Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

jest duzo grania w to co jest :) zeby przejsc kazdym zamkiem kazda plansze to na prawdetrzebasie troche natrudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:39, morthi napisał:


MORTHI, masz dużą wiedzę na temat HOMMV i powinienes najlepiej wiedzieć co mam począć z moją 5 letnią córką, która namiętnie odsuwa mnie od kompa sama grając. Problemem jest to,że sama jeszcze nie czyta - może jest jakiś lektor programowy, który czytałby wszystkie napisy po najechaniu na napis np. kursorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm sa takie programy w ktore wrzucac mozesz zaznaczony tekst np zestrony www ale nie ma czegos takiego do gier komputerowych

znajdz gry odpowiednie dla niej :) h5 zdecydowanie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Musiałbyś sam jej to wyperswadować:) Mnie i mojej połowicy się nie udało! Poza tym bardzo zgustowała w Agraelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:39, morthi napisał:

no niestety -coz zrobic..

szkada że CDP nie wydało patcha spolszczającego, chciaż dla klientów któży zarejestrowali HoM&M V na gram.pl
Na początku sprzedawali wersję anglo ijęzyczną więc powinni dla tych który kupili po angielsku wydać stosowną łatkę... no szkoda jak dostanę trochę kasy to sprzedam moje "hirołsy" na gramie i kupię sobie po polsku, problem nie w języku a w tym że w polskiej jest też spolszczony dźwięk i to z plejadą polskich "gwiazd kina" niestety te "gwiazdy" nie mają w czym nawet grać bo polskie kino jest bardzo marne ale nie o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma za bardzo jak tego zrobic:) a do tego nie sadz by to bylo zgodne z polityka firmy :) wszak wiadomo ze masa ludzi sciagnela piraty wiec czemu maja sie cieszyc z pelnej polskiejwersji jezykowej - takich jak Ty :) posiadaczy wersji angielskiej jest w polsce kilku ? moze kilkunastu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:51, morthi napisał:


Fakt, ale najdziwniejsze że udało się jej przejść (pojedyncze co prawda) misje - bez czytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro Twoja 5 letnia corka sobieradzi z komputerem to znaczyz e gracze ktorzy sobie nie radza powinni przychodzic do niej na nauke :D dzieki za argunemt w dykusji pt - komputer oszukuje musze wgrac moda dzieki ktoremu bedzie latwiej, jak stosowac kody :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:51, Dark SMG napisał:

>

Poza tym polska wersja była zapowiadana dużo wcześniej - ja poczekałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci zabroni :) skladam szczere wyrazy uznania dla Twojej corki :)

btw :) mam nadzieje ze sobie odblokowales te 10 niezbalansowanych map ktore kiedys tu na forum wrzucilem :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:52, morthi napisał:

chyba nie ma za bardzo jak tego zrobic:) a do tego nie sadz by to bylo zgodne z polityka firmy
:) wszak wiadomo ze masa ludzi sciagnela piraty wiec czemu maja sie cieszyc z pelnej polskiejwersji
jezykowej - takich jak Ty :) posiadaczy wersji angielskiej jest w polsce kilku ? moze kilkunastu...

no tak tylko widzisz jak rejestrujesz grę na gram.pl to na maila po rejestracji przychodzi link z jakimiś tam patchami i innymi bajerami (nie wiem jak z HoM&M V bo jeszcze nie zarejestrowałem, ale jutro to zrobię) tak było np. z Delta force Helikopter w ogniu.
i właśnie tam mogli by to dać, ewentualnie zostaje grzebanie w plikach dema może CDP zostawiło tam całą ścieżkę :P ale jednak raczej poczekam i kupię wwersję PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować