Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 09:36, gie-dee napisał:

> Mam male pytanie kolega wczesniej powiedzial ze w edycji kolekcjonerskiej jest specjalna
podstawka
> na bohatera w grze ?? o co chodzi ???

tez mnie to ciekawi, poza tym w zwykłej wersji jest opcja której nie mozna włączyć "zostaw
slad bohatera" - napisane ze tylko w kolekcjionerskiej to działa?? co to za bajer ktos wie?


To taki bajer, że grając np.: Heaven - masz ślad po przejściu bohatera - gwiazdki złote, przydatne to w multi chyba tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:23, Evil Khan napisał:

a widziałeś na półce czy w gazetce ? bo podobno w MM też nie są za 59 tylko 79 - błąd w gazetce....


Bzdura. Też tak myślałem, ale specjalnie pojechałem zobaczyć, czy faktycznie to nie żaden błąd i w MM faktycznie jest wersja Heroes V PL, na DVD lub CD za 59.90. Odrazu kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada ten specjalny slad za bohaterem w ek?? bo ja mam zwykla wersje dvd i mam za bohaterem slad ktory sie robi coraz wiekszy jak mam duza armie.( np. za agraelem ciagnie sie chmura ognia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwżylem sporo błedów min czar Widmowe zastepy i pare innych nieprzetłumaczone działanie opisy niektorych jednostek nieprzetłumaczone:) Ale gra sie w miare fajnie tylko tyle że dla weterana Heroes III 1 Kampania jest smiesznie prosta ja d stoczylem walke z przewyażajcymi siłami wroga dopiero w misji okręt gdzie z dużo silniejszym bohaterem Sylvan zwyciężyłem o 1 elfiego łucznika to byl Hardkor:)
No i sporo wpadej w pdręczniku gry poprzękręcane nazwy miast no i poradnik czasem prowadzi bardzo dziwną okrezna drogą mi to nieprzeszkadza bo i tak robie wszystko po swojemu ale jeżeli ktos chcialby sie nim popierac to imo cienki jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:39, Evil Khan napisał:

> > > > To taki bajer, że grając np.: Heaven - masz ślad po przejściu bohatera - gwiazdki złote, przydatne
to w multi chyba tylko...


slad po przejsciu oznacza wielkosc armii, dzieki temu mozna tropic przeciwnikow

specjalny slad bohatera z edycji kolekcjonerskiej to obracajaca sie niebieska "gwiazda" pod bohaterem

taka jak tutaj widac:
http://homm5.gram.pl/h/5/galeria/_img/s10/1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:53, moonman napisał:

> > > > > To taki bajer, że grając np.: Heaven - masz ślad po przejściu
bohatera - gwiazdki złote, przydatne
> to w multi chyba tylko...

slad po przejsciu oznacza wielkosc armii, dzieki temu mozna tropic przeciwnikow

specjalny slad bohatera z edycji kolekcjonerskiej to obracajaca sie niebieska "gwiazda" pod
bohaterem

taka jak tutaj widac:
http://homm5.gram.pl/h/5/galeria/_img/s10/1.jpg



Qrcze mam EK i bym sie za chiny niedomyslił że to jest jakis bonus:) A co z tymi dodatkowymi mapami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:53, moonman napisał:

> > > > > To taki bajer, że grając np.: Heaven - masz ślad po przejściu
bohatera - gwiazdki złote, przydatne
> to w multi chyba tylko...

slad po przejsciu oznacza wielkosc armii, dzieki temu mozna tropic przeciwnikow

specjalny slad bohatera z edycji kolekcjonerskiej to obracajaca sie niebieska "gwiazda" pod
bohaterem

taka jak tutaj widac:
http://homm5.gram.pl/h/5/galeria/_img/s10/1.jpg


czyli taki bajer poprostu...całkiem ładny, moze w edytorze bedzie mozna go opracowac graficznie na własne potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:48, asamer napisał:

> a widziałeś na półce czy w gazetce ? bo podobno w MM też nie są za 59 tylko 79 - błąd
w gazetce....

Bzdura. Też tak myślałem, ale specjalnie pojechałem zobaczyć, czy faktycznie to nie żaden błąd
i w MM faktycznie jest wersja Heroes V PL, na DVD lub CD za 59.90. Odrazu kupiłem :)

Acha, możliwe choć ktoś z CDP pisał, że nieprawdą jest że w MM jest gra po 59,90 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:56, Ponury Żniwiarz napisał:

Qrcze mam EK i bym sie za chiny niedomyslił że to jest jakis bonus:) A co z tymi dodatkowymi
mapami??

ja też na to nie wpadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 10:00, Evil Khan napisał:

Acha, możliwe choć ktoś z CDP pisał, że nieprawdą jest że w MM jest gra po 59,90 ...


Widocznie w CDP są niedoinformowani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sądze ze to i ta wpadkaXD U mnie w czest kiedys pomylila sobie pani nalepki i opieczentowala encyklopedie pwn naklejeczkami o 50 zł tanszej encyklopedi innego wydwawnictwa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:24, codename48 napisał:

> wchodzisz w wielu graczy, potem w ubi.com, jak juz ci sprawdzi poprawnosc cd keya, wyswietli

> ci sie okinko do zalogowanie. tam na dole, pośrodku masz opcje "konto". wicsnij ten przycisk.

> mysle ze dalej se poradzisz.


Zrobiłem tak jak radziłeś wszystko ok tylko nie mam tej opcji po środku "KONTO"
Mam tylko komunikat o cd key wpisuje ten co mialem w pudełku mianowicie ten do rejestracji
na gram.pl innego nie mam, zarejestrowałem sie też przez strone na ubi i nic. Wpisywałem juz
wszystko i tylko wyskakuje cały czas ten sam komunikat błąd 8.22.2, juz nie mam na to pomysłu
!


nie wiem czy juz ktos ci pomógł, a nie chce mi sie czytac 2 stron, ale wpisujesz nie ten cd key. ten własciwy masz z tyłu instrukcji, na okładce. jak juz ten wpiszesz i gra ci go zweryfikuj, to potem bedzie tak jak wczesniej napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już i tak wszysto opisaliście, ale mnie denerwuje spolszczenie!!! Ja rozumieć chwilowo angielski i umieć korzystać ze słownik, ale tłumaczyć sobie co dany czar robi, albo talent jak wzmaga witalne siły :) mego bohatera ja rozumieć nie wszystko. A jeszcze ta łatka ostatnia to taka rewellacyjna nie jest. Ja wydać pieniądze, a wy schrzanić. Ja rozmyślać, czy sprawa sądowa nie założyć. Czuć się oszukany i w ogóle. Wy starać się na przyszłość, a nie wydawać bubel. If you wanna ask, please call me maniana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:25, criters napisał:

Pewnie już i tak wszysto opisaliście, ale mnie denerwuje spolszczenie!!! Ja rozumieć chwilowo
angielski i umieć korzystać ze słownik, ale tłumaczyć sobie co dany czar robi, albo talent
jak wzmaga witalne siły :) mego bohatera ja rozumieć nie wszystko. A jeszcze ta łatka ostatnia
to taka rewellacyjna nie jest. Ja wydać pieniądze, a wy schrzanić. Ja rozmyślać, czy sprawa
sądowa nie założyć. Czuć się oszukany i w ogóle. Wy starać się na przyszłość, a nie wydawać
bubel. If you wanna ask, please call me maniana ;)


To tylko chwilowe - poprawiony patch w tym tygodniu. Zreszta jesli cos wiesz z angielskiego to po co Ci tlumaczyc? Skoro umiesz - to rozumiesz o co tam chodzi nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:28, metal_man napisał:

To tylko chwilowe - poprawiony patch w tym tygodniu. Zreszta jesli cos wiesz z angielskiego
to po co Ci tlumaczyc? Skoro umiesz - to rozumiesz o co tam chodzi nie?? ;)


Na pudełku być napisane PL, ja rozumieć, że to być po polsku, a nie chcieć się domyślać ;) W dodatku profesjonalna (sic!) wersja językowa. Jak prawa konsumenta, to prawa konsumenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:32, criters napisał:

> To tylko chwilowe - poprawiony patch w tym tygodniu. Zreszta jesli cos wiesz z angielskiego

> to po co Ci tlumaczyc? Skoro umiesz - to rozumiesz o co tam chodzi nie?? ;)

Na pudełku być napisane PL, ja rozumieć, że to być po polsku, a nie chcieć się domyślać ;)
W dodatku profesjonalna (sic!) wersja językowa. Jak prawa konsumenta, to prawa konsumenta ;)

Jak się czepiać ktoś to i dziurę znaleść wszędzie można...Poczekaj patch w tym tyg. będzie i będziesz miał ty i profesjonalnie i po polskiemu.. pacza ty nie istaluj teraz bo on być zrąbany teraz jest - do sądu ty z CDP nie idź bo przegrasz ty niechybnie - yoda say... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 09:56, Ponury Żniwiarz napisał:

Qrcze mam EK i bym sie za chiny niedomyslił że to jest jakis bonus:) A co z tymi dodatkowymi
mapami??


nie wiem, nie mam jak porownac bo mam tylko LEK.
jak bede w domu i znajde chwile to wrzuce screena lub spis map dostepnych w LEK, a wtedy ktos kto ma STANDARD musialby porownac.

Ktos wczesniej pisal jednak, ze dodatkowych map nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować