Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

nie znasz sie - komputer oszukuje wyciaga armie z kapelusza cheatuje jezdzi z odkryta mapa i do tego ma dziadka z hakiem ;)

nie umiem pojac w jakim celu zostala stworzona modyfikacja ktora obniza przyrosty u komputera na najwyzszych poziomach trudnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:40, morthi napisał:

nie znasz sie - komputer oszukuje wyciaga armie z kapelusza cheatuje jezdzi z odkryta mapa
i do tego ma dziadka z hakiem ;)

nie umiem pojac w jakim celu zostala stworzona modyfikacja ktora obniza przyrosty u komputera
na najwyzszych poziomach trudnosci :)

Wiesz morthi jak grasz na poziomie heroicznym to powinieneś się spodziewać że komputer będzie mega mocny, przecież i tak on rządzi grą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie dlatego gram na takim poziomie by byla zabawa i bym mogl przegrac:) ale niektorzy nie rozumieja o co chodzi w poziomach trudnosci i sie obrazaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:46, morthi napisał:

no ja wlasnie dlatego gram na takim poziomie by byla zabawa i bym mogl przegrac:) ale niektorzy
nie rozumieja o co chodzi w poziomach trudnosci i sie obrazaja :D

Kto przegrywa ma większą motywację w grze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 10:57, berbelek napisał:

> siedze w internecie od 96 roku a wczesniej na bbsach wiec nie ucz mnie jak powinienem
pisac...
> > > nie potrzebuje zadnych modow by sie chwalic ze przechodze gre na poziomie heroicznym skoro

> nie potrafie a ty owszem.
> > > > Może warto by czasem z tego internetu wyjść i zobaczyć co się dzieje w rzeczywistości pozawirtualnej.
Gram w H5 bo lubię, a nie po to by się chwalić, z resztą przejście scenariusza na poziomie
heroicznym nijak nie imponuje mojej żonie. Nie zamierzam więcej wypowiadac się w tym temacie.


Bardzo jasno przejrzyscie i na temat:) Mojej kobiecie rowniez to nie imponuje( zreszta kiedy zobaczyla mnie jak gram w HoMMa powiedziala : "kochanie w jakie ty znowu skrzaty grasz?!;p" A co do morthiego to naprawde rusz 4 litery i wyjdz zobaczyc jaki swiat materialny jest piekny...Rozwalaja mnie twoje stwierdzenia jak to rozwalasz kompa na poziomie heroicznym majac o polowe mniejsza armie...a CPU mimo ze na mapie przygody czesto zachowuje sie irracionalnie podczas walki jest naprawde skuteczny...wiec nie wiem sam co o tobie myslec...chociaz jesli siedzisz na internecie (w sumie i na kompie rowniez;P) pewnie jestes madafaka kila w roznorakie gierki...ja tam jestem niedzielny gracz i czerpie z gier wylacznie przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:06, Duc napisał:

Istnieją gracze którzy grają dla przyjemności i fani:D Już wiesz o co chodzi BlackBomb:)


Raczej gracze ktorzy graja dla czystej przyjemnosci i maniacy z mega skilem 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:07, SimoNeeN napisał:

> Istnieją gracze którzy grają dla przyjemności i fani:D Już wiesz o co chodzi BlackBomb:)


Raczej gracze ktorzy graja dla czystej przyjemnosci i maniacy z mega skilem 8)

Racja, nie maniacy tylko fani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:12, Duc napisał:

> > Istnieją gracze którzy grają dla przyjemności i fani:D Już wiesz o co chodzi BlackBomb:)

> > > > > Raczej gracze ktorzy graja dla czystej przyjemnosci i maniacy z mega skilem 8)
> > Racja, nie maniacy tylko fani:D


Moze inaczej...niedzielni fani oraz pro fani^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:19, SimoNeeN napisał:

> > > Istnieją gracze którzy grają dla przyjemności i fani:D Już wiesz o co chodzi
BlackBomb:)
>
> > > > > > Raczej gracze ktorzy graja dla czystej przyjemnosci i maniacy
z mega skilem 8)
> > > Racja, nie maniacy tylko fani:D

Moze inaczej...niedzielni fani oraz pro fani^^

Może być, podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:27, Duc napisał:

> > > > Istnieją gracze którzy grają dla przyjemności i fani:D Już wiesz o co chodzi

> BlackBomb:)
> > > > > > > > > > Raczej gracze ktorzy graja dla czystej przyjemnosci
i maniacy
> z mega skilem 8)
> > > > Racja, nie maniacy tylko fani:D
> > > Moze inaczej...niedzielni fani oraz pro fani^^
> > Może być, podoba mi się:)


Mi wystarczy ze pro fanem jestem w AAO a w HoMMa moge byc i jestem niedzielnym 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleście pojechali off-topicowo. Wstyd i hańba!;-)
A mnie jakoś nie ciągnie do grania w HOMM. Zacząłem kampanię Nekromantą - pośmiałem się z Olbrychskiego i od kilku dni po parę godzinek w Diablo2:) a Hirołsów jakoś nie chce mi się wyciągać z pudełka. Może trzeba w weekend po hotseatować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo, ale dopiero to zauwazylem.

pasek inicjatywy jest ''dluzszy'' niz widac ;)
mozna sobie kursorem jezdzic do konca ekranu i widac jakie jednostki sie podswietlaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:33, flymar napisał:

Aleście pojechali off-topicowo. Wstyd i hańba!;-)

Jaki wstyd? Jaka hańba? Popatrz sobie 913 stron:D jak dla ten forum powinien być podzielony na kilka podforum i żeby były jakiś porządek, a tak 913 i można się pogubić, ogólnie chaos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszukuje...
Walczył ze mną na normalu, zaatakował zamek kompletnie bezbronny, miał kilka słabszych jednkostek i jednego Smoka Widmowego a dostał jeszcze od magów na wieżach, odszedł od zamku podbitego już, a nie było możliwości w nim zrobienia nowych istot, od razu moim bochateem go czmychlem, patrze a tak 8 smoczków... :) to byl początek gry więc załamka, ani zamku ani bochtera, a drugi na drugim końcu planszy...
:) i te czary mnie dobijają... :) jak można przywracać, dwoić tyle istot... :) i czy on ma nieskończoną mannę??

ktoś kjiedyś pisał że jest taki dodatek żeby komputer nie oszukiwał, jeśli ktś wie to niech poda linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Herosi V są nie dokończeni jest tylko 10 mapek na multi, singlu, hot seat a do tego w rzadnej nie można ustawić sojuszu. Myślałem że gra jest fajna jak grałem w kampanie i nie zagladałem do trybu Hot seat ale teraz to juz wiem gra ma za mało map conajmniej o 50 a do tego bez możliwości grania w sojuszu kurde kto to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:46, moonman napisał:

nie wiem czy bylo, ale dopiero to zauwazylem.

pasek inicjatywy jest ''dluzszy'' niz widac ;)
mozna sobie kursorem jezdzic do konca ekranu i widac jakie jednostki sie podswietlaja :P


Pisałem to na 908 stronie:P
"w większości przypadków belka inicjatywy jest dostatecznie długa, że uwzględnia kolejny ruch danej istoty. Jeśli walczysz np. Przystanią i masz w swojej armii Gryfa, to przed wykonaniem jego akcji przesuń nieco belkę inicjatywy w prawo, a z pewnością ujrzysz kolejny wizerunek tej istoty,a może nawet trzy;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:49, Duc napisał:

> Aleście pojechali off-topicowo. Wstyd i hańba!;-)
Jaki wstyd? Jaka hańba? Popatrz sobie 913 stron:D jak dla ten forum powinien być podzielony
na kilka podforum i żeby były jakiś porządek, a tak 913 i można się pogubić, ogólnie chaos:)

Ogólnie brak czytelnego podziału - Ja to widzę tak --> Sekcja o nazwie takiej jak tytuł gry a wewnątrz wątki. Nie odkrywam Hameryki. To typowy szkielet każdego forum. Nie wiem dlaczego CDP zdecydowało się na totalną "płaskość". Ale to znowu OT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować