Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 13:14, morthi napisał:

zapewne zamowiles gre jescze w grudniu to jest ta niespodzianka ;)

Wątpliwe. Ja też zamówiłem w grudniu, przed gwiazdką i nic nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :) jescze nigdy nie gralem :) jak na razie je tylko rozpakowalem i sobie obejrzalem obrazki :) instrukcje przejrzalem :) i jakos specjalnie sie nie zaglebialem w nia :) wole herosow na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:44, BlackBomb napisał:

Morthi a umiesz grać w te karty heroes V?


Ja się meczyłem tak długo z tymi zasadami az się nauczyłem i wiem ocb. Beznadziejne są opisane, trzeba dojśc do wszytskiego samemu alebo mieć jakieś ludzkie wytłuamczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 18:33, morthi napisał:

ciezko miec 5 feniksow :) nie widzialem wiecej niz jednego jak na razie :) za to duzo czarcich
lordow jak najbardziej widzialem :)


W grze sa dwa rodzaje fenixów neutralne i ten jeden przyzywany z czaru (nie nadarmo mozna go miec tylko jednego bo przy odp. spell power może dać sobie rade z średniej wielkości armią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faniks przy czarcim lordzie jest slabiutki jak chlop przy aniele :)

jeden czarci lord przerabia na mielonke feniksa :) a jak masz kilka czarcich lordow to zaden fenix nie da im rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywscie ze jest bo kiedy przyzywasz feniksa jego zywotnosci jak i inne cechy sa uzaleznione od wysokosci Twojej mocy :)

ale to nie ma znaczenia :) kostuchy i czarcie lordy zawsze azbijaja jedna jednostke :D wiec fenix mzoe miec nawet 100 000 zywotnosci :D a i tak padnie od jednego dotkniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:33, omaah napisał:


Nie mówię o kampaniach i mapach scenariuszowych, bo tam wszystko na skryptach, wcześniej przewidziane
i napisane. Ale grywam np. hot-seat w ''wolne'' mapy, gdzie (przynajmniej teoretycznie) gracze
AI opierają się tylko na swojej "inteligencji". Wyraźnie mają określone priorytety np. zaatakować
szybko miasto gracza-człowieka, które właśnie namierzyli i pędzą do tego miasta niezważając
na to, że po drodze mnóstwo dobra leży i gdyby je zebrali, to raptem o pół dnia, by się opóźnili
w ataku. W HoMM3 tak nie było.
Pozdrawiam i uciekam 8))


Nie tylko to, ai na polu bitwy też łatwo rozbroić. Najgorsze jest to, że komputer uwielbia trzymać armie w skupisko chroniąc swoje jednostki i nie reaguje gdy ponosi ciężkie straty od czarow ofensywnych (fireball, meteor itp.) pozatym czary ktore rzuca komputer są śmieszne, ma np. wysoki spell power a rzuca osłabienie zamiast przywalić czymś mocniejszym :/ itp. niesmaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:02, Smash-PL napisał:

Nie tylko to, ai na polu bitwy też łatwo rozbroić. Najgorsze jest to, że komputer uwielbia
trzymać armie w skupisko chroniąc swoje jednostki i nie reaguje gdy ponosi ciężkie straty od
czarow ofensywnych (fireball, meteor itp.) pozatym czary ktore rzuca komputer są śmieszne,
ma np. wysoki spell power a rzuca osłabienie zamiast przywalić czymś mocniejszym :/ itp. niesmaczki.


No mają poprawiać. Miejmy nadzieje, że będą. Ja w necie nie grywam, więc AI jest dla mnie super ważne.
Jak się gra na Heroicznym, to przynajmniej komputer ma dużo jednostek w armii. Zawsze to trochę trudniej, ale jednak faktycznie- niesmak pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzicie, że czar Widmowe Zastępy, to lekka przesada?
Walczyłem Nekromantą,mało miałem jednostek, ale zato 30 Lordów Wampirów w 1 grupie. Walczyłem z 200 Żywiołakami Ziemi. Normalnie dostałbym manto, ale miałem herosa, który często rzuca czar- dublowałem tych 30 Wampirów tyle razy, że wkońcu miałęm ich na planszy 180. Wygrałem bez strat. Powinno być ograniczenie- jeśli jest już widmowy zastęp danej grupy, to drugiego niemożna stworzyć.
Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kampani nie raz i nie dwa dostawalem w dupe tylko dlatego, ze wrog mial ten czar. Sam w sobie nie jest zly ale chybianie widma to paranoja.

tylko 1 na okolo 10 atakow w widmowe zastepy wroga trafial ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:16, omaah napisał:

Czy nie sądzicie, że czar Widmowe Zastępy, to lekka przesada?
Walczyłem Nekromantą,mało miałem jednostek, ale zato 30 Lordów Wampirów w 1 grupie. Walczyłem
z 200 Żywiołakami Ziemi. Normalnie dostałbym manto, ale miałem herosa, który często rzuca czar-
dublowałem tych 30 Wampirów tyle razy, że wkońcu miałęm ich na planszy 180. Wygrałem bez strat.
Powinno być ograniczenie- jeśli jest już widmowy zastęp danej grupy, to drugiego niemożna stworzyć.
Co Wy na to?

Czar jest nieuczciwy (jeśli można tak powiedzieć). Przyzwana jednostka trafia zawsze, a tą samą jednostkę trudno jest trafić. Ale używa się go całkiem przyjemnie ;)
Jest tani, jak na swoją moc - tylko 6 punktów many. Jeden z lepszych czarów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować