Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Screeny ;d

1) Komu się to już udało, hłehłe?

2) CO zrobi za darmo? Wolę nie pytać :D

3) Zamek z niedostępnych map(same neutrale)

4) taki bug dziwny na dodatkowych mapach, w tygodniu kościotrupa dało go w takim miejscu ze nie da się tam dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem gry. po zainstalowaniu i uruchomieniu gry, na końcu wczutywania misjii i innych map gra wychodzi do windowsa bez żadnego błedu.Próbowałem zainstalować patcha 1.1 lecz pojawia się komunikat o nie znalezieniu zainstalowanej gry Heroesa V. Prosze o pomoc. Mam kompter z Athlonem 2000, 512 RAM, Radeon 9000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:42, Mike1292 napisał:

Peentium 4 1,6
384 ram
geforce 4 mx 440 64mb ram

Gra która nie ma prawa chodzic chodzi w 1024 x 768 w Very high detalach :D


no i jak to Ci chodzi?
ja to odpalilem na 1 ghz;) + 256 sd ram + gf 2mx400:), ale kichowato to chodzi. demo sie nie wlaczylo. aha nie wiem czy to wazne, ale spatchowalem. niby patch daje obsluge gf2 i gf 4 mx? bo w readme pisza, ze te karty sa nieobslugiwane. zamierzalem kupic 512 mb ddr + jakiegos radka 9550 lub 9600 lub jakiegos gf fx. ale powiem, ze ten tryb 3d jakos mi nie odpowiada, wole h3 shadow of death:)
dobrze, ze h5 wygralem, bo bylby to niezbyt udany zakup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:22, Robert22 napisał:

> Peentium 4 1,6
> 384 ram
> geforce 4 mx 440 64mb ram
>
> Gra która nie ma prawa chodzic chodzi w 1024 x 768 w Very high detalach :D

no i jak to Ci chodzi?
ja to odpalilem na 1 ghz;) + 256 sd ram + gf 2mx400:), ale kichowato to chodzi. demo sie nie
wlaczylo. aha nie wiem czy to wazne, ale spatchowalem. niby patch daje obsluge gf2 i gf 4 mx?
bo w readme pisza, ze te karty sa nieobslugiwane. zamierzalem kupic 512 mb ddr + jakiegos radka
9550 lub 9600 lub jakiegos gf fx. ale powiem, ze ten tryb 3d jakos mi nie odpowiada, wole h3
shadow of death:)
dobrze, ze h5 wygralem, bo bylby to niezbyt udany zakup:D


Chodzi perfekcyjnie :) Ale chofzi ci że ci chodzi(lol) po patchu czy z podmianą pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:25, Mike1292 napisał:

Chodzi perfekcyjnie :) Ale chofzi ci że ci chodzi(lol) po patchu czy z podmianą pliku?


oo, to jeszcze jest jakas metoda, ze ma lepiej chodzic? powiesz co i jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:27, Robert22 napisał:

> Chodzi perfekcyjnie :) Ale chofzi ci że ci chodzi(lol) po patchu czy z podmianą pliku?


oo, to jeszcze jest jakas metoda, ze ma lepiej chodzic? powiesz co i jak?:)


tzn. czy podmieniałeś plik H5_exe żeby gra wogóle ci poszła czy tyla patchowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:29, Mike1292 napisał:

tzn. czy podmieniałeś plik H5_exe żeby gra wogóle ci poszła czy tyla patchowałeś?


zainstalowalem gre i wrzucilem odrazu patcha. zadnych plikow nie zamienialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:05, Mike1292 napisał:

4) taki bug dziwny na dodatkowych mapach, w tygodniu kościotrupa dało go w takim miejscu ze
nie da się tam dojechac


Nawet na kampanii się zdarzają takie lądowania z nikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:31, Robert22 napisał:

> tzn. czy podmieniałeś plik H5_exe żeby gra wogóle ci poszła czy tyla patchowałeś?

zainstalowalem gre i wrzucilem odrazu patcha. zadnych plikow nie zamienialem


a uruchomiła ci sie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:36, Mike1292 napisał:

a uruchomiła ci sie? ;d

uruchomila:) i to za pierwszym razem. tylko, ze na tym kompie co mam teraz to zbytnio sie nie da pograc, a szkoda, bo moze bym sie przekonaldo tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:39, Robert22 napisał:

> a uruchomiła ci sie? ;d
uruchomila:) i to za pierwszym razem. tylko, ze na tym kompie co mam teraz to zbytnio sie
nie da pograc, a szkoda, bo moze bym sie przekonaldo tej gry.



huh, a myślałem ze nie dodali obłusgi mx''ów w 1.1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:48, Mike1292 napisał:

> > a uruchomiła ci sie? ;d
> uruchomila:) i to za pierwszym razem. tylko, ze na tym kompie co mam teraz to zbytnio
sie
> nie da pograc, a szkoda, bo moze bym sie przekonaldo tej gry.
> > > >
huh, a myślałem ze nie dodali obłusgi mx''ów w 1.1 :D


obiecywali, że dodadzą... mnie tylko zastanawia czemu nie dali ich od razu, tylko w łatce która wyszła tuż po premierze... chęć wyłudzenia kasy od graczy na nowe karty graficzne? a potem sprzedają całej reszcie? a może to tylko teoria spiskowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz...nie da sie grac w nowe gry na starym sprzecie :D gf 4 mx to lekko mowiac staroc :D do tego bardzo kiepski :D w porownaniu do gf 3 Ti to jest zlom :D ze nie wspomne o nowszych kartach :) od gf 4 mx nawet gf fx 5200 64 bit jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 21:07, morthi napisał:

wiesz...nie da sie grac w nowe gry na starym sprzecie :D gf 4 mx to lekko mowiac staroc :D
do tego bardzo kiepski :D w porownaniu do gf 3 Ti to jest zlom :D ze nie wspomne o nowszych
kartach :) od gf 4 mx nawet gf fx 5200 64 bit jest lepszy :)


Nie o to chodzi :).

Najpierw słyszymy:

Gra nie będzie działać na kartach bez Pixel Shaderow...

Potem plotki głoszą:

Że w bete dało się na takich grać...


Potem, zarazi po wyjściu HOMM V wychodzi patch który to umożliwia i działa to całkiem nieźle. Czy coś tu nie śmierdzi ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:29, Mike1292 napisał:

tzn. czy podmieniałeś plik H5_exe żeby gra wogóle ci poszła czy tyla patchowałeś?

Moze ja jakis przewrazliwiony jestem, ale to mi wyglad na iscie piracka zagrywke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 21:32, Ledoke napisał:

> tzn. czy podmieniałeś plik H5_exe żeby gra wogóle ci poszła czy tyla patchowałeś?
Moze ja jakis przewrazliwiony jestem, ale to mi wyglad na iscie piracka zagrywke ;)


ja wygralem w konkursie:D ale mam wersje na cd:( wolalbym 1 dvd i nie trzeba wmieniac krazkow :p ten poradnik jest calkiem przydatny. a najbardziej podoba mi sie wykaz wszystkich jednostek w danym miescie:)
komus jeszcze nie za bardzo podpasowal ten tryb 3d? bo mi to tak srednio na jeza sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:06, Robert22 napisał:

ja wygralem w konkursie:D

Nic tylko pogratulowac szczescia :)

Dnia 19.06.2006 o 22:06, Robert22 napisał:

komus jeszcze nie za bardzo podpasowal ten tryb 3d? bo mi to tak srednio na jeza sie podoba.

Wiesz mi oprocz tego 3D niepasuje fabula, zmiana swiata, to pseudo dark fantasy i ognisty kosiarko-jez ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:06, Robert22 napisał:

ja wygralem w konkursie:D ale mam wersje na cd:( wolalbym 1 dvd i nie trzeba wmieniac krazkow
:p ten poradnik jest calkiem przydatny. a najbardziej podoba mi sie wykaz wszystkich jednostek
w danym miescie:)

A takie pytanko w jakim konkursie? Bo ja w CD-A, wersję EK, ale jeszcze nie doszła :/

Dnia 19.06.2006 o 22:06, Robert22 napisał:

komus jeszcze nie za bardzo podpasowal ten tryb 3d? bo mi to tak srednio na jeza sie podoba.

Mi bardzo, bardzo :) Niedawno kupiłem (właśnie dla H5) GeForce''a 6600 :) Very High z bajerami... bajecznie i kolorowo :) A na zbliżeniach 3D można screeny robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:15, Adham napisał:

A takie pytanko w jakim konkursie? Bo ja w CD-A, wersję EK, ale jeszcze nie doszła :/


w "?dlaczego" normalna wersje na cd:) (choc wolalbym wersje dvd) w piatek 9 czerwca zadzwonia taka babka z info ze wygralem i dzisiaj dostalem:) wiec 10 dni tylko czekalem, wiec szybko :)

Dnia 19.06.2006 o 22:15, Adham napisał:

Mi bardzo, bardzo :) Niedawno kupiłem (właśnie dla H5) GeForce''a 6600 :) Very High z bajerami...
bajecznie i kolorowo :) A na zbliżeniach 3D można screeny robić.


ja sie wlasnie ciagle zastanawiam nad nowa karta graf i o kosci 512 mb ramu w drr. mi ta stara karta wystarczala do wczesniejszych hirołsów i do fma2006:)
ile gf 6600 kosztuje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować