Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

poczta czasami miewa potworne opoznienia... popatrz wtedy zawsze na date nadania (na stemplu pocztowym).
ja jakis czas temu wysylalam cos lokalnie (tzn w obrebie mojego miasta) i powiem szczerze poczta szlo dluzej niz gdyby ta cholerna przesylka szla na lwasnych nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumnym posiadaczem Heroes V od ich premiery i po kilku dniach przyjemnej rozgrywki natknąłem się na niedoróbki. Nie będę pisał o błędach i brakach w tłumaczeniach (bo to już było poruszane, poza tym nie przeszkadza mi to zbytnio w grze), ale interesuje mnie jedna rzecz - na niektórych filmikach (konkretnie to na tym ukazującym pojmanie Izabeli przez Agraela i tym, gdzie ginie Nikolaj) coś mam schrzanione z napisami i dźwiękiem - głosy całkowicie nie współgrają z wyświetlanym tekstem i z samym filmem. Nie wiem, czy jest to faktycznie błąd techniczny, czy wina mojego komputera (bo sama gra nieco mi się na nim przycina), ani czy ten temat był już poruszany - proszę jednak o odpowiedź.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:33, LordOfUndeads napisał:

Mam problem z zaistalowaniem patcha 1.1. Mam zainstalowaną orygialną edycję kolekcjonerską,
ściągnąłem odpowiedni patch do mojej gry i wyskakuje mi takie oto okienko:
Czy ktoś wie co można z tym zrobić????


Mam ten sam problem z edycja DVD...zmienilem klucz w rejestrze na poprawny i nic z tego;/ Ktos moze pomoc...nie mam zadnych dyskow wirtualnych zainstalowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 13:54, SimoNeeN napisał:

> ...12.06.2006...Herosik zamowiony w pre-orderze...hasla"3 dn przed
premiera
> herosik w twoim domu"...ja na to g...prawda...4 dni po premierze i gry jescze nie mam...to

Dobra ale jajca tylko co zdarzylem umiescic poprzedniego posta a tu dzwonek do drzwi i listonosz
trzyma w reku moja niepozorna paczuszke:P Dobra odwoluje ostatnie slowa w poscie powyzej ale
bede zamawial tylko i wylacznie przez kuriera a nie poczte polska..


A sprawdziłeś może datę nadania paczki? U mnie było to 06.06... Na stronie z zamówieniem jest 05.06... W rozmowie telefonicznej oczywiście winna poczta....
Chyba bez komentarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:05, Sykria napisał:

A sprawdziłeś może datę nadania paczki? U mnie było to 06.06... Na stronie z zamówieniem
jest 05.06... W rozmowie telefonicznej oczywiście winna poczta....
Chyba bez komentarza ....


Z szybkości dużo ludzi zamówiło przez poczte......(tak jak ja).....(gre dostałem w piątek więc poczta jakoś działa, ale może być lepiej)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko. [Bo kiedyś pytałem się co to za klucz internetowy a wiedziałem spojrzałem i po prostu go źle wpisałem.] Skąd można wziąść uaktualnienie do Heroes V bardzo proszę o dokładną lokalizację.
Z GÓRY DZIĘKUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi taki blad przy probie instalacji patcha :
"Plik pomocniczy instalacji C:\DOCUM~1\Simon\USTAWI~\Temp\{0DE075DB-4218-4b2c-A35E-48D80BA680BB}\SendStats.exe" nie moze byc zainstalowany. Odmowa dostepu

Wprowadzilem tez zmieniony klucz rejestru podany wczesniej na forum przez moderatorow i nic nie pomoglo co robic??Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:20, Hades King napisał:

Mam kolejne pytanko. [Bo kiedyś pytałem się co to za klucz internetowy a wiedziałem spojrzałem
i po prostu go źle wpisałem.] Skąd można wziąść uaktualnienie do Heroes
V bardzo proszę o dokładną lokalizację.
Z GÓRY DZIĘKUJE!!!!!

a wiec .....start/programy/sprawdz auktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Thomas Rola wiem robiłem to wcześniej ale wychodzi z tego no update found no to wiesz chodzi mi o stronke z której można sciągnąć.
I ZNÓW DZIĘKI [ALE TYLKO TYM KTÓRZY PODADZĄ STRONKE!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!!!!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:30, Thomas Rola napisał:

I jeszcze pytanie z mojej strony ... czy da sie ta gwiazdke pod bohaterem jakos wylaczyc bo
jakos mi sie niepodoba ... grrr


z tego co pamietam jest to w ustawieniach->gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba popłaczę czekam na forum 30min i nikt mi nie odpowiedział proszę tylko o podanie strony skąd sciągneliście [ci co grają na ubi.com w heroes-a 5 ] o podanie strony anternetowej z której sciągneliście uaktualnienie BARDZO PROSZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:17, Hades King napisał:

Ja się chyba popłaczę czekam na forum 30min i nikt mi nie odpowiedział proszę tylko o podanie
strony skąd sciągneliście [ci co grają na ubi.com w heroes-a 5 ] o podanie strony anternetowej
z której sciągneliście uaktualnienie BARDZO PROSZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gamershell.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 14:23, criters napisał:

No to w jakim celu jest nagłówek tego posta?


No ale posluchaj ile juz osob walkowalo ten temat? Jedziemy z tym juz od czwartku bodaj - nawet CDP juz zabieralo glos w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:17, Hades King napisał:

Ja się chyba popłaczę czekam na forum 30min i nikt mi nie odpowiedział proszę tylko o podanie
strony skąd sciągneliście [ci co grają na ubi.com w heroes-a 5 ] o podanie strony anternetowej
z której sciągneliście uaktualnienie BARDZO PROSZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ok.... jak to ci nie dziala to wejdz sobie na stronke homm5.gram.pl i tam znajdz post na ktorym jest mowe o update-cie.... wybierasz wersje gry (dvd/cd/kolekcjonerska) i odrazu powinno sie pojawic sciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymaganiami to troche przeginka.... nawet po wgraniu patcha....
Mam athlona 2000+ 1gb ramu, radeona 9800 pro i gra tnie jak cholera...
Znaczy sie tnie w najwyzszych parametrach.... a i w najnizszych nie ma komfortu. Przy najnizszych parametrach i 800x600 przy obracaniu ekranu przycina ale juz nie tak mocno
mam najnowsze catalysty i nic :( system byl niedawno przeinstalowany wiec nie ma mowy ze to wina systemu...
a po patchu 1.1 mialo sie cos zmienic... i nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować