Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2006 o 18:00, Big Moon napisał:

teraz coś z płytką. Próbuję odtworzyć film o tworzeniu gry, ale nic się nie dzieje. Znaczy
dzieje się komp mi się wiesza. Co robić?



Mam tak jak ty :) Wiesza mi się komp i kumpel też tak ma hehe jakiś niewypał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem,

czasami po 5 min. grania, czasami po godzinie gra nagle sie zatrzymuje i po ok. 2 sekundach komputer sie sam resetuje.

przeinstalowalem stery na najnowsze itd. nic nie pomaga...
z innymi grami nie mam tego problemu.
ktos wie o co moze chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem kolejne niedociagniecie w tlumaczeniu. kiedy wchodzimy na mapie przygody do gildii zlodziei (tam gdzie sa informacje z panstwa) to pojawia sie napis "text not found" i znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 17:04, graczomaniak napisał:

> Czy gdzieś opisane są umiejętności stworzeń ? Jednostki mają po kilka nowych zdolności
, jakich
> nie bylo w poprzednich częściach . Co oznaczają ? Czy ja mam jakąś ubogą instrukcję ?
Gdzie
> dostać pełną ?


Opis jednostek jest w karcie pomocy podręcznej.:))

Chodziło mi o umiejętności !!! Jak działa szał , rozproszony strzał , eksplozja , osłabiający cios , precyzyjny strzał , duża tarcza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha
gralem 4 misje inferno, z racji tego, iz musialem zdobyc bardzo silnie broniony zamek mialem armie z inferno + szmaragdowe smoki + enty. Smokow mialem ok 30. Chodzilem sobie po mapce, atakujac niektore potwory, zamujac kopalnie itp. Jakiez bylo moje zdziwienie, keidy po ok 2 tyg odkrylem ze nie mam ani jednego smoka ! Widzialem straty poniesine na walkach i tam nie stracilem nawet 1 smoka. Wiec co sie stalo? Kupilem od nowa 5 smokow i znowu zaczalem chodzic bohaterem. Zauwazylem, iz po 2 dniach(moze czesciej lub rzadziej) ginie mi 1 smok ! LOL . Nie wiem czy to bug, czy Nival specjalnie cos takiego zrobilo ale beznadziejne to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 18:58, michał26 napisał:

hahahahahaha
gralem 4 misje inferno, z racji tego, iz musialem zdobyc bardzo silnie broniony zamek mialem
armie z inferno + szmaragdowe smoki + enty. Smokow mialem ok 30. Chodzilem sobie po mapce,
atakujac niektore potwory, zamujac kopalnie itp. Jakiez bylo moje zdziwienie, keidy po ok 2
tyg odkrylem ze nie mam ani jednego smoka ! Widzialem straty poniesine na walkach i tam nie
stracilem nawet 1 smoka. Wiec co sie stalo? Kupilem od nowa 5 smokow i znowu zaczalem chodzic
bohaterem. Zauwazylem, iz po 2 dniach(moze czesciej lub rzadziej) ginie mi 1 smok ! LOL . Nie
wiem czy to bug, czy Nival specjalnie cos takiego zrobilo ale beznadziejne to ;/


Jakbyś słuchał trochę co postacie mówią w czasie gry zauważyłbyś,że Reagel czy jakmu tam było mówił,że przez słabe morale jednostki sylwan będą uciekać czy jakoś tak włącz misję od nowa i wsłuchaj się w dialogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczynam tą misję i na początku jest taki motyw że Agrael ma jednostki złożone tylko z sylvan, po jakichs 5 minutach gry jest filmik na którym uciekają od niego jednostki sylvan, Agrael wtedy mówi że potrzebuje bardziej zdyscyplinowanego wojska, że potrzebuje demonów. Może o to chodzi że tak po prostu jednostki sylvan będą uciekały od Ciebie, to moja spekulacja za krótko grałem w tą misję żeby stestować to do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietacie skillwheel ze strony celestial havens? ktos na pewno...mizanowicie jest tak jak byk ze głowne umiejetnosci rasowe ( nekromancja, tworzenie artefaktów, kontratak, brama...) maja cztery pozioomy zaawansowania od podst do ultimate czyli cos jak mistrz, a tymczasem nigdy nie udalo mi sie zdobyc tego 4 poziomu mimo to ze jestem juz na 3 kampani i mialem wysoko poziomowe postaci, w singlu tak samo...moze to blad skillwheela, moze cos zmienili tworcy, czy to jakis moj blad w rozwijaniu postaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 19:27, MuMeNs8 napisał:

> hahahahahaha
> gralem 4 misje inferno, z racji tego, iz musialem zdobyc bardzo silnie broniony zamek
mialem
> armie z inferno + szmaragdowe smoki + enty. Smokow mialem ok 30. Chodzilem sobie po mapce,

> atakujac niektore potwory, zamujac kopalnie itp. Jakiez bylo moje zdziwienie, keidy po
ok 2
> tyg odkrylem ze nie mam ani jednego smoka ! Widzialem straty poniesine na walkach i tam
nie
> stracilem nawet 1 smoka. Wiec co sie stalo? Kupilem od nowa 5 smokow i znowu zaczalem
chodzic
> bohaterem. Zauwazylem, iz po 2 dniach(moze czesciej lub rzadziej) ginie mi 1 smok ! LOL
. Nie
> wiem czy to bug, czy Nival specjalnie cos takiego zrobilo ale beznadziejne to ;/

Jakbyś słuchał trochę co postacie mówią w czasie gry zauważyłbyś,że Reagel czy jakmu tam było
mówił,że przez słabe morale jednostki sylwan będą uciekać czy jakoś tak włącz misję od nowa
i wsłuchaj się w dialogi


nie no ja nie mam zadnych pretensji poprostu mnie to rozsmieszylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z uruchomieniem gry - pecet spełnia wymogi sprzętowe, a mimo to nie mogę jej odpalić bo pojawia się jakiś komunikat o błędzie, którego nawet nie mogę przeczytać bo go zasłania grafika uruchomieniowa gry... przesunąć też się go nie da, można tylko skilować. koszmar jakiś... też to mieliście? poslałem posta do pomocy technicznej ale może ktoś z Was poradzi mi szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:41, lidiasarna napisał:

a ja mam problem z uruchomieniem gry - pecet spełnia wymogi sprzętowe, a mimo to nie mogę jej
odpalić bo pojawia się jakiś komunikat o błędzie, którego nawet nie mogę przeczytać bo go zasłania
grafika uruchomieniowa gry... przesunąć też się go nie da, można tylko skilować. koszmar jakiś...
też to mieliście? poslałem posta do pomocy technicznej ale może ktoś z Was poradzi mi szybciej?


ja tak mialem na jednym laptopie, ale po zainstalowaniu patcha 1.1 bylo juz OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:17, Konrad1990 napisał:

pamietacie skillwheel ze strony celestial havens? ktos na pewno...mizanowicie jest tak jak
byk ze głowne umiejetnosci rasowe ( nekromancja, tworzenie artefaktów, kontratak, brama...)
maja cztery pozioomy zaawansowania od podst do ultimate czyli cos jak mistrz, a tymczasem nigdy
nie udalo mi sie zdobyc tego 4 poziomu mimo to ze jestem juz na 3 kampani i mialem wysoko poziomowe
postaci, w singlu tak samo...moze to blad skillwheela, moze cos zmienili tworcy, czy to jakis
moj blad w rozwijaniu postaci??


istnieje artefat podnoszacy o 1 poziom umiejetnosci, te ultimate sie dostaje chyba tylko dzieki niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 19:27, MuMeNs8 napisał:

Jakbyś słuchał trochę co postacie mówią w czasie gry zauważyłbyś,że Reagel czy jakmu tam było mówił,że przez
słabe morale jednostki sylwan będą uciekać czy jakoś

Ło matko!!! Rzeczywiście?!! Takiego numeru jeszcze w Hirołsach nie było! :-)))
W pewnym sensie to jest logiczne. Kiedy jest niskie morale w armii, w realu zdarzają się dezercje. Ale nigdy jeszcze nie spotkałem czegoś takiego w grze strategicznej. Zawsze to się odbijało najwyżej na sile ataku, lub pominięciu jednego ataku.
Wygląda na to, że aby nie tracić armii, trzeba kłaść duży nacisk na morale. Szukać atrefaktów je podnoszących, odwiedzać regularnie na mapie punkty, które podnoszą morale itd.
Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 18:29, moonman napisał:

ja mam taki problem,

czasami po 5 min. grania, czasami po godzinie gra nagle sie zatrzymuje i po ok. 2 sekundach
komputer sie sam resetuje.

przeinstalowalem stery na najnowsze itd. nic nie pomaga...
z innymi grami nie mam tego problemu.
ktos wie o co moze chodzic?

Słuchaj może sie myle ale.... ja tak czasami mialem ... wez w lape odkurzacz i odkurz wiatraczek od karty graficznej ... i wogule peceta w srodku calego ... powinno poskutkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ciekawe, czy dzieje się tak zawsze przy obniżonych moralach, czy po prostu w mapie jest wyzwolany jakiś triggers, który odejmuje z armii część jednostek Sylvan i nie ma na to wpłyu wysokość morali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:55, A-cis napisał:

> Jakbyś słuchał trochę co postacie mówią w czasie gry zauważyłbyś,że Reagel czy jakmu tam
było mówił,że przez
> słabe morale jednostki sylwan będą uciekać czy jakoś
Ło matko!!! Rzeczywiście?!! Takiego numeru jeszcze w Hirołsach nie było! :-)))
W pewnym sensie to jest logiczne. Kiedy jest niskie morale w armii, w realu zdarzają się dezercje.
Ale nigdy jeszcze nie spotkałem czegoś takiego w grze strategicznej. Zawsze to się odbijało
najwyżej na sile ataku, lub pominięciu jednego ataku.
Wygląda na to, że aby nie tracić armii, trzeba kłaść duży nacisk na morale. Szukać atrefaktów
je podnoszących, odwiedzać regularnie na mapie punkty, które podnoszą morale itd.
Ciekawe...



....eee nie...te uciekajace jednostki to skrypt tylko w jednej misji, ktory zmusza do zdobycia zamku inferno i podkresla jak nielubiany jest Agrael wsrod elfow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:59, Thomas Rola napisał:

> ja mam taki problem,
>
> czasami po 5 min. grania, czasami po godzinie gra nagle sie zatrzymuje i po ok. 2 sekundach

> komputer sie sam resetuje.
>
> przeinstalowalem stery na najnowsze itd. nic nie pomaga...
> z innymi grami nie mam tego problemu.
> ktos wie o co moze chodzic?
Słuchaj może sie myle ale.... ja tak czasami mialem ... wez w lape odkurzacz i odkurz wiatraczek
od karty graficznej ... i wogule peceta w srodku calego ... powinno poskutkowac :D


pecet jest nowy... jeszcze nie zdazyl sie zakurzyc.. a karte mam GF 6600GT z chlodzeniem pasywnym SilentPipeII

ale dzieki za odzew, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:48, Jcdx napisał:

> pamietacie skillwheel ze strony celestial havens? ktos na pewno...mizanowicie jest tak
jak
> byk ze głowne umiejetnosci rasowe ( nekromancja, tworzenie artefaktów, kontratak, brama...)

> maja cztery pozioomy zaawansowania od podst do ultimate czyli cos jak mistrz, a tymczasem
nigdy
> nie udalo mi sie zdobyc tego 4 poziomu mimo to ze jestem juz na 3 kampani i mialem wysoko
poziomowe
> postaci, w singlu tak samo...moze to blad skillwheela, moze cos zmienili tworcy, czy to
jakis
> moj blad w rozwijaniu postaci??
>

istnieje artefat podnoszacy o 1 poziom umiejetnosci, te ultimate sie dostaje chyba tylko dzieki
niemu.


jak sie nazywa ow artefakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować