Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

mam małe pytanko - czy do tej gry istnieją kody? bo mam nadzieje że są bo przecież jest to bardzo istotna sprawa, jeśli ktoś zna to byłbym wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje ludzi ktorzy graja na kodach ;/ przeciez znika cala przyjemnosc z gry...pozniej sie ciesza ze rpzeszli gre,nie wiem z czego..oczywiscie mozna sie bobawic kodami w jakis strzelankach ale w heroes?Ta gra jest tak prosta ze nie wymaga kodow,tylko trzeba pomyslec.Dla tych co maja problemy z misjami jenda rada: Wykorzystujcie zdolnosci danej rasy po kampanie sa robione wlasnie w taki sposob zeby z nich korzystac.Wiele osob pyta jak rpzejsc 3 misje inferno kiedy ona byla prosta jak but z umiejetnoscia ''Piekielnych Bram'' czy jak to sie tam nazywa.Ja polowe kampani przeszedlem wzywajac jednostki i walczac dublikatami a komp jak przylazl to mial o polowe mniej armi odemnie zabilem go zajalem 2 zamki i koniec 3 misji.Inny sposob jak nie ma wasz heroes bram to rozbudowac Sylwan zamek broniac go jendostkami inferno az uzbiera sie odpowiednia liczbe jednostek i ruszyc jakims dodatkowym heroesem z inferno armia a glownym dobic z armia z miasta Sylwan.Pozatym wyzej nad zamkiem jest budynek w ktorym mozecie sobie upgradowac smoki bo watpie ze zdazycie toz robic w samym zamku :). Takze w kazdej kampani trzeba korzystac z tego co dana rasa i heroes umie i wybierac podczas awansu skile te ktore podlegaja tlkyo na dana rase.Oczywiscie to nie jest jedyny sposob nawet i bez tego da sie rpzejsc z pewnoscia nie ejdna tu osoba zrobila ta i inne misje na 10 innych jeszcze sposobow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Gram w mapke Dyplomata i nie moge znalezc tego artefaktu (Wisiora jakiegostam), obszukalem wszystkie trupy, wozy. Nie wiem, w skrzyniach go szukac? Jak sie do niego dobrac?

pozdrawiam

vdc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 02:29, vdc napisał:

Hej!

Gram w mapke Dyplomata i nie moge znalezc tego artefaktu (Wisiora jakiegostam), obszukalem
wszystkie trupy, wozy. Nie wiem, w skrzyniach go szukac? Jak sie do niego dobrac?

pozdrawiam

vdc

hmmm Przecież CDProjekt dołączył do gry poradnik, skorzystaj z niego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 04:28, s2nto napisał:

hmmm Przecież CDProjekt dołączył do gry poradnik, skorzystaj z niego. ;)


dyplomata to pojedynczy scenariusz z LEK, poradnik jest do kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 02:00, Gosu napisał:

Nie czaje ludzi ktorzy graja na kodach ;/ przeciez znika cala przyjemnosc z gry... (...)


Widzisz ty nie rozumiesz i pewnie nigdy nie zrozumiesz. Traktujesz gry jako wyzwanie, natomiast osoby używające kodów poprostu się tymi grami bawią. Siadają sobie do PC, wstukują kod na 100 archaniołów i grają. Dopóki nikt nie cheat''uje w grze przez internet to ja nie widzę, żadnego problemu. A już najbardziej to śmieszą mnie wypowiedzi tych wszystkich ''zatwardziałych'' graczy mieszających z błotem osoby pytające się o cheaty oraz poprzez swoje wypowiedzi nadających słowu Noob taki pejoratywny wydźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy inni zauważyli że mimo łatki 1.1 dalej widnieją w niektórych opisach czarów i talentów w języku angielskim ,czy jest to wina łatki czy niedopatrzenie twórców,i jeszcze jedno animacja postaci bohatera Łowcy podczas oddawania strzału z łuku w końcowej fazie jest conajmniej zastanawiająca nikt kto strzela z łuku napewno by nie trafił w cokolwiek , może by tak twórcy poprawili to co widać na poprawność i realność w następnej łatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 07:45, klingon napisał:

Niewiem czy inni zauważyli że mimo łatki 1.1 dalej widnieją w niektórych opisach czarów i talentów
w języku angielskim ,czy jest to wina łatki czy niedopatrzenie twórców,i jeszcze jedno animacja
postaci bohatera Łowcy podczas oddawania strzału z łuku w końcowej fazie jest conajmniej zastanawiająca
nikt kto strzela z łuku napewno by nie trafił w cokolwiek , może by tak twórcy poprawili to
co widać na poprawność i realność w następnej łatce.


Tak to wina latki... Wysil sie czlowieku i poczytaj troche bo akurat ten temat jest obecnie najczesciej omawiany w tym watku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 08:21, metal_man napisał:

> Niewiem czy inni zauważyli że mimo łatki 1.1 dalej widnieją w niektórych opisach czarów
i talentów
> w języku angielskim ,czy jest to wina łatki czy niedopatrzenie twórców,i jeszcze jedno
animacja
> postaci bohatera Łowcy podczas oddawania strzału z łuku w końcowej fazie jest conajmniej
zastanawiająca
> nikt kto strzela z łuku napewno by nie trafił w cokolwiek , może by tak twórcy poprawili
to
> co widać na poprawność i realność w następnej łatce.

Tak to wina latki... Wysil sie czlowieku i poczytaj troche bo akurat ten temat jest obecnie
najczesciej omawiany w tym watku...


to nie jego wina.. jakby bylo normalne forum, z podzialem na kategorie STRATEGIE, serie HOMM, gry H5, tematy PATCH 1.1 itd. to nie byloby takich akcji, ze osoba wchodzi na forum.. widzi 758 stron... i idzie oczywiscie do najnowszej... i mamy co drugi post o braku textu PL w 1.1, co to jest aura itd. :)
takie to juz forum klasy ''s''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 07:35, shinian napisał:

Widzisz ty nie rozumiesz i pewnie nigdy nie zrozumiesz. Traktujesz gry jako wyzwanie, natomiast
osoby używające kodów poprostu się tymi grami bawią. Siadają sobie do PC, wstukują kod na 100
archaniołów i grają. Dopóki nikt nie cheat''uje w grze przez internet to ja nie widzę, żadnego
problemu. A już najbardziej to śmieszą mnie wypowiedzi tych wszystkich ''zatwardziałych'' graczy
mieszających z błotem osoby pytające się o cheaty oraz poprzez swoje wypowiedzi nadających
słowu Noob taki pejoratywny wydźwięk.


Moze <MY> po prostu nie rozumiemy co to jest za zabawa wstukać kod na 100 archaniołów i z nimi łazic po mapie. Nie wiem co tu moze byc zabawnego.
Natomiast kody są na pewno potrzebne przy testowaniu gry czy danej mapy, scenariusza, kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 00:14, STARSCR3AM napisał:

> autosejwy też padły? Wszystkie sejwy padły?

nieuzywam Autosavu to dla noobow ]:->

:P:P no to co się teraz wkurzasz na padnięte sejwy? W każdej grze może się to zdarzyć, a autosave, nie jest dla noobów, tylko dla stworzenia kopii zapasowej normalnego sejwa. I mimo tego, że są Autosave''y i nawet trzy, to zawsze sejwuję grę na dwóch slotach, raz na jednym raz na drugim. Unikam dzięki temu takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 08:43, moonman napisał:

to nie jego wina.. jakby bylo normalne forum, z podzialem na kategorie STRATEGIE, serie HOMM,
gry H5, tematy PATCH 1.1 itd. to nie byloby takich akcji, ze osoba wchodzi na forum.. widzi
758 stron... i idzie oczywiscie do najnowszej... i mamy co drugi post o braku textu PL w 1.1,
co to jest aura itd. :)
takie to juz forum klasy ''s''

Mogło by być lepsze - ale jest wyszukiwarka w temacie i można wpisać słowo kluczore np: aura czy 1.1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 09:34, Evil Khan napisał:

> to nie jego wina.. jakby bylo normalne forum, z podzialem na kategorie STRATEGIE, serie
HOMM,
> gry H5, tematy PATCH 1.1 itd. to nie byloby takich akcji, ze osoba wchodzi na forum..
widzi
> 758 stron... i idzie oczywiscie do najnowszej... i mamy co drugi post o braku textu PL
w 1.1,
> co to jest aura itd. :)
> takie to juz forum klasy ''s''
Mogło by być lepsze - ale jest wyszukiwarka w temacie i można wpisać słowo kluczore np: aura
czy 1.1 ...


w sumie fakt... ale taka juz natura czlowieka.. .ze jak czegos szuka to wlasnie szuka... a jak wlasnie ''cos odkryl'' to chce sie tym podzielic - i tutaj pisze na pale... bo takie to juz forum.. gdyby bylo inaczej.. musialby wpisac w odpowiedniej kategorii/temacie - i chcąc nie chcąc zobaczyłby, ze takich kolumbów przed nim juz troche bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 07:35, shinian napisał:

> Nie czaje ludzi ktorzy graja na kodach ;/ przeciez znika cala przyjemnosc z gry... (...)

Widzisz ty nie rozumiesz i pewnie nigdy nie zrozumiesz. Traktujesz gry jako wyzwanie, natomiast
osoby używające kodów poprostu się tymi grami bawią. Siadają sobie do PC, wstukują kod na 100
archaniołów i grają. Dopóki nikt nie cheat''uje w grze przez internet to ja nie widzę, żadnego
problemu. A już najbardziej to śmieszą mnie wypowiedzi tych wszystkich ''zatwardziałych'' graczy
mieszających z błotem osoby pytające się o cheaty oraz poprzez swoje wypowiedzi nadających
słowu Noob taki pejoratywny wydźwięk.


Nie nazwalem nikogo noobem...mi chodzilo o co innego ze wydasz kase 100zl za gre i pobawisz sie nia pol dnia bo mniej wiecej tyle zajmie przejscie jej na kodach i to jest smieszne.Jezeli ktos by skonczyl juz heroesa i gral sobie na kodach to ok dla zabawy czemu nie.Pozatym gra jak jest sama w sobie wyzwaniem jest juz zabawa,jezeli wlanczam gre np rts ustawie gre na trudny poziom i za 1 razem wygram z kompem to raczej juz nie bede w to gral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 07:35, shinian napisał:

> Nie czaje ludzi ktorzy graja na kodach ;/ przeciez znika cala przyjemnosc z gry... (...)

Widzisz ty nie rozumiesz i pewnie nigdy nie zrozumiesz. Traktujesz gry jako wyzwanie, natomiast
osoby używające kodów poprostu się tymi grami bawią.


Te zdanie normlanie smiesznie brzmi ze ja nie umiem sie bawic gra bo traktuje ja jak wyzwanie zamiast wpisac kod na 100 archaniolow....chyba jest czlowieku dokladnie odwrotnie ci co wpisuja kod noe umieja sie bawic gra bo nie krozystaja z tego co gra oferuje lol...smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 09:34, Evil Khan napisał:

> to nie jego wina.. jakby bylo normalne forum, z podzialem na kategorie STRATEGIE, serie
HOMM,
> gry H5, tematy PATCH 1.1 itd. to nie byloby takich akcji, ze osoba wchodzi na forum..
widzi
> 758 stron... i idzie oczywiscie do najnowszej... i mamy co drugi post o braku textu PL
w 1.1,
> co to jest aura itd. :)
> takie to juz forum klasy ''s''
Mogło by być lepsze - ale jest wyszukiwarka w temacie i można wpisać słowo kluczore np: aura
czy 1.1 ...


aha, i jeszcze jedno... zagladam, patrze ze sa nowe posty... i jestem skazany na czytanie o tym, czy uzywac kodow czy nie... bylby taki temat to w ogole bym do niego nie zagladnal... tak samo jak nikogo nie interesuje ten post nic nie wnoszacy do wiedzy nt. h5 - ale wyswietli sie boldem na glownej i wiekszosc odczyta :P

BTW: kiedy ten patch polonizacyjny? celowo wstrzymalem sie z kampania, zeby przechodzic na kompletnym tlumaczeniu, poprawionym dubbingu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować