Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 08:14, morthi napisał:

skoro go zbudowali to mysle ze jest duza szansa by tak wlasnie bylo :)


Zastanawiacie sie nad tym jakbyscie nie grali w h5 i nie wiedzieli o co chodzi... Przeciez to oczywiste, ze patch 1.2 wyjdzie w "tygodniu patcha 1.2"... Teraz trzeba sprawdzic kiedy wypada "tydzien patcha 1,2" niech ktos pogrzebie w plikach moze cos znajdzie... ]:-> :P

NMSP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 09:02, maruda74 napisał:

> skoro go zbudowali to mysle ze jest duza szansa by tak wlasnie bylo :)

Zastanawiacie sie nad tym jakbyscie nie grali w h5 i nie wiedzieli o co chodzi... Przeciez
to oczywiste, ze patch 1.2 wyjdzie w "tygodniu patcha 1.2"... Teraz trzeba sprawdzic kiedy
wypada "tydzien patcha 1,2" niech ktos pogrzebie w plikach moze cos znajdzie... ]:-> :P


NMSP ;)


LOL! dobre! to ja od razu poszukam tygodnia trybu tur jednoczesnych i tygodnia expansion pack :)

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zauwazylem...podejrzana sprawa...nasz temat - w ktorym jest najwiecej postow ze wszystkich tematow zostal zrzucony z piedestalu...

to teraz sie dopiero zrobi wysyp tematow o herosach 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:40, morthi napisał:

no wlasnie zauwazylem...podejrzana sprawa...nasz temat - w ktorym jest najwiecej postow ze
wszystkich tematow zostal zrzucony z piedestalu...

to teraz sie dopiero zrobi wysyp tematow o herosach 5 :D


Przyczyna istnieje... Wystarczy poszukac na forum.

HOMM V - Da BEST ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 11:40, morthi napisał:


to teraz sie dopiero zrobi wysyp tematow o herosach 5 :D



Spokojnie... Wpadnie taka jedna i zrobi porządek z nadgorliwymi.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:05, Soleila napisał:


>
> to teraz sie dopiero zrobi wysyp tematow o herosach 5 :D


Spokojnie... Wpadnie taka jedna i zrobi porządek z nadgorliwymi.

;)

Panowie....i Panie musimy umieszczać w tym temacie mnóstwo postów, aby utrzymać go na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja :D tylko zeby nie okazalo sie ze polowa z nowych tematow zakladanych dziennie na forum bedzie sie tyczyc herosow 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:07, Skwarek pl napisał:

> > > > > > > to teraz sie dopiero zrobi wysyp tematow o herosach 5 :D
> > > > > Spokojnie... Wpadnie taka jedna i zrobi porządek z nadgorliwymi.
> > > ;)
Panowie....i Panie musimy umieszczać w tym temacie mnóstwo postów, aby utrzymać go na górze


a ja wolalbym osobne tematy np. kampania / multiplayer / problemy itd. w jednej kategorii Heroes V

bo ten topic/kolos jest dowodem jak nieprzemyslana jest struktura forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na szczescie jest wyszukiwarka :) ale moznaby zaznaczac w swoich postach czego one tycza w pierwszej linijce :)

np problem, pytanie, kampania :) i tak dalej :)

to wprowadziloby choc troche porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:16, morthi napisał:

na szczescie jest wyszukiwarka :) ale moznaby zaznaczac w swoich postach czego one tycza w
pierwszej linijce :)

np problem, pytanie, kampania :) i tak dalej :)

to wprowadziloby choc troche porzadku :)


Dobra więc może ja zacznę .
Kategoria : pytanie o kampanie
W drugiej misji Raelaga , gdy wychodzę na powierzchnię i bije dwa garnizony , by przejść dalej , to wychodzą mi trzy armię , które mają praktycznie taką samą armię jak mój Raelag... Nie daje rady tego przejść . Proszę więc o instrukcje jak przejść drugą misję Raelaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:16, morthi napisał:

na szczescie jest wyszukiwarka :) ale moznaby zaznaczac w swoich postach czego one tycza w
pierwszej linijce :)

np problem, pytanie, kampania :) i tak dalej :)

to wprowadziloby choc troche porzadku :)


wyszukiwarka jest beznadziejna jak dla mnie - bo potrafi przeszukiwac dane zapytanie tylko w tytulach topicow albo w konkretnym temacie. Jesli to forum mialoby konkurowac pod wzgledem funkcjonalnosci np. z phpBB2 to nawet nie ma sie co wyglupiac bo wstyd. Ale struktura i dzialanie forum gram.pl przypomina nieco USENET i mi nawet by to odpowiadalo - gdyby nie userzy z ambicjami na moda odsylajacy do topiców-kolosow. Robi się wtedy chaos jak w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, a mianowicie czy grzebanie w pliku cfg od herosa jest czymś sprzecznym z licencją itd ? Pytam, bo tam np moge sobie wreszcie ustawić jakość cieni, albo je wyłączyć, tak samo jak jakość terenu itd czyli rzeczy których nie ma w opcjach, a nawet znalazłem wpis dotyczący specjalnego śladu bohatera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 12:34, moonman napisał:

- gdyby nie userzy z ambicjami
na moda odsylajacy do topiców-kolosow

Z tym się akurat zgodze :D niektórzy użytkownicy mający niekiedy wysoki status (może i także ambicje na moda) zachowują sie tak jakby byli pełnoprawnymi, niepodważalnymi modami....a tak nie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to będzie kategoria ? Może dziwne zdarzenia.
Otóż grałem ci ja sobie mapkę singlową i miałem odsłonięty fragment z zamkiem gracza komputerowego (niebieski). W pewnym momencie podjechał do jego zamku gracz komputerowy (żółty). Z ciekawością patrzyłem co dalej?
I cóż rzecz niemożliwa - tura gracza niebieskiego - wystawił armię z zamku, ale przed samym zamkiem - nastąpiła tura żółtego - zaatakował stojącego PRZED zamkiem niebieskiego - i tu niemożliwość - w czasie tury żółtego, niebieski czmychnął do zamku (po turze sprawdziłem nic nie stracił) i tak bawili się przez 5 tur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować