Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

niektore byly w becie ale teraz sa o wiele bardziej rozbudowane - ale nie do konca zbalansowane - na pewno w pelni grywalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem :) to ja wrzucilem plik na to forum z 10 mapkami ktore mozna odblokowac :)

ale zrobilem to korzystajac z instrukcji ktora znalazlem na forum ubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 22:02, Nicolai napisał:

A oto Easter Egg, które nam Nival zmajstrował. Może niektórzy już je widzieli, ale inni nie
:) (przeczytajcie opis misji, a zwłaszcza ostatni wyraz):

http://img390.imageshack.us/img390/2265/sandro6ub.png

Ja bym to nazwał nawiązaniem do poprzednich części, ale niech Ci będzie.
W grze zauważyłem jeszcze jedno nawiązanie do wcześniejszych odsłon. W jednej z misjii kampanii Haven, w przerywniku popychającym fabułę do przodu, Izabela wspomina Crag Hack''a. Znacie skądś to nazwisko, czyż nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc, jestem w kampani Nekropolis - misja pierwsza: pokusa. już przeszłam przez Imperium ijestemw podziemiach. mam małą armie i cały czas przegrywam. Co zrobic aby niebieski ze mna przegrał.Jestem początkujacym graczem. Juz raz dostałam pomoc. To co czytam na forum - to zdania wymieniaja gracze zaawansowani . wstyd mi ze nie daje rady. Ja dopiero sie uczę, a gra mni wciaga. Błagam- POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:16, kondolencja napisał:

\ciach\
POMOCY.

W kampanii necro ważna jest liczna armia. Dzieki nekromancji możesz tworzyć szkielety, a to doskonałe mięso armatnie. Jednak ja radziłbyum Ci zainwestować w zdolność, która pozwala wskrzeszać kościanych łuczników. Ta jednostka to istny cud, gdy liczona jest w tysiącach. Nietrudno osiągniesz taką liczbę. Najważniejsze jest, aby zawsze walczyć z przeciwnikiem, jeśli jego śmierć pozwoli nekromancie powiększyć swoją armię. Jeśli przeciwnikiem są żywiołaki, nieumarli czy istoty mechaniczne możesz odpuścić sobie walkę, ale jeśli są to inne jednostki walcz, a to się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie H of M V zainstalowałem i........ wyskoczyło mi

A required security module can not be activated.
This program can not be executed ( 5007 )


a wymagania sprzetowe spełniam aż nadto


Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 00:05, juzek10 napisał:

Kupiłem właśnie H of M V zainstalowałem i........ wyskoczyło mi

A required security module can not be activated.
This program can not be executed ( 5007 )


sprawdź czy nie masz aktywnych jakichś wirtualnych napędów, np Daemon czy Clone, jeśli masz je włączone to zabezpieczenia Heroesów nie pozwolą na uruchomienie gry i będziesz musiał wyłączyć wszelkie wirtualne napędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. wlasnie jestem po kilku godzinach spedzonych w 3. misji kampanii Inferno :P

gram na ciezkim, ale ta plansza jest po prostu ULTRA TRUDNA - elfy zaczynaja z taka przewaga ze masakra. Udalo mi sie za... pokonac Diraela - jak sobie cwaniaki wojsko przekladali i akurat byl ze slaba armia w miescie. Ale zostal jeszcze jeden silny bolek - Virael czy jakos tak.. w kazdym razie po wielu alpiejskich kombinacjach mam zdobyte 2 miasta elfow, rozwalonego Diraela oraz pokonanych druidow ze srodka mapy. Elfy schowaly sie w trzecim zamku i w ogole z niego nie wychodza. Wiec powoli odcinam ich od zasobow i buduje potezna armie (bo tutaj gra sie juz na tysiace) - Agrael juz dawno ma max lvl (24 chyba) i niestety nie zdobede Zewu Urgasha bo przy zdobywaniu mialem do wyboru dwa taleny ktore go wykluczaly FuCK!.

mam nadzieje, ze tylko ta plansza jest arcytrudna.. reszta juz bedzie bardziej zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

add up

uffff przeszedlem... wieki by minely zanim bym uzbieral armie mogaca rozwalic elfy w miescie.. na szczescie wzialem sie na sposob... oddalilem sie od dolnego miasta na tyle aby elfy skusily sie na wolne miasto i ruszyly ku niemu. w tym czasie agrael zajal ostatnie miasto.

dawno mnie tak zadna mapka nie zaabsorbowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 lipca(chyba :P) 2 nowe mapki(może przy okazji patch, co?) wystarczy mieć konto na ubi.com
i moje zapytanie: jak długo cdp bedzie nam kazał czekac na ich polską wersje? czy moze wogóle jej nie bedzie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
pomoże mi ktoś i odpowie na moje pytanie z zakładki 911 ? stoje z grą i nie wiem co tam w tej misji trzeba zrobic
, mam nadzieję ,że już ktoś jest dalej niż ja .
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować