Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 18:21, Lailonn napisał:

W kampani nie raz i nie dwa dostawalem w dupe tylko dlatego, ze wrog mial ten czar. Sam w sobie
nie jest zly ale chybianie widma to paranoja.

tylko 1 na okolo 10 atakow w widmowe zastepy wroga trafial ;o


A to wogóle, gdzieś jest napisane, że widmowe zastępy są niematerialne tak, jak widma? Czy to bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widmowe zastepy sa eteryczne :) wiec to nie bug tylko ich specjalna zdolnosc :) dzieki temu tak szybko nie umieraja :D i moga calkiem niezle namieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:35, morthi napisał:

widmowe zastepy sa eteryczne :) wiec to nie bug tylko ich specjalna zdolnosc :) dzieki temu
tak szybko nie umieraja :D i moga calkiem niezle namieszac :)


No tak...To sprawia, że magia przywoływania jest warta uwagi 8) Dotąd jakoś ją lekceważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:47, morthi napisał:

szczegolnie dla inferno :) kiedy masz absolutne przyzywanie :) i wielkie wierzeje :)



Dla każdej z ras. Zawsze sie przyda feniks. (btw: to chyba nasilniejsza jednostka w HoMM5) A jak sie walczy z jednostkami, które nie strzelają to miny ogniste, jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:55, Big Moon napisał:

> szczegolnie dla inferno :) kiedy masz absolutne przyzywanie :) i wielkie wierzeje :)


Dla każdej z ras. Zawsze sie przyda feniks. (btw: to chyba nasilniejsza jednostka w HoMM5)
A jak sie walczy z jednostkami, które nie strzelają to miny ogniste, jak znalazł.


O tak miny! W HoMM3 ich nie używalem. Tu spisuja sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazylem takiej zaleznosci - okret mozna przywolac tylko jak sie stoli bezposrednio przy brzegu - ale wmiejscu gdzie mozna zejsc do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:11, morthi napisał:

nie zauwazylem takiej zaleznosci - okret mozna przywolac tylko jak sie stoli bezposrednio przy
brzegu - ale wmiejscu gdzie mozna zejsc do wody


A miałeś kiedyś taki bug, że po wezwaniu okrętu i załadowaniu na niego armii, następnego dnia okręt wraz z armią wyświetlany był w miejscu, z którego go wezwałeś? Faktycznie stał w prawidłowym miejscu, ale był ''niewidzialny''. Ruch był liczony (ślad) od tej ''niewidzialnej'' lokalizacji.
Miałem tak już 3x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:20, morthi napisał:

nie mialem takiego nigdy bledu...dziwne...masz pewnie wersje 1.1...


Zgadza się 1.1. Nie jest to notoryczna sprawa, ale się zdarzylo. Kiedyś też na lądzie mialem tak, że heros był wyświetlany w zamku (skąd wyjechał już dzień wcześniej), a jego faktyczna lokalizacja była ''pusta''. Choć ślad prowadził prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:30, windows00 napisał:

Czar jest nieuczciwy (jeśli można tak powiedzieć). Przyzwana jednostka trafia zawsze, a tą
samą jednostkę trudno jest trafić. Ale używa się go całkiem przyjemnie ;)
Jest tani, jak na swoją moc - tylko 6 punktów many. Jeden z lepszych czarów w grze.


Moim zdaniem jest to uczciwe jednostke trudno trafić ale jak już trafisz to ginie cały oddział. Dlatego moim zdaniem na widmowe zastępy najlepiej walnąć jakiegoś czara zadającego jakikolwiek damage zawsze i w ten sposób można sie pozbyć oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:11, morthi napisał:

nie zauwazylem takiej zaleznosci - okret mozna przywolac tylko jak sie stoli bezposrednio przy
brzegu - ale wmiejscu gdzie mozna zejsc do wody

dodam,że musi byc jakiś okręt do ściągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.07.2006 o 18:30, omaah napisał:


A to wogóle, gdzieś jest napisane, że widmowe zastępy są niematerialne tak, jak widma? Czy
to bug?

Moim zdaniem jest to napisane - WIDMOWE zastępy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na rosyjskim forum Nivala Old Boy napisal czego mozemy sie spodziewac w najblizszym uaktualnieniu:

- jak na razie nie bedie mozliwosci sppzedarzy artefaktow ale jest prawdopodobnym ze pojawi sie taowa w przyszlosci

- nie ma niczego zlego w tym ze niektorzy herosi nie moga osiagnac unikalnej umiejetnosci chaakterystycznej dla danej nacjidlatego ze uniemozliwiaja im to umiejetnosci bazowe. Unikalna zdolnosc jest na prawde bardzo trudno zdobyc

- Nie bedzie Death Knights (Jezdzcow Smierci) w Nekropolis

- Wampiry wysysaja z ofiar energie zyciowa" a nie krew - dzieki temu moga sie wskrzeszac atakujac rowniez jednostki nieumarle.

- Mozliwym jest w pozniejszym terminie dodanie mozliwosci wskzeszania zombich iduchow zamiast szkieletow

- edytor ktory postaraja sie wypuscic przez sierpniem da wielkie mozliwosci oprocz tworzenia map rowniez otworzy mozliwosc tworzenia modow

- w menu nie bedzie skrotow klawiszowych

- namiot medyka leczy tylko okeslona liczbe razy a pozniej jest nieaktywny by nie powodowac utraty czasu na przeskakiwanie kolekji

- zdolnosc trenowania jednostek zostane poprawiona w stosunku do wojsk z zamkow innych niz Przystan

- bedzie zimowy teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 20:44, morthi napisał:


Chyba przed urlopem się nie doczekam :(
Wyjeżdżam 5 lipca - MORTHI, gdyby wyszedł później zarezerwuj mi jedną kopię, oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy nie moge zainstalować patch 1.1 do herosa poniewaz pisze mi ze gra nie jest zainstalowana a oczywisćie mam ja zainstalowaną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 21:20, szakalec napisał:

ludzie pomocy nie moge zainstalować patch 1.1 do herosa poniewaz pisze mi ze gra nie jest zainstalowana
a oczywisćie mam ja zainstalowaną ;/


Musisz zainstalować takiego patcha jaką masz wersję gry - a więc jeśli jest to wersja DVD instalujesz patcha DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować