Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 18:54, skubsa napisał:

Mam pytanko co oznacza (w wersji standardowej herosa5)dodatkowe mapy?Kupiłem sobie i nie ma
map?O co chodzi?


dodatkowe oprócz kampanijnych ;) dodatkowe do HeroesIII, który też tam jest ;)
możemy tylko zgadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 19:59, morthi napisał:

to sa dodatkowe mapy do heroes 2-3-4 czyli te ktore wygraly konkurs i inne :) NIE MA map dodatkowych
do herosow 5


No właśnie... i po co mi te dodatkowe mapy. Po paru podejściach do HoMMV, na III już patrzreć nie mogę. Grafika zabija! Tak giną legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!! czy wie ktoś gdzie jest łza ashy w 2 misji kampanii lochów? ew. gdzie najczęściej się pojawia lub gdzie są wszystkie obeliski?. w ostateczności jak pominąć te misję? COKOLWIEK PROSZE POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich pytań nie zadawaj, obeliski mozna powiedziec zle Łza Ashy jest ZAWSZE W LOSOWYM MIEJSCU. I jęsli masz dużoczasu i 99% mapy odkryte to szukaj małej buro-brązowej plamki ziemi (wygląda jakby coś było pod nia zakopane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:06, BlackBomb napisał:

Sprawdzaj poczte, bo już niedługo dojdzie.....


OK. Mam texts. Serdeczne dzięki. A p0-texts też mi wysyłałeś? Bo texts dostałem 2x od Ciebie.
W sumie nie ma większego znaczenia, mając texts, chyba mogę spaczować 1.1 ver eng. Zaraz pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:51, morthi napisał:

chyba jednak jesli chcesz miec wersje angielska to kup wersje angielska :)a nie cuduj :)


Aż tak bogaty nie jestem, żeby 2x za tą samą grę płacić. To obsuwa CDProjekt, że nie dogadali dwujęzycznej dystrybucji z wyborem języka przy instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:55, morthi napisał:

nikt nie zmuszal Cie do zakupu polskiej wersji jezykowej - mogles wybrac angielska...to co
robisz jest naruszeniem licencji


Tu masz rację. Nikt mnie nie zmuszał, chciałem wesprzeć polskich twórców: tłumaczy, aktorów itp. Ale dali ciała. Nie podoba mi się to, co zrobili więc muszę kombinować.
Naruszenie licencji? Nie sądzę. Wprowadzam modyfikację na własną rękę. Tak to każdy mod jest naruszeniem licencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana wersji jezykowej nie jest dozwolona modyfikacja - zajrzyj sobie do warunkow licencji uzytkowania punkt drugi.

jesli chesz naruszac licencje rob to po cichu a nie chwal sie swoim bezprawnym dzialaniem i lamaniem praw licencyjnychi autorskich na oficjalnym forum dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Wybacz jeśli uraziłem Twoje poczucie przyzwoitości. Całkiem poważnie mówię.
Zmieniam wersję językową tylko częściowo. Ten plik nie zmieni ver pl całkowicie w ver eng. Nie otrzymam dystrybucyjnej ver eng, tylko mieszankę. Mimo wszystko sądzę, że nie ma w tym nic złego.
Relax! Niech każdy robi, to co lubi i sam odpowiada za swoje czyny
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnim razem nikt mi nie odpowiedzial na wczesniejsze pytanie ale mam nadzieje ze teraz mi ktos odpowie... mam taki problem:
Jestem w ostatniej misji INFERNO, jestem juz na tej wyspie gdzie jest ten druid TIRU i muszę najpierw pokonać smoki... ale niby w jaki sposob?! ich jest TŁUM! są 3 smoki i kazdy ma ponad 30 pkt. życia... prubowalem tysiące razy - ich nie da sie pokonac taka armią... i jeszcze nie ma zamku tylko te 2 budynki do rekrutowania, wiec wracam sie do nich ale i tak nie da sie pokonac tych smokow...
Jak Wam udało się przejsc te misje? Może potrzebuje jakiegoś kodu tylko na te misje? :| Proszę o pomoc... jak najszybciej ;)

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 000 postów więc myślę że sporawo osób wie coś o tej gierce... :P
mianowicie chodzi mi o sprzęt, a właściwie jak będzie chodził Heroes V na moim kompie.
sprzęt mam taki jak w podpisie, a szczególow dane dotyczące grafiki są pod tym adresem: http://poland.hisdigital.com/html/product_sp.php?id=194
będę bardzo wdzięczny jeśli ktos odpowie jak mniej-więcej będzie to chodziło i przy jakich detalach... :P

z góry dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:54, KiKo15 napisał:

Witam!
Ostatnim razem nikt mi nie odpowiedzial na wczesniejsze pytanie ale mam nadzieje ze teraz mi
ktos odpowie... mam taki problem:
Jestem w ostatniej misji INFERNO, jestem juz na tej wyspie gdzie jest ten druid TIRU i muszę
najpierw pokonać smoki... ale niby w jaki sposob?! ich jest TŁUM! są 3 smoki i kazdy ma ponad
30 pkt. życia... prubowalem tysiące razy - ich nie da sie pokonac taka armią... i jeszcze nie
ma zamku tylko te 2 budynki do rekrutowania, wiec wracam sie do nich ale i tak nie da sie pokonac
tych smokow...
Jak Wam udało się przejsc te misje? Może potrzebuje jakiegoś kodu tylko na te misje? :| Proszę
o pomoc... jak najszybciej ;)

Pozdro!


Oj skoro tyle smoków ci się nazbierało (razem wychodzi że ponad 90 sztuk), to musialeś strasznie się guzdrać na tej mapie (no chyba że grasz na jakimś wyższym poziomie trudności, ja gralem na normalu). Misję przeszedłem idąc ciagle w kierunku tej wyspy (woda, podziemia itd), starając się przede wszystkim minimalizować straty i zbierajac to wszystko co chciało do mnie dojść. Gdy doszedlem do smoków armie mialem nie najgorsza (choć bałem sie o wynik starcia), smoków bylo w sumie ze 30-40 (nie pamietam dokladnie), no ale wygrałem bez większych problemów (pomogła tu znacząco brama na wysokim poziomie dzięki czemu praktycznie wszystko zdublowalem, no i mialem jeszcze widmowe zastępy, ogólnie Agrael był wypasiony). Te smoki tak jak wszystkie inne istoty, zwiekszają swoja ilość w miare upływu tygodni (no w końcu jak nie mają co robić to się rozmnażają:)) wiec jak ty natknoles sie na 90 to musialeś się strasznie guzdrać (albo wyższy poziom trudności).
Ja proponuje, żebyś zaczął od nowa i się trochę bardziej pospieszył do tych smoków (i minimalizacja strat najważniejsza podczas walk).

Mam nadzieję, że okazałem się pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!

Mam pytanko, wydawcy szczycą się tak tym i piszą że do hirołsów dodane są dodatkowe mapy do gry...i cóż, w edycji standardowej, GDZIEŻ TE MAPY SA?!?!?!?!?!!??!? liczyłbym na wytłumaczenie. Na pudełku wszystko jest i napisane jest to co potrzeba (co powinno być w pudełku) to jest, ale tu na stronie widzę "dodatkowe mapy do gry" I??????? Zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:35, Marchinko napisał:

hej!

Mam pytanko, wydawcy szczycą się tak tym i piszą że do hirołsów dodane są dodatkowe mapy do
gry...i cóż, w edycji standardowej, GDZIEŻ TE MAPY SA?!?!?!?!?!!??!? liczyłbym na wytłumaczenie.
Na pudełku wszystko jest i napisane jest to co potrzeba (co powinno być w pudełku) to jest,
ale tu na stronie widzę "dodatkowe mapy do gry" I??????? Zna ktoś odpowiedź?


To w limitowanej edycji kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
ostatnio wyszedł jakis patch co miał sprawic ze gra heroes 5 bedzie działała na nieco starszych kartach...
i tu moje pytanie, czy ma ktos moze liste kart graficznych na których pojdzie heros 5 po zainstalowaniu patcha?
prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować