Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

choć nie wiem czy tym wymaganiom można ufać patrząc na gre to można wywnioskować że nawet słabszy procesor sobie poradzi z grą, jest to turówka wieć wszystko idzie wolno, więc komputer nie mosi obliczać informacji z prędkością światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na braki i niedociagniecia, napisze ktos w koncu jakie to sa braki?
btw. zawsze sie znajdzie cos do poprawienia ale wtedy raczej zadnej gry bysmy nie ujrzeli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:33, Ururam Tururam napisał:

To właśnie staram się zasugerować. :-) Wiem, że gracze z innych krajów chca zrobić to samo,
to ma byc duża akcja... Tylko, żeby petycja była skuteczna, musi iść odpowiednimi kanałami.
I dlatego liczę tu mocno na pomoc CDP w tym względzie, jeśli okaże się, że pomysł ma poparcie
większości fanów.


No, to jest świetny pomysł, gdyby CDP zamieściło newsa o tym, na pewno więcej osób na taką petycję by się wpisało. Chociaż nie wiem, czy dla nich nie była by to strata pieniędzy wpakowanych w promocję, kampanię reklamową itp. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:33, Ururam Tururam napisał:

> Może jakaś petycja?

To właśnie staram się zasugerować. :-) Wiem, że gracze z innych krajów chca zrobić to samo,
to ma byc duża akcja... Tylko, żeby petycja była skuteczna, musi iść odpowiednimi kanałami.
I dlatego liczę tu mocno na pomoc CDP w tym względzie, jeśli okaże się, że pomysł ma poparcie
większości fanów.


dokładnie, przy takich niedociągnięciach i stanie w jakim jest obecna beta, te 2 miesiące do premiery to my dostaniemy kaszane większą niż heroes IV....
jestem jak najbardziej za oddaleniem premiery i popracowaniem nad grą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 13:30, Chester001 napisał:

ludzie skończcie z tym matecznikiem !!! to są nazwy "własne" nie powionny być tłumaczone...
niech zostanei te SYLvin czy jak mu tam albi bastion i basta :)..... a co do Heaven to może
być... hmm... Miasto.. po prostu Miasto...


Skoro nazwy własne to żaden matecznik, las ani bastion, a po prostu Sylvian i kropka. A jeśli nazwy frakcji mają być tłumaczone, to wnosze formalny wniosek, by ewentualne tłumaczenia wystawić do powszechnego głosowania. Niech lud zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę i nie ma jej w sklepie.Nie wiem czy oni mi ją przyślą.Czy ktoś ma podobną sutuację?Tam jest jeszcze że 5 dni przed wysłaniem dostanę e-maila z potwierdzeniem złożeniaoferty.Proszę pomóżcie.jestem początkującym i nie zamwiałem nigdy nic więc się nie dziwcie że się pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag.
1 - jak taki UBI SOFT moze nie mieć funduszy? Trochę śmieszne stwierdzenie, no chyba że masz kontakt bezpośredni z przedstawicielamia a im wolno udzielać takich informacji.
2 - już bylo mówione, że to tylko beta, a skoro beta, to wiadomo, że twórcy nie przykładali się do poprawnego chodzenia gry na kompie (muzyka, grafa, szybkość, płynność) tylko do grywalności i samej gry.
3 - UT - masz wtyki, zrób oficjalne forum lub stronke, wpiszą się tam Polacy, może inne narodowości, jak zbierzesz 100k podpisów to wyślij, muszą to zauważyć, może opóźnią premierę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:13, Araondoion napisał:

powie ktos mi w koncu jakie to sa "takie niedociagniecia"?


Zbyt wysokie wymagania sprzętowe dodatkowo nie dające gwarancji na płynność gry; małe pole walki; wycofywanie się z wielu opcji w kierunku uproszczenia gry, by mogła jakoś chodzić; mniejsze i większe bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:22, EdenLord napisał:

Zamówiłem grę i nie ma jej w sklepie.Nie wiem czy oni mi ją przyślą.Czy ktoś ma podobną sutuację?Tam
jest jeszcze że 5 dni przed wysłaniem dostanę e-maila z potwierdzeniem złożeniaoferty.Proszę
pomóżcie.jestem początkującym i nie zamwiałem nigdy nic więc się nie dziwcie że się pytam!


Nie mam jej w sklepie, bo jeszcze nie wyszła, dopiero pod koniec marca. :) A to że zamówiłes przed premierą to nie znaczy że nie dostaniesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:24, ktosik napisał:

Zbyt wysokie wymagania sprzętowe dodatkowo nie dające gwarancji na płynność gry; małe pole
walki; wycofywanie się z wielu opcji w kierunku uproszczenia gry, by mogła jakoś chodzić; mniejsze
i większe bugi.

zbyt wysokie? hmm...tu zalezy dla kogo i to bym zniwelowal, prawdopodobnie zoptymalizuja kod jak obiecywali, w koncu to beta. Czy ja wiem czy takie male pole walki...na filmach nie wygladalo na tak bardzo male, moim zdaniem jest podobnie jak w H3, "wycofywanie się z wielu opcji w kierunku uproszczenia gry", jakie to opcje, bo tamte wady imo nie wygladaja na takie by juz trzeba jakies petycje robic itp. Na 100% nie bedzie jak z driverem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:23, Galadin napisał:

Kilka uwag.
1 - jak taki UBI SOFT moze nie mieć funduszy? Trochę śmieszne stwierdzenie, no chyba że masz
kontakt bezpośredni z przedstawicielamia a im wolno udzielać takich informacji.


Bo to jedna gra miała niewystarczający lub obcięty fundusz i została wydana w proszku? O braku środków pisał sam Fabrice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować