Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2006 o 07:25, morthi napisał:

xczy ktos wie do czego sluza faktorie handlowe ?


Wejdz i sie przekonaj :], a tak serio to sluza do wymiany surowcow po cenach promocyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 07:59, The-Darkest napisał:

> xczy ktos wie do czego sluza faktorie handlowe ?

Wejdz i sie przekonaj :], a tak serio to sluza do wymiany surowcow po cenach promocyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 23:04, SD4HJ napisał:

> to nie jest watek o problemach z komputerem - tylko o grze :) zapraszam do watku poswieconemu

> problemom z komputerem - nie robcie off topa

no pytam sie czemu mi sie wylancza

stary to musi być problem z grą, jest ona zoptymalizowana tylko pod jeden rodzaj kompa, i albo sie wstrzelisz w niego, albo gra ci sie tnie, lub wogóle nie włącza....zajrzyj tutaj i poczytaj troche, tutaj jest dużo na ten temat: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/frm/f/7811096804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 08:04, morthi napisał:

> > xczy ktos wie do czego sluza faktorie handlowe ?
>
> Wejdz i sie przekonaj :], a tak serio to sluza do wymiany surowcow po cenach promocyjnych
:D


aaaa grałem tą mapkę, to jedna z tych niezbalansowanych prawda??
mi na niej AI strasznie cieniował, jak tylko dwuch zostało (kazdy z nich miał po 2 zamki) to wogóle przez 3 tyg sie nie ruszali ... ruch kompa polegał na wyjsciu i wejsciu do zamku. potem im sie cos odblokowało, ale dla nich juz było za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy komus w ogole, grając w KAMPANIE udało się wypoziomować bohatera tak, żeby zdobyć tę unikalną zdolność ze środka skillwheel''a


BTW: wczoraj na DUELu mój przeciwnik zaliczył niezłe zdziwko - grał tą rudą ładną elfką, a ja Klausem. Ostro się tłukliśmy i w sumie zadał decydujący cios garstką jednorożców i zostałem bez jednostek - już sypał uśmiechnięte emotikonki na cześć wygranej gdy zjawił się anioł i wskrzesił moją konnice. Uśmieszki zmieniły się w wielkie powtarzające się WTF!!!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mam izabele na 22 poziomie na 5 planszy wiec te 5-7 poziomow mysle ze powinno mi sie udac zrobic :) jak sie uda to dam screena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) to jedna ze zwyklych map tylko mi chodzi czy ktos wie co to sa te gildie handlowe ? czy to sa faktorie handlowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:02, morthi napisał:

nie :) to jedna ze zwyklych map tylko mi chodzi czy ktos wie co to sa te gildie handlowe ?
czy to sa faktorie handlowe

hmmm, no to mi sie porypało coś, ale komp zawalił sprawe, grał nieudacznie na niej, moze wcale nie była zbalansowana poprawnie, w koncu ubi płata nam rózne figle :)

zaczynałes Necro w górnym lewym rogu?? jesli tak to smieszne ze kierunek podboju (w dół) mielismy taki sam, ciekawe czy mapa jest tak zrobiona ze gracz jakos intuicyjnie idzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:02, morthi napisał:

jak na razie mam izabele na 22 poziomie na 5 planszy wiec te 5-7 poziomow mysle ze powinno
mi sie udac zrobic :) jak sie uda to dam screena :)


poziomy zrobic latwo - bo ja zawsze gram tak, ze bohater ktory awansuje do nastepnej misji robi max level na danej planszy. Ale pozniej jest problem z wyborem, bo w pewnym momencie zdobedziesz nastepny poziom doswiadczenia i pokaza Ci sie do wyboru dwie umiejetnosci, ktore przekresla szanse na srodkowa umiejetnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 08:58, moonman napisał:

czy komus w ogole, grając w KAMPANIE udało się wypoziomować bohatera tak, żeby zdobyć tę unikalną
zdolność ze środka skillwheel''a


siemanko, ja ciągle na tej nieszczesnej 3 inferno, ale nie miałeem czasu pograc ostatnio, zrobiłem podobnie jak Ty zaczałem od nowa by zdobyć Zew urgasha, stoje znowu na 3 misji, ale wszystko do zewu jest na dobrej drodze....
prawie wszystko...bo wyczytałem w koncu ze patch 1.1 pozwala zdobyc ta umiejętnosć, czyli jak gram na 1.0 to raczej mi sie nie uda :) hehe

moze w koncu sie spacze :) (z patch''uje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:02, morthi napisał:

nie :) to jedna ze zwyklych map tylko mi chodzi czy ktos wie co to sa te gildie handlowe ?
czy to sa faktorie handlowe ?


Co od faktorii to nie ma wątpliwości chyba, że to są te na mapie przygód. Na załączonym screen''ie widać, że masz jeden Loch. W tym mieście jest coś co się nazywa Gildia Kupców (a może właśnie Gildia handlowa:P). Kupuje się w niej artefakty i z opisu wynika, że na początku tygodnia daje losową ilość losowego surowca. To może właśnie złoto ci się trafiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:10, gie-dee napisał:

siemanko, ja ciągle na tej nieszczesnej 3 inferno, ale nie miałeem czasu pograc ostatnio, zrobiłem
podobnie jak Ty zaczałem od nowa by zdobyć Zew urgasha, stoje znowu na 3 misji, ale wszystko
do zewu jest na dobrej drodze....
prawie wszystko...bo wyczytałem w koncu ze patch 1.1 pozwala zdobyc ta umiejętnosć, czyli jak
gram na 1.0 to raczej mi sie nie uda :) hehe


heh, powodzenia! bo ta misja to horror - ja tez bylem na dobrej drodze do zewu, ale pod koniec mi wlasnie komp zaproponowal do wyboru dwie umiejetnosci ktore nie pozwalaja na zew :( - tylko ze to chyba bylo w 4 lub w 5 misji.

teraz probuje wypoziomowac Markala. Pierwsza misje przeszedl z max mozliwym levelem. Druga zaczne jak wyjdzie 1.2.

BTW: Jak na razie z kampanijnych bohaterow, najfajniej i najklimatyczniej gralo mi sie Agraelem - Izabela, Godryk i Markal jakos nie sa tak bardzo klimatyczni jak Agrael :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:02, morthi napisał:

jak na razie mam izabele na 22 poziomie na 5 planszy wiec te 5-7 poziomow mysle ze powinno
mi sie udac zrobic :) jak sie uda to dam screena :)

Oj to chyba wiele już Izabeli nie podniesiesz. Max to chyba 24 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tojest sprzedawca artefaktow i magazyn ale to sa dwie rozne rzeczy - mnie chodzi o to co to jest ta gildia handlowa i czy przypadkiemto nie jest "twoje" targowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:39, morthi napisał:

maxymalny level to jaki w kampanii ?

Sprawdziłem - osiągnąłem Izabelą 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:39, morthi napisał:

maxymalny level to jaki w kampanii ?


dokladnie to nie pamitam, bo zawsze staralem sie zobaczyc napis "osiagnieto maksymalny poziom" czy jakos tak
ale w ostatnich planszach chyba nie mialem napisu, ze osiagnieto max lvl - bo w ostatnich to juz prosto do celu

ale na kazda plansze jest osobny limit.
np. w pierwszej kampanii chyba dla pierwszej misji byl 8 lvl a np. dla trzeciej misji bylo max 18
w trzeciej kampani na pierwszej planszy mozna zrobic max 10 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:39, morthi napisał:

czemu grasz w wersje 1.0 skoro jest wersja 1.1 ?


hmmm, moze dlatego ze do tej pory nie natrafiłem na zaden przeszkadzający mi błąd, giera mi chodzi płynnie (wmiare :) zaczyna zamulac po kilku godzinach grania, ale to zapewne kwestia przegzania procka), komp grał do tej pory sensownie...grał..

a własnie czy 1.1 bedzie musiał byc zainstalowany, czy 1.2 wystarczy i bedzie miał tez poprawki z 1.1 (i nie bedzie rozwalał polonizacji), jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować