Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie dzialaja linki ^_^ To w koncu co i jak instalowac? Do tej pory gralem na 1.1, ktore juz bylo na gram.pl. NA TO mam narzucic ten patch czy zupelnie nowe patche z ubi zassac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:03, Lailonn napisał:

Nie dzialaja linki ^_^ To w koncu co i jak instalowac? Do tej pory gralem na 1.1, ktore juz bylo na gram.pl. NA TO mam narzucic ten patch czy zupelnie nowe patche z ubi zassac?


Patch ściągnięty z Gram.pl instalujesz bezpośrednio na zaktualizowaną do 1.1 wersję gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja juz mam patcha 1.1 z gram.pl. Dlatego sie pytam czy na to co JUZ mam mam nagrac TEN TU czy od nowa zassac 1.1 angielski i na to nakladke dzisiejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:08, Lailonn napisał:

Ale ja juz mam patcha 1.1 z gram.pl. Dlatego sie pytam czy na to co JUZ mam mam nagrac TEN
TU czy od nowa zassac 1.1 angielski i na to nakladke dzisiejsza...


ta na tego co już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zly patch (1.1) :) tylko nie do konca wszystko w nim bylo co mialo byc - terazx masz mase tekstow poprawionych - prawie 1 mb :D z czego nie wiem ile zajmuje instalator ale na pewno nie za wiele - chlopcy na prawde sie niezle napracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:31, Jay Z napisał:

Są teraz linkowane na stronie i generuje się do nich news.


Nie będę się czepiał minut i tygodni... ale strasznie długo Wam się te newsy generują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:16, Thomas Rola napisał:

Mam pytanko czyli osoby ktore maja juz patch 1.1 (ten zly) musza poprostu zainstalowac ten
dzisiejszy tak ???


Jak masz gre spatchowana do 1.1 to teraz instalujesz ta malutka poprawke i wszystko ma smigac po naszemu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:18, morthi napisał:

to nie jest zly patch (1.1) :) tylko nie do konca wszystko w nim bylo co mialo byc - terazx
masz mase tekstow poprawionych - prawie 1 mb :D z czego nie wiem ile zajmuje instalator ale
na pewno nie za wiele - chlopcy na prawde sie niezle napracowali


Nie o to mi chodzi czyli jak juz dawno zainstalowalem patch ten nieprzetlumaczony(1.1) to teraz musze zainstalowac ten poprawiony tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :) to jest poprawka do patcha 1.1 :) coby nie bylo angielskichtekstow :)

mam nadzieje ze patch 1.2 niczego tym razem nie popsuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy CDP...jestesmy z was dumni - kto jest odpowiedzialny za Herosow 5 ? mzoe najwyzszy czas wywalic ten zespol ludzi bo to sa ignoranci ktorzy nie wykonuja swojej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować