Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2006 o 00:54, olbin napisał:

> >
Poza tym polska wersja była zapowiadana dużo wcześniej - ja poczekałem...

A ja nie i teraz mam PL ale tekstu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż nie. Czekam na zbalansowane, poza tym chcę najpierw skończyć kampanię (jeszcze 2 misje Akademii).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powodzenia wiec :)

btw jesli sie zarejestrowales na ubi.com i zaptaszyles zechcesz dostawac rozne reklamy itp od nichto pod koinec miesiaca dostaniesz mapy 2 do herosow 5 :) info na amerykanskiej stronie m&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

911 stron forum, już się pogubiłem:D mam pytanko: narazie jest patch 1.1 i 1.11 tak? są jeszcze jakieś? może mi ktoś podać linka do patcha 1.11 tylko nie z rapidsheru:] thanks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 02:01, Duc napisał:

911 stron forum, już się pogubiłem:D mam pytanko: narazie jest patch 1.1 i 1.11 tak? są jeszcze
jakieś? może mi ktoś podać linka do patcha 1.11 tylko nie z rapidsheru:] thanks:)

Ofucjalnych nie ma, jest jeszcze Unofficial Patch, jak wpiszesz to w wyszukiwarce to znajdziesz linki.
A tu link do patcha 1.11:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1313 - LEK
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1312 - DVD
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1311 - CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
gram w anglojęzyczną wersję i mam problem z jedną misją - jest to kampania THE WARLOCK (4) i misja REALAG''s OFFER (5)
Treść opisu misji jest taka :
Reach to the borders of the Empire .The time has come for the final fight against Veyer.The burnings lands of the Demon Lords of Shoegh now he between Realag and Isabel and the Warlock can expert no help in this accursed place .
Nie wiem za bardzo co ma w tej misji zrobić , wybiłem wszystko co się rusza , żadnego więzienia i Isabel nie ma i nie widziałem , Warlocka też nie widziałem , chyba że tak szybko go pokonałem ,że nie zauważyłem .
Co za to zauważyłem , że czasami najlepiej isć "na żywca " ( nauczyłem się tego od mojego 5 letniego syna , który nie ma ograniczeń jeszcze takich jak , bo ja zastanawiam się czy mnie pokonają czy nie i że jednak przeciwnik jest zasilny ) , poza tym włączyłem walkę na autoamatyczną , bo już i się nie chce oglądać tych scenek walki wkółko , to zauważyłem że gdy komputer przegrywa (czyli ja przegrywam w walce z przeciwnikiem na auto ) to gdy walczę sam ( po przegranej walce daje reapley i walcze sam ) to wygrywam często dość .
Zbyt mało jest artefaktów i po przejściu tej gry nie wrócę zbyt szybko do niej - nic mnie jakoś nie ciągnie do niej ,
do HOM&M 3 jakoś bardziej mnie ciągnie (starej daty chyba już jestem ).Acha jeśli chodzi o gralla tego , którego ktos nie mógł znależć , to jest on generowany losowo ( może jest to ograniczona liczba miejsc , gdzie on się znajduje ) gdyż grałem 2 razy i był gdzie indziej i też nie mogłem go znależć . Do tego dodam ,że nie raz jak za długo się gra i człowiek bawi to garnizony/bramy potrafią być nie do przejścia .Miałem tak jedną misję z Diabłami że jak ja miałem 1000 np. diabłow to brama/garnizon miał wielokrotnośc tego np. 3 000 diabłów . Klikałem wtedy
żeby tylko leciały tygodnie , miesiące , lata wręcz zbierając wojska ( garnizon/brama oczywiście miał zawsze kilka razy więcej niż ja ) i dopiero gdy zebrałem wojska stojące na drogach ( których liczebnośc rośnie wraz z mijającymi tygodniami ) przeważnie było to po 4000 sztuk na raz , wtedy dopiero przeforsowałem tą bramę /garnozin.Nie wiem czy to jakiś błąd się wkradł w grze ale myslałem że n ie przejdę tego .
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie patcha 1.2 . czy wiadomo juz kiedy sie ukaze? ( sorry jesli sie powtazam ale dawno mnie nie bylo na forum a nie chce mi sie pszegladac 100 stron z postami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 04:08, windows00 napisał:

> 911 stron forum, już się pogubiłem:D mam pytanko: narazie jest patch 1.1 i 1.11 tak? są
jeszcze
> jakieś? może mi ktoś podać linka do patcha 1.11 tylko nie z rapidsheru:] thanks:)
Ofucjalnych nie ma, jest jeszcze Unofficial Patch, jak wpiszesz to w wyszukiwarce to znajdziesz
linki.
A tu link do patcha 1.11:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1313 - LEK
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1312 - DVD
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1311 - CD

Dzięki za linki:) Przedtem myślałem że te łatki 1.11 jeszcze nie ma, spojrzałem że 0 MB to myślę sobie, na pewno pusty nic tam nie ma, a zapomniałem o KB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 01:01, olbin napisał:

otóż nie. Czekam na zbalansowane, poza tym chcę najpierw skończyć kampanię (jeszcze 2 misje
Akademii).
Pozdrawiam
Skoro juz tak daleko jestes to moze powiesz gdzie jest teleport ktory w misji wampiryczny lord przenosi na srodkowa czesc mapy? Nie moge go odszukac mimo ze w poradniku napisane jest ze znajduje sie on w podziemiach. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 19:30, Majkell napisał:

Inicjatywa jest, przynajmniej dla mnie, jedną z najlepszych, nielicznych zresztą nowości, jakie
wprowadzono w H5. Z początku może się trochę trudno do niej przyzwyczaić, szczególnie osobom,
które grały w poprzednie części, jednak wbrew pozorom wszystko jest logicznie poukładane, na
pewno nie jest to jedno wielkie losowanie;)


To rozegraj sobie pojedynek online, kiedy obaj gracze mają tego samego bohatera i takie same jednostki. Wbrew pozorom trudno znaleźć logikę w kolejce inicjatywy i raczej wygląda to na wielkie losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:36, knopfler napisał:

Pomóżcie mi nie mogę znaleźć łzy ashy w kampanii czartej w drugiej misji. Odkryłem mapę z obelisków,
ale nie mogę zlokalizowac tego miejsca. Pytałem już w innym temacie, ale ktoś mi odpisał, żebym
szukał a ja nie mogę tego znaleźć.

Ja znalazłem Łzę na wschodzie mapy na krzyżówce dróg w kształcie odwróconej litery T. Mnie się mapka podobała, chociaż jest tam jeden bug. Przy Virbeth jest namiot z jasnobrązowym kluczem, a bramka do otwarcia jest czerwona, więc nie udało mi się dokładnie obleźć (moje ulubione zajęcie) całej mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 18:27, Lailonn napisał:

Bohaterowie przeciwnika pomimo bycia na poziomie 4lvle nizszym niz ja maja wyzsze statystyki(wszyscy,
nawet ci nowi) i maja wiecej many.

Bez przerwy uciekaja w momencie gdy mam ich dobic na co nawet moj nowy bohater pozowlic sobie
nie moze-paranoja!!!

Komp robi dziesiatki bohaterow i jest jak szarancza. Zabijam kilku z lewej to wybiega kilku
z prawej. tak czy siak gdy ja atakuje to trace tyly. A jak bronie to nie atakuje...Podziele
wojsko na kilka armii to zadna nic nie zdziala :/

Na południu jest więzienie z nekromatą na 16 poziomie i z kajdanami - temu żaden leszcz nie ucieknie. Ja na tej mapce kupiłem 3 ubitych herosów (od 6 do 11 poziomu) i ich głównie używałem do ganiania hołoty kompa, bo mój wódz szybko został pelnoletnim, czyli załapał się na 18-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapy do HoM&M V

Niedługo dostępne będą dwie nowe mapy do gry Heroes of Might and Magic V. Niestety nie przyjdzie nam ich pobrać prosto ze strony producenta gry.
Mapy zostaną przesłane bezpośrednio na skrzynki mailowe graczy zarejestrowanych na Ubi.com (którzy zaznaczyli w opcjach, aby Ubi informowało ich na bieżąco o wszelkich nowinkach.
Wszyscy którzy poprawnie się zarejestrują otrzymają mapki do końca miesiąca. Ale uwaga – trzeba się zapisać przed 21 lipca, inaczej z wszystkiego nici.

źródło:
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,29307;core.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
pytanko o rozwijanie Agraela (2 kampania, poczatek 3 misji)

mam obecnie na expercie atak, szczescie, logistyka, magia mroku
daze do Zewu Urgasha
mam juz tlum u bram i szybsza brame

i co wybrac jako piaty skill??
myslalem, ze moze dowodzenie -> oddzwierny
ale jakos dowodzenie nie chce mi wskoczyc do wyboru...

ciagle pcha mi sie magia swiatla
jesli nie uda sie dowodzenia to moze chociaz obrona

udalo sie w ogole komus podczas tej kampani wyhodowac Zew Urgasha?
i co proponujecie jako piąty skill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc 1 misje kampani sylvan. stoje przy granicy kilka razy je odebralem (4) i nic no nie wiem co w tej misji chodzi niech ktos powie jak ta misje przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:54, morthi napisał:

skoro Twoja 5 letnia corka sobieradzi z komputerem to znaczyz e gracze ktorzy sobie nie radza
powinni przychodzic do niej na nauke :D dzieki za argunemt w dykusji pt - komputer oszukuje
musze wgrac moda dzieki ktoremu bedzie latwiej, jak stosowac kody :D:D:D



Śmieszny jesteś koleś :) bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem twoim kolesiem wiec zwaz na slowa - a skoro 5 letnia dziewczynka sobie radzi z komputerem lepiej niz ty to wnioski sa proste - widocznie ta gra nie jet dla ciebie - poszukaj sobie innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować