Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

wydaje mi sie ze chodzi jednak o chomiki :) heros 5 sa przesycone humorem :) wiec nie widze nadzwyczajnego w tygodniu lwa kiedy niedobrze byc antylopa jaki w przyroscie dzikich chmokow :) mile to i klimatyczne - jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niecierpliwych graczy przygotowałem (sam, a jak) patch, który poprawia zangielszczone opisy artefaktów, wymienione przez Shadow SSJ Warrior. Jeśli jeszcze coś znajdę, dodam to do mojego patcha.
Starałem się, żeby wszystko było najwyższej jakości, jak jak tłumaczenie CDP. Sami oceńcie :)

Oto linki:

Rapidshare.de
http://rapidshare.de/files/23754848/HeroesV_ArtefactPatch_v1.11.01.zip.html

Megaupload.com
http://www.megaupload.com/?d=3767VOXT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 08:17, morthi napisał:

a do jakiej wersji jest ten patch ? zwyklej czy kolekcjonerskiej ?:)


Powinien działać ze wszystkimi wersjami :) Wszystkie wersje mają tą samą (mniej więcej) strukturę plików :) Wszystko jest z reszą opisane w pliku tekstwym wewnątrz archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 08:28, morthi napisał:

pliku data.pak


Tego pliku nie trzeba modyfikować :) trzeba plik p0-data.pak. A co do twojego pytania. Modyfikowałem oryginalny plik data.pak (dodawałem zablokowane mapki) a potem normalnie zainstalowałem patch''a, nie mając żadnych problemów :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja juz wymiekam w tych H V ... :) Kto przeszedl 3 kampanie zwlaszcza 5 misje?? Bo nie czaje o co chodzi... Mam znalezc amulet nekromancji?? Ale gdzie ...?? Przeszperalam cala wyspe i bezowocnie :[ niech mi ktos poradzi :(

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 01:31, gradi69 napisał:

jestem już na skraju załamania nerwowego. robiłem WSZYSTKO żeby przejść 3 misję inferno (na
hardzie), nawet 3 razy od początku leciałem kampanię żeby wytrenować optymalnego bohatera ale
i tak nie mogę pokonać tego Gilraena. nie wiem o co chodzi, czy ja jestem za słaby czy istnieje
jakiś złoty środek którego nie znam. poradźcie mi coś, bo zwariuję.



Nikt nie odpowie ci na to pytanie - wiem bo pytalem o to samo i do tej pory nie otrzymalem odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 23:22, treeby napisał:

Hej!
Czy przeszedl ktos z Was scenariusz Łza Ossira?
Pokonalem wszystkich wrogow, ale nie mam pojecia gdzie moze byc Łza Ashy.
Nie mam zadnych wskazowek, nie ma rowniez zadnych obeliskow.
Jesli ktos jest w stanie mnie naprowadzic, to bede wdzieczny :).

Pozdrawiam



juz o tym pisałem,
tez sie meczyłem z tą mapą ale da sie przejść,
poczytaj tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=16239

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 08:56, morthi napisał:

spox ;) no problemo :)

Drodzy gracze, a jaky tak zebrać wszystko do kupy, wziąść wszelkie za i przeciw i odpowiedzieć sobie wprost, czy warto instalować patcha do HoM&M 5 , czy lepiej poczekać na jakąś pózniejszą łatkę? Jakie negatywne zmiany zauważyliście po jego instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze ionstalowac 1.1 :) dule zostal zbalansowany a inteligencja kompa poprawiona :) tego mi bylo trzeba :)

a skoro patch 1.2 ma jeszczebardziej zbalansowac gre i polepszyc myslenie kompa a na dodatek dolozyc kilka map to wniosek jak dla mnie jest prosty - instalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 09:04, morthi napisał:

oczywiscie ze ionstalowac 1.1 :) dule zostal zbalansowany a inteligencja kompa poprawiona :)
tego mi bylo trzeba :)

a skoro patch 1.2 ma jeszczebardziej zbalansowac gre i polepszyc myslenie kompa a na dodatek
dolozyc kilka map to wniosek jak dla mnie jest prosty - instalowac

no to jest pozytyw, a nie zauważyłeś żadnych negatywnych skutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, fajne są te nazwy tygodni... tylko mogli się trochę lepiej postarać. Po trochę dłuższej grze zaczynają się nudzić te w stylu "W tym tygodniu niedobrze być ###"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować