Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

wykonujecie prace za CDP :) wiec jakas gratyfikacja sie wam nalezy i to uza. Jestescie profesnojalistami w przeciwienstwie do grupy tworzacej patch 1.11 do polskiej wersji ktorzydelikatnie mowiac sa ignorantami i bumelantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:11, Mike1292 napisał:

> Tak, fajne są te nazwy tygodni... tylko mogli się trochę lepiej postarać. Po trochę dłuższej

> grze zaczynają się nudzić te w stylu "W tym tygodniu niedobrze być ###"

hmm.. ale w 1.0 nic takiego nie było, nie?

Zawsze było tylko TYDZIEŃ ŚWIASTAKA i
BRAK SPEC|ALNEGO EFEKTU


Fakt w wiekszości tygodzni z wersji UK zostało zmienione na Niedzieje sie nic szczególnego, brak specjalnego efektu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ja czegoś nie pamiętam chyba. Po prostu po jakimś czasie nudzą mnie te identyczne prawie opisy
--> Shadow SSJ Warrior - dzięki dokładnie za wytłumaczenie zagadnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:13, morthi napisał:

wykonujecie prace za CDP :) wiec jakas gratyfikacja sie wam nalezy i to uza. Jestescie profesnojalistami
w przeciwienstwie do grupy tworzacej patch 1.11 do polskiej wersji ktorzydelikatnie mowiac
sa ignorantami i bumelantami


Oj Patchów będzie jeszcze dużo sa wakacje (od jutra dla mnie) i będzie więcej czasu na przeglądanie plików.
To nie jest takie proste, ja podziwiam panów od lokalizacji, że musze pracować w tak trudnych warunkach aż oczy puchna:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie lezy kontrola ich pracy...nie wiem co jest przyczyna wydania patcha z bledami przez CDP ale jest to fakt - najwidoczniej odpowiada za to ta sama osoba ktora kontrolowala instrukcje jak i karty pomocy podrecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:12, morthi napisał:

mnie sie takie komentarze bardziej podobaja niz brak specjalnego efektu :)


no ba, teraz każdy jest humorystyczny ale wcześniej, a grałem dłuuugo na mapakach MP ani razu nie miałem jakiegopś zabawnego tygodnia. Z patchem 1.1 co tydzień tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:19, morthi napisał:

w takim razie lezy kontrola ich pracy...nie wiem co jest przyczyna wydania patcha z bledami
przez CDP ale jest to fakt - najwidoczniej odpowiada za to ta sama osoba ktora kontrolowala
instrukcje jak i karty pomocy podrecznej.


Hehe, Morthi idziemy do CDP na wyłapaczy bugów wydania?? ( Ja za rok oficjalnie moge:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:15, Marrbacca napisał:

Hmm, to ja czegoś nie pamiętam chyba. Po prostu po jakimś czasie nudzą mnie te identyczne prawie
opisy
--> Shadow SSJ Warrior - dzięki dokładnie za wytłumaczenie zagadnienia :)


Tutaj masz przykład z pytania jakie już padło w tym temacie:

>Czemu osoby tworzące lokalizację zmieniały teksty angielskie na "brak specjalnego efektu" np. w tygodni >pingwina a w mojej wersji, prywatnej z tłumaczenia (ach te słowniki) wyszło: Dobry tydzień dla pochodu (Jeżeli >jesteś cesarzem).

Pytanie juz raz zadałem ale to jest przykład porównawczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:24, morthi napisał:

he he :D mnie tam lepiej nie wpuszczac :) bo szedlbym niczym licz z kodeksem pracy w rece i
zwalnial w trybie dyscyplinarnym :D


zapominasz, że bys miał nad sobą szefa to najwyżej trzeba petycje o zwolnienia pana x, pania y, oraz państwo z, z powodu nie wywiązywania, się w pełni z narzuconych obowiązków;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:27, morthi napisał:

jesli mialbym isc to tylko do kierownictwa :D

Wysoko mierzysz;D Ja narazie siedze isię obijam, przeszukam dalej łatke pl jak skończe naleśniki smarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam że się wtrące ale o czym wy rozmawiacie? Zrobiliście patch poprawiający 5-6 artefaktów na krzyż, a rozmowa jest jakbyście byli bogami tłumaczeń gier komputerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie okazuje sie ze Shadow SSJ Warrior i DiDivor sa bogami - pracuja lepiej od pracownikow CDP przygotowujacych latke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>spox :) tylko zebys za duzo bledow nie znalazl :D bo chlopcom z cdp bedzie przyrko ;)

Oj postaram się by nie było;D

Dnia 22.06.2006 o 10:33, morthi napisał:

jak na razie okazuje sie ze Shadow SSJ Warrior i DiDivor sa bogami - pracuja lepiej od pracownikow
CDP przygotowujacych latke...


Bogiem;D Powtórka z PFK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:33, morthi napisał:

jak na razie okazuje sie ze Shadow SSJ Warrior i DiDivor sa bogami - pracuja lepiej od pracownikow
CDP przygotowujacych latke...


Hmmm, skąd wiesz ile pracownicy CDP poprawili? Bo koledzy zrobili tylko parę artefaktów... Mógłbym tą "lepszą" pracę podliczyć na palcach jednej ręki + 1 góra 2 palce drugiej :)

Bardzo się cieszę, prywatna inicjatywa, koledzy się chcą wykazać, ale wydaje mi isę że porównanie jakie robicie do pracy CDP są trochę takie typu porównanie Powierzchni rosjii i powierzchni księstwa Monako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:32, morthi napisał:

spox :) tylko zebys za duzo bledow nie znalazl :D bo chlopcom z cdp bedzie przyrko ;)


Oj bo jak bedzie poprawka rozmiarów wartych wspomnienia, żebym ja się błędów nie zaczał doszukiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować