Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2006 o 18:41, STARSCR3AM napisał:

Pokocha Agraela i zaloza Imperium ludzi-demonow ;) a tak naserio to nieinteresuje mnie ta postac
;)


A może go zdradzi z ...(zapomniałem imnienia - kampania lochu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:42, BlackBomb napisał:

> Pokocha Agraela i zaloza Imperium ludzi-demonow ;) a tak naserio to nieinteresuje mnie
ta postac
> ;)

A może go zdradzi z ...(zapomniałem imnienia - kampania lochu).


bodajrze z Realagiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a graliście na ubi.com wogóle, bo jak ja chce grac to mi po wejsciu do obojętnie ktorego kanału i po dołaczeniu graczy nie chce mi sie załaczyć, pojawia sie jakis blad, wszystkim tak sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:07, BlackBomb napisał:

Grałem w pojedynki, dziś też chciałem zagrać, ale cały czas jakby się zacieło na napisie logowanie.
Jak nie to nie.

dlatego wole grac przez hamachi (tzw. bezprzewodowe LAN :):), jak chcesz zagrac ze mna to wejdz na www.pliki.pl, pobierz i napisz mi swoje gg to ci dalej wytłumaczę ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:07, BlackBomb napisał:

Grałem w pojedynki, dziś też chciałem zagrać, ale cały czas jakby się zacieło na napisie logowanie.
Jak nie to nie.


tez gralem...ale ostatnio trafilem na typa ktory w trakcie walki napisal ze idzie spac :P
i zostawil kompa wlonczonego a walki niedokonczylismy pffff :[ musialm alt F4 nacisnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i prosze o pomoc.Zainstalowałęm patch do Heroes 5.wszystko ok wersja jest 1,1 itd ale niektóre opisy zdolności nekromanty są po angielsku i nazwa upioru jest rownież po angielsku.nie wiem co moge z tym zrobic.prosze o odpowiedz na e-mail edd.edd@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę na nowych mapach i są.. dziwne. znacznie więcej neutralnych jednsotek, więc artefaktów na mapach, mega silne garnizony dużo zamków który strzegą SAME neutrale(raz trafiłem na zamek ze wszystkimi summonami po 20 i 3 feniksami) Ogółem mapy są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odbiegajace daleko w przyszlosc (miejmy nadzieje ze niedalekoa) czy cdp zamierza wydac dodatek (o ile edzie) do h5 w podobnym ekskluzywnym wydaniu??p.s. powinno byc wiecej takich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 19:55, morthi napisał:

he he - zaostrzasz apetyt :D bo wlasnie te mapki beda odblokowane w nowym patchu :) te sa niezbalansowane
jeszcze


hehe to mzoe jeszcze trochę:

dużo mapek wodnych, mało z podziemiami, większoć mapek robiona na vs.(np. 2vs2) z tego co kojarze w podstawowoych nie było takich mapek, nowa mapka w której chodzi o zdobycie jakiegos obiektu(niestety nie wiem o jaki chodzi, dopiero zacząłem na tej mapce ale jest cholernie rozbudowana) i jedna misja w któej chodzi o kobietę jakąś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee:) bez podziemi ? :( moze doloza... ja lubie chodzic po podziemiach i dzieki nim plansze sa wielsze i mozna wyzszy level zlapac...

a mapki wodne to fajnie :) moze bedzie mozna w koncu stocznie budowac w zamkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:03, morthi napisał:

eee:) bez podziemi ? :( moze doloza... ja lubie chodzic po podziemiach i dzieki nim plansze
sa wielsze i mozna wyzszy level zlapac...

a mapki wodne to fajnie :) moze bedzie mozna w koncu stocznie budowac w zamkach :)


tzn. na tych mapach co ja grałem nie było podziemi(a z tych 10 zaliczyłem 3 co najwyżej) ze stocznią w zamku tez się nie spotkałem niestety :/ bo zamki były daleko od wody ale na razie byłem tylko na 1 wodnej.
Prawie każda mapa ma swoje 2 warianty FFA i vs.
W podst. są bodaj tylko FFA co może być dużym urozmaiceniem. Porobiłbym tochę screenów ale czekam na paczkę w Photoshopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować