Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 13:37, 4YoU napisał:

P.S. Szkoda, że ten temat nie jest już w tematch głównych :-( .


Przecierz zawsze możesz go sobie podczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi mi o to czy jak skorzystam z opcji "Sprawdź aktualizacje" to czy zaś nie będę miał angielskich opisów w polskiej wersji?! Proszę o odpowiedź! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:40, Don Lizak napisał:

Przecierz zawsze możesz go sobie podczepić :)

Wiem, ale wtedy to gram.pl dał ten temat jako przypięty i każdy widział jaka gra jest grą roku! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...Co zrobic z plikiem CFG ktory tworzy sie z wykorzystaniem tweakera H5??...Gdzie go wkleic aby ustwienia stworzone za pomoca tweakera zadzialaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:37, Skwarek pl napisał:

Mam takie małe pytanko, a mianowicie czy grzebanie w pliku cfg od herosa jest czymś sprzecznym
z licencją itd ? Pytam, bo tam np moge sobie wreszcie ustawić jakość cieni, albo je wyłączyć,
tak samo jak jakość terenu itd czyli rzeczy których nie ma w opcjach, a nawet znalazłem wpis
dotyczący specjalnego śladu bohatera....


Z punktu prawnego, nikt, nic, nie może Ci zrobić. Zakupiłeś oprogramowanie. Możesz robić z nim "wszystko", co nie jest przeznaczone dla celów komercyjnych. Możesz go badać, przekształcać, wykorzystywać itp. itd. wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Inną sprawą jest fakt, że firma wypuszczająca program, nie będzie odpowiedzialna za to co zrobisz, a więc jeżeli coś sknocisz, to nie miej później do nich problemów.
pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:04, SimoNeeN napisał:

Mam pytanko...Co zrobic z plikiem CFG ktory tworzy sie z wykorzystaniem tweakera H5??...Gdzie
go wkleic aby ustwienia stworzone za pomoca tweakera zadzialaly??


Moonman odpowiesz mi gdzie ten pliczek wkleic?? To katalogu z moim profilem gdzie jest user.cfg m.innymi?? Prosze o dpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:27, Syriusz15 napisał:

Czemu nikt mnie odpisuje na moje pytanie ? Na stronie 940 i 939?? Czyżby nikt aż tak daleko
nie doszedł?

Wiesz przeszedłem to na poziomie normalnym, nie miałem tam żadnego problemu. Zupełnie nie pamiętam tej misji, teraz gram na ciężkim od początku i jestem na kampanii necro, więc za kilka dni powinienem spokojnie dojść do tego kłopotliego dla Ciebie miejsca, jak już tam będę i nadal będziesz miał ten problem to postaram się pomóc.
pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:24, SimoNeeN napisał:

Moonman odpowiesz mi gdzie ten pliczek wkleic?? To katalogu z moim profilem gdzie jest user.cfg
m.innymi?? Prosze o dpowiedz


przy domowym kompie bede wieczorem, wiec teraz napisze z pamieci.

zapisz plik jako user.cfg (tylko zrob sobie kopie oryginalu) w katalogu z Twoim profilem.

nie pamietam juz, ale kiedys cos tam jeszcze mieszalem z plikiem input.cfg - ale do configu to raczej jest user.cfg


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za chwile i tak bedziesz wsztystko przywracac bo efekty uzycia tego tewakera sa dosyc rozniace sie od poczatkowych zamiarow - np wylaczenie czesci animacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji można by trochę dopracować stronę gramu dot. herosów. Na przykład tam drzewce wyglądają jak jakieś koce, kiedy w grze są podobne jak w LOTR''rze. Sporo innych bugów też tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie spokojnie w Heroes V piatke Była to sotatnia Kampania misja 3 Zehirem jak musiałem zabić Markala a po walce gdy ja wygrałem. Wystapil nastepiujacy komunikat Wystapil Problem aplikacja Heroes V i musi ona zostac zamknięta. Przepraszamy za kłopoty i tak za kazdym razem. Nawet gdy komputer włacze na nowo. A juz myślałem ze przejde Heroes V całe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:53, Filip92 napisał:

Grałem sobie spokojnie w Heroes V piatke Była to sotatnia Kampania misja 3 Zehirem jak musiałem
zabić Markala a po walce gdy ja wygrałem. Wystapil nastepiujacy komunikat Wystapil Problem
aplikacja Heroes V i musi ona zostac zamknięta. Przepraszamy za kłopoty i tak za kazdym razem.
Nawet gdy komputer włacze na nowo. A juz myślałem ze przejde Heroes V całe ;(


uzywasz autosave? jezeli tak, to musisz od nowa zaczac misje, bo wgrywajac z autosave ciagle wgrywa sie ten sam blad, i co bys nie robil, bedzie tak samo. Ja tez tak mialem, niestety pomoglo tylko rozpoczecie misjii od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:14, marcinrenew napisał:

> Grałem sobie spokojnie w Heroes V piatke Była to sotatnia Kampania misja 3 Zehirem jak
musiałem
> zabić Markala a po walce gdy ja wygrałem. Wystapil nastepiujacy komunikat Wystapil Problem

> aplikacja Heroes V i musi ona zostac zamknięta. Przepraszamy za kłopoty i tak za kazdym
razem.
> Nawet gdy komputer włacze na nowo. A juz myślałem ze przejde Heroes V całe ;(

uzywasz autosave? jezeli tak, to musisz od nowa zaczac misje, bo wgrywajac z autosave ciagle
wgrywa sie ten sam blad, i co bys nie robil, bedzie tak samo. Ja tez tak mialem, niestety pomoglo
tylko rozpoczecie misjii od nowa


Dzieki to pomogło bo uzywam Auto savy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy osób które kupiły wydanie standardowe DVD(ale nie w sklepie Gram.pl).
Otwierając standardowe opakowanie z DVD znalazłem kartę w której opisane są( czyli ile kosztują, jakie zadają obrażenia itd.) wrzystkie jednostki ze wszystkich ras, na pudełku nie pisało że taka karta się w nim znajduje, a z tyłu tej karty piało edycja kolekcjonerska.
I mam takie pytanie czy Wy, posiadacze tej wersji też macie tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować