Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

musze jeszcze coś napisac .. własnie skonczyłem ogladac filmik z bitwy H5.. i musze przyznac ze 8x10 pole jest ABSOLUTNIE ZA MAŁE!! moim zdaniem szerokośc powinna mac na takie dużejednostki.. hmm.. jakies 16 - 18 a szerokość 14 . co WY na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 nieprzespanych nocach krótkie wrazenia. Tryb multipayer jest nie do grania. Chyba ze ma ktos czas np 4-6h zeby nie wstawac od kompa. Mimo ustawienia tury na 2 min (musisz czekac az koles skonczy walke czasami 2 -3 na ture co przedluza ture do 5-15 min). W tym czasie mozesz tylko siedziec i patrzyc w ekran jak ptaszki sobie fruwaja. Wczoraj z kolesiem gralismy 5h i odkrylismy jakies 50% planszy 5 tygodni gry. Muzyka - piski nieda sie sluchac. Gra nie zbalansowana. Biedak gral Heaven to przez ponad tydzien niemógl nikogo zaatakowac bo inaczej porazka. Pare niedociagniec po wlaczeniu ikonki co ma budowac wlacza sie co innego. Mam nadzeje ze to wszysko poprawia w pelnej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:16, Bambusek napisał:

W pelnej wersji dojdzie ghost Mode i wwtedy jak wróg ma turę to ty sobie swoim ghostem mozesz
biegać.

możesz dokładnie napisac o co chodzi z tym ghostem? bo ja czytałem gdzies o tym aledko końca niezrozumiałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:26, Chester001 napisał:

> W pelnej wersji dojdzie ghost Mode i wwtedy jak wróg ma turę to ty sobie swoim ghostem
mozesz
> biegać.
możesz dokładnie napisac o co chodzi z tym ghostem? bo ja czytałem gdzies o tym aledko końca
niezrozumiałem :/


Jak skończysz swoją true będziesz mógł się poruszać duhcem, odkrywać mape duch może ponoć opętać jednostki neutralne na mapie i możesz nimi atakować bohaterów, po zatym duch bedzie zdobywał doświadczenie a zdobyte punkty będziesz mógł zainwestować w umiejętności im dłuże gośc będzie się poruszał z tury na ture tym duch będzie silniejszy wszystko wyczytałem w gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:31, outcast211983 napisał:

> > W pelnej wersji dojdzie ghost Mode i wwtedy jak wróg ma turę to ty sobie swoim ghostem

> mozesz
> > biegać.
> możesz dokładnie napisac o co chodzi z tym ghostem? bo ja czytałem gdzies o tym aledko
końca
> niezrozumiałem :/

Jak skończysz swoją true będziesz mógł się poruszać duhcem, odkrywać mape duch może ponoć
opętać jednostki neutralne na mapie i możesz nimi atakować bohaterów, po zatym duch bedzie
zdobywał doświadczenie a zdobyte punkty będziesz mógł zainwestować w umiejętności im dłuże
gośc będzie się poruszał z tury na ture tym duch będzie silniejszy wszystko wyczytałem w gazecie.

no ok będzie mógł opęctac jednostki neutralne i bedziesz mógł go przez to atakowac ale co to da ze on będzie silneijszy/? będzie mógł opetac wpier w jesdnostki 1 lvl potem 2 lvl? itd? oraz będzie mógł dłuzej "pobiegac"? a jak juz np bede mógł opętywac jednostki 7 lvl (neutralne) to co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tymi poziomami to tak jak w Disciples tak?już się w tym pogubiłem :/ aha i czy zostanie umieszczone jakieś chciaż krótkie demko na stronie homm5.gram.pl ? takie przedsmak tego co nas czeka w full wersji(i przydałby się patch zmniejszający wymagania sprzętowe :D ale o takim czymś tylko marzyć można ) , lub czy demo wyjdzie w jakiejś gazetce,np. CD Action,Click lub jakiejś podobnej to jakbyście mogli nas poinformować to byłbym bardzo wdzięczny :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo wyjdzie na okolo miesiac przed premiera a wiec sporo czasu zostalo

Takze uwazam ze lepiej przedluzyc robienie gry i poprawianie bugow i nie dociagniec... moze CDP zrobilo by jakas ankiete na homm5.gram.pl albo cos takiego.

ludzie pisza ze nie wyskoczyl im post i cos im sie dzieje z postem... nie jestem pewien ale jak sie skonczy miejsce na posty na 1 stronie to nastepna strona laduje sie jakies 10-15 min i przez co mysla ze im sie nie wyswietlil post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest wogóle jakaś polska stronka co moge się na niej wyżalić aby np zwiększyli 2x pole bitwy ? bo jak tutaj czytam to dastaje www z forami po angielsku/:/
czyżby jeszcze nie było żadnej stroni z forum czy tam czym chcecie aby kazdy mógł się wypowiedziec a potem te nasze wypociny by poszły do UBisoftu.....

moje wymagania to :

--2x większepole walki
--w full wersjii do wyboru język (pol czy ang.. itp)
--mniejsze wymagania systemowe (ale i tak mi pójdzie gierka nawet jakby zostały ale to pisze z myślą o innych graczach)
--zwiększenie 2x ilości czarów
--zwiększenie ilości potworów ( w sumie sa tylko te z zamków + kilka neutralnych a to jest strasznie mało)

nowe pomysły:

--można by było budowac zamki (heroes by szukał miejsca gdzie były by rozrzucone deski gworzdzie i piasek.. i w ciągu kilkunastu tur by zbudował zamek jaki by chciał.. lub nowy budynek TWIERDZE gdzie pieniadze nie były by produkowane a same jednostki + schronienie dla wojaków a pieniadze by były dostarczane przez karawany)

--można by było zrobic takie coś ze artekafakty (specjalne) można by było dawać tez jednostką (oczywiścei były by one bardzo rzadko spotykane na mapie )

--można by było robic pułapki na mapie przygdy gdzie heroes traci np 10% wojska.. czy ile tam chceie.. a co za tem idzie można by było zrobic nową umiejetnosc zastawianeie pułąpek .. na poziomie mistrzowskim np Heroes traci 20% wojska

--nowy czar oślepienie* gdzie jednostka strzelajaca by musiałą sie zblizyc znacznie do wrogich jednosteka by je zoabczyc i zaatakowac (pogorszenie sie wzroku) :P

--można by było wskrzesic pomysł z woga i zrobic dowódce...

--kurde wywiało mi moje pomysły miałem ich całe połacie kartek :/a teraz to nic nie moge wymyśleć...--

hmm
można by było jeszcze umiejetnosci (herosa) podpicowac tak jak to zrobiono w WOGU

jak coś to jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cienka jest oferta CD Projektu w sklepie gram.pl. Cena 79zł z wykorzystaniem 20 wPLN niczym nadzwyczajnym nie jest. Wirtus.pl oferuję za tę samą grę tylko bez zbędnej zabawy w przeliczanie.

Jeśli miała być to rewolucja (jak podczas promocji) to niech taką będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 15:49, Chester001 napisał:

--w full wersjii do wyboru język (pol czy ang.. itp)


tylko że wtedy ludzie z innych krajów kupiliby np. w Polsce . Pomyśl ile wtedy kosztowałaby np. Edycja Kolekcjonerska (pewnie tyle co na Zachodzie) Coś za coś , jak chcesz to kup wersję angielską w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do wyboru angielski czy polski? sorry, ja sie bede kierowal cena, jesli bylby wybor angielskiej wersji to z wPLN musielibysmy zaplacic 159,90 zł za normalna wersje.

2x wieksze pole walki, imo za duze mozna by troszeczke powiekszyc, tak by nasze oddzialy nie mogly od razu przystapic do ataku.
wymagania: nie sa az tak hardcorowe jesli zoptymalizuja kod.

budowanie zamkow...e tam jak juz to jakies straznice.

"mozna by" zmienic płyte i inaczej zaczynac zdania ;p pomysly takie sobie i twoje indywidualne, raczej na 99% nie przejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 15:54, crash8462 napisał:

Cienka jest oferta CD Projektu w sklepie gram.pl. Cena 79zł z wykorzystaniem 20 wPLN niczym
nadzwyczajnym nie jest. Wirtus.pl oferuję za tę samą grę tylko bez zbędnej zabawy
w przeliczanie.

Jeśli miała być to rewolucja (jak podczas promocji) to niech taką będzie...

ale w wirtusie jak masz placic za jakas gre 79,90zł dochodzi oplata za przesylke i wychodzi Ci 100 zł w CDP za pre-order masz przesylke gratis, a im drozsza gre kupujesz w CDP to masz wieksza znizke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować