Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 12:38, berbelek napisał:

morthi Ty tu jesteś widze najczęściej to pewnie znasz link do skill wheela po polsku, napisz
prosze bo sam jakoś nie moge znaleźć, z góry dzięki


w drodze wyjatku mozna stad:

GRANDA.prv.pl » Download » Heroes V » Koło umiejętności

(zeby pobrac, trzeba byc zalogowanym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje ci się... :P
kliknij free
odczekaj kilkanaście sekund (widać jak upływają, są nad tabelką) kliknij download, przepisz obrazek i ściągnij, albo podaj maila to Ci wysle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa problemy z planem rozwoju miasta:(
1.Nie wiem czy powinien wyświetlać sie w całości, bo u mnie pokazują się tylko niektóre budynki (te do których wymagania spełniłem), a w instrukcji widziałem cały plan rozwoju.
2.Natomiast w Akademii, mimo spełnienia wymagań (3 poziom miasta i Rada Osady) nie moge wybudować Rady Miasta, gdyż ta wogóle mi się nie wyświetla:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pelen plan miasta wyswietlisz klikajac na zamkniety pergamin (prawy dolny rog rozety)

w akademii by wybudowac wyzszy poziom rady miasta musisz miec wybudowana gildie magow - co wynika wlasnie z tego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy jak kupię grę komputerową Heroes of Might and Magic V to czy dostanę takie specjalne karty do gry Heroes of Might and Magic V ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno jesli kupisz w Empiku to mozesz dostac takie karty - jesli kupiisz na gram.pl na pewno nie.

te karty maja tylko ladne obrazki :) jak dla mnie to jest ich jedyna zaleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli kupisz kolekcjonerska dostaniesz az 55 wpn :)

moim zdaniem warto kupic kolekcjonerska - dostaniesz extra mapy (a map jest malutko niestety:( ) wiec kazda na wage zlota. dostaniesz tez specjalny slad dla bohatera w grze ktory moim zdaniem wyglada ladniej niz podstawowe podkladki(do ktorej zawsze mozesz wrocic jesli Ci sie ten slad znudzi)

no i rzecz jasna skrzynke w ktorej bedziesz mogl trzymac rozne roznosci :)

oraz film o tworzeniu gry :) (btw jest go niewiele wiecej niz to co jest do sciagniecia ze strony gram.pl) ale jest w lepszej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować