Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2006 o 12:59, morthi napisał:

no to na angielskim to tez sie chlopcy nie pokazuja :) jesli chcesz rozmawiac o grze musisz
wybrac rosyjskie forum

tak to jest jak kupisz gre od "ruskich". Sprzedadzą ci ładnie zapakowaną cegłe, wezmą kase i w nogi do monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz...tak to juz jest ze komputer po 2 latach zazwyczaj nie chce odpalac gier najnowszych - jednak nie zawsze :)

mam leciwego cel 2,5 nothwooda :) 512 ram :) i gf fx 5200 256 mb :) herosi dzialaja bardzo dobrze :) wygladaja koszmarnie ale dzialaja :)

widzialem dzialajacych herosow na athlonie xp 2000+ 256 ram i gf 5200 64 mb 64bit :) wygladalo paskudnie :) ale dzialalo :)

widzialem tez h5 dzialajacych na p4 3.06 ht(a drugi komp mial cel 2,4 D) 512 ram i gf 5600 :) na obu dziala bardzo dobrze i nie przycina :) tylko ze grafika jest na srednim poziomie a rozdzielczosc to 800x600


a jesli ktos ma slabszy komp ? nie ma wyjscia czas na modernizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 12:59, morthi napisał:

no to na angielskim to tez sie chlopcy nie pokazuja :) jesli chcesz rozmawiac o grze musisz
wybrac rosyjskie forum

co do tej wersji językowej to chyba nie ma znaczenia, zamieniłem na rosyjski to i tak większość jest po angielsku, tylko głowne napisy jak rejestracja itd są w ich rodzimym języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:09, morthi napisał:

jest zupelnie co innego na angielskiej wersji forum a co innego na rosyjskiej :) uwierz na
slowo :)


To moze podzielisz się z nami jakąś ciekawostką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:09, morthi napisał:

jest zupelnie co innego na angielskiej wersji forum a co innego na rosyjskiej :) uwierz na
slowo :)

przeglądam właśnie wszystko o H5 w wersji ros forum i nie ma nic nowego...coś Ty tam znalazł morthi ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:09, morthi napisał:

jest zupelnie co innego na angielskiej wersji forum a co innego na rosyjskiej :) uwierz na
slowo :)

znalazłem ;] faktycznie o wiele tego więcej, a znalazłeś tam coś odnośnie tego problemu z high end systems ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co tam wyczytalem to w przypadku gf 7800 pomoglo przestawienie w biosie ustawien wielkosci ramu na poprawny :) ale jak dla mnie to nic nowego - przeciez kazdy cos takiego robi po zakupie nowej karty :) zmienia ustawienia w biosie na wlasciwe :)

o dual core nic nie wyczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jest z problemami technicznymi drugi post od góry bodajże a także jest jakiś temat z problemami odnośnie kart graf może to by mi pomogło w rozwiązaniu tego problemu, jednak sam wszystkiego nie rozszyfruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:32, morthi napisał:

z tego co tam wyczytalem to w przypadku gf 7800 pomoglo przestawienie w biosie ustawien wielkosci
ramu na poprawny :) ale jak dla mnie to nic nowego - przeciez kazdy cos takiego robi po zakupie
nowej karty :) zmienia ustawienia w biosie na wlasciwe :)

o dual core nic nie wyczytalem

?? lols na ten temat nic mi nie wiadomo, o co dokładnie chodzi z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:54, Rafal G napisał:

> wyminielm na nwoy procek kompa i teraz mi jakis glosny ale nieawzne, gram gram i po 1
h charczy
> strasznie i sie resetuje jest na to jakas rada?

sprawdz mocowania wentylatora na procesorze, sprawdz czy dales na procek paste termiczna i
czy procek dobrze styka sie z radiatorem wentylatora.

zasilacz nie ma nic do tego. chyba ze zatarly sie lozyska w wiatraku w zasilaczu

moim zdaniem na 99% sprawa dotyczy chlodzenia procka :)


Hmmmm... może być. Mam taki sam problem (grafika- Radek :)). "Hirołsów" mam od chyba tygodnia, i nigdy nie miałam problemu z resetem. Na początku musiałam zainstalować 2 patche ( jeden żeby gra w ogóle działała, a druga poprawiała polonizację). Teraz gra resetuje mi się w tym samym momencie!!! Gdy tylko wygrywam (lub jestem w trakcie) finałowej walki w kampani Inferno, nadchodzi RESET!!!!

Może to właśnie z upału... w moim pokoju jest jak w saunie mimo otwartych okien i obudowy ( mój pecet to raczej piecyk :)). Spróbuję wspomóc go malutkim wiatraczkiem.... To chyba będzie sprawa gorąca. W trakcie walki nawet mój komp dziwne dźwięki "agonii" wydaje O.o
Dam znać o efektach pracy ^____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:34, morthi napisał:

a jaki masz problem z grafika przy herosach ?

no tak jak pisałem strasznie się tnie i nie wpływa na to obniżanie ustawień graficznych. Głównie podczas walki, albo najlepiej to widać kiedy namiot leczy, wtedy się tnie jak... a gdy przestanie leczyć wszystko wraca do normy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedz do biosu i tam masz zakladke odpowiadajaca za ustawienia grafiki :) i ustawiasz juz w biosie ile karta ma ramu na pokladzie :) moze to jest przyczyna Twojego problemu - ustaw tez ze masz system zgodny z p''n''p - to tez moze pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:36, morthi napisał:

wedz do biosu i tam masz zakladke odpowiadajaca za ustawienia grafiki :) i ustawiasz juz w
biosie ile karta ma ramu na pokladzie :) moze to jest przyczyna Twojego problemu - ustaw tez
ze masz system zgodny z p''n''p - to tez moze pomoc :)

thx za podpowiedz zaraz lookne do biosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować