006 o 10:55, Olamagato napisał:

No to dziwne. Wg specyfikacji Twoja karta jest jest jedną ze słabszych, ale nadającą się do
gry. Z drugiej strony zachowuje się tak jakby gra jej nie obsługiwała. Jeżeli masz najnowsze
sterowniki (cohciaż do tej karty wcale nie muszą byc najlepsze), to prawdopodobnie musisz jednak
najpierw ściągnąć poprawkę do gry. Być może to rozwiąże problem z uruchamianiem grafiki. Gdyby
nie zadziałało otwórz w katalogu gry plik readme (czytajto) i wyszukaj w nim sobie "5600" lub
"5700". Być może są tam dodatkowe informacje na temat uruchamiania gry na Twojej karcie.


A masz jakas rade dla mnie :) Atlon 2ghz radek x850 256 mb 1024 ramu i tnie mi sie. nowy system nowe stery ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie zarejestrować na ubi wg instrukcji w menu gry powinna być jakaś opcja przejścia na strone ubi.com ale ja jej nie widze, wyskakuje tylko komunikat o hasło konta, co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 08:47, BlackBomb napisał:

Pokonam ich :P:P

PS Gram Heaven

Hehehe, widzę, że pokusiłeś się o garnizon w kampanii :P. Swoją drogą to ciekawe. W tej misji nie ma ograniczenia czasowego, a po przybyciu Nikolaja bohater wroga wychodzący mu na przeciw, z tego co się zorientowałem zabiera cały garnizon (?). Więc co by się stało, gdyby zagrać tak długo, żeby zdobyć armię wystarczającą do pobicia garnizonu, później znowu się dozbroić i iść do końcowego garnizopnu i Izabelą i Gregorem? Gregor pokonuje garnizon i kończy misję. Nikolaj przychodzi, ale zostaje nam jedna tura, na zapobiegnięcie bitwie. Garnizon z taką ilością wojska nie istnieje, węc bohater wroga nie może mieć tak ogromnej armii. Pokonujemy bohatera i co? Alternatywne zakończenie?
Albo znowu grać tyle, żeby móc pokonać garnizon, a późńiej zniczszyć zamek i całego gracza czerwonego? Co wtedy? Chyba będę musiał sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z gra HOMM V .Mianowicie gra mi strasznie przycina szczególnie gdy walcze np z wrogim bohaterem lub zdobywam miasto, podczas rzucania czarów, ojawia sie to tym ze gdy rzucam czar ofensywny w momencie gdy ma on tradic wroga jednostke, gra zatrzymuje sie na chwile tak samo podczas ataku. Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej, muzycznej itd ale to nic nie pomaga.
Moj sprzet to:

AMD Athlon 3000+
Geforce 6600 GT
SB Audigy 2
1024 MB Ram
80 GB HDD
Zapomniałem dodac ze jak obracam kamere gra tesh zaczyna strasznie mulic sczególnie jesli sa gdzies w poblizu góry lub las.
Mam za złaby sprzęt czy jak???????????
Gram na srednich detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry ,gdy chciałem odpalić wyskoczył mi komunikat " A required security module can not be activated. This program can not be executed (5007) .Czy ktoś wie o co chodiz? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 10:59, Gosu napisał:

A masz jakas rade dla mnie :) Atlon 2ghz radek x850 256 mb 1024 ramu i tnie mi sie. nowy system
nowe stery ;/

Próbowałeś czytać readme i wyszukać co jest tam napisane na temat x800/x850? Jeżeli nie, to zrób to. Jeżeli coś będzie napisane, to się do tego zastosuj.
Jeżeli nic nie będzie, to odpal grę przy dwóch skrajnych ustawieniach sterownika karty graficznej (wydajność i jakość obrazu), jeżeli to nie pomoże - ustaw w tryb użytkownika, na sztywno włącz synchronizację pionową i w opcjach zgodności możesz dla testu włączyć "alternatywne centrum pikseli". I przy każdej zmienie odpal grę. Może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:24, Big Rafał napisał:

This program can not be executed (5007) .Czy ktoś wie o co chodiz? prosze o pomoc

Na pewno masz oryginał? Jeżeli tak, to zgłoś to do pomocy technicznej na głównej stronie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś bardzo dziwnego. Kiedy zapisuję grę, nie mogę jej potem odczytać. Zajrzałęm do folderu z grą izobaczyłem, że nie ma tam mojego profilu! Byłem w 4 misji kampanii i nie chcaiłym zaczynać od początku. Czy mogę coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to już musztarda po obiedzie, ale...: dlaczego "HoM&M V" nie zostali wydani w wersji kinowej?
Polskie głosy brzmią (jak zwykle) koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z tak grafika i ludzie mowia zebym zainstalowal patcha 1.1 ale jak go sciagam to mi wyskakuje jakis blad jakby tos byl tak mily to prosze mi go przeslac na ten adres Ninja1b@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 23:57, tejrezjasz napisał:

> > Nie moge uruchomić gry. Wszystko pasuje, ale gdy próbuję ruszyć pierwszą misję, pierwszej

> kampanii,
> > komputer zdycha. Co ma mrobić? Już 4 przeinstalowywałem gręi nic!!!!!
> a twoja karta obsluguje pixeshander ?? (czy jakos tak??-cieniowanie pixeli :P)

A co to jest? Sprawdziłem, nie ruzają też pojedyncze scenariusze, a Hereoes III chodzą bez
problemu? Mam roczny komp, 2, 2 GHz. 64 Graficzna, powinno chodizć???

jaka masz grafike?? jezeli gf4 lub jakiegos slabszego to ci gra nie pojdzie... wejdz w pomoc i zobacz wymagania sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:45, Khamul24 napisał:

Zajrzałęm do
folderu z grą izobaczyłem, że nie ma tam mojego profilu!


Profile, jak i zapisane stany gry są przechowywane na dysku C, w katalogu: Moje dokumenty\My Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 11:22, outcast211983 napisał:

Witam!
Mam problem z gra HOMM V .Mianowicie gra mi strasznie przycina szczególnie gdy walcze np z
wrogim bohaterem lub zdobywam miasto, podczas rzucania czarów, ojawia sie to tym ze gdy rzucam
czar ofensywny w momencie gdy ma on tradic wroga jednostke, gra zatrzymuje sie na chwile tak
samo podczas ataku. Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej, muzycznej itd ale to nic
nie pomaga.
Moj sprzet to:

AMD Athlon 3000+
Geforce 6600 GT
SB Audigy 2
1024 MB Ram
80 GB HDD
Zapomniałem dodac ze jak obracam kamere gra tesh zaczyna strasznie mulic sczególnie jesli sa
gdzies w poblizu góry lub las.
Mam za złaby sprzęt czy jak???????????
Gram na srednich detalach


Mam identyczną specyfikację sprzętu jak Ty i gram na max. detalach bez najmniejszych problemów. Chociaż czasem też występuje krótkie "zacięcie" podczas gry, ale bardzo rzadko. Sam się zastanawiałem, co to może być... Wydaje mi się, że nie jest to wina sprzętu- "zaciachy" musi powodować system lub jakiś program działający w tle. Przeczytaj redame- może coś tam na ten temat będzie. Mi jak na razie to nie przeszkadza. :) A odnośnie przycinania się przy obracaniu kamery: zobacz jak bardzo obciążony jest procek i RAM podczas gry. Jeśli znacznie-obniż detale w grze lub wyłącz niektóre programy działające w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować