Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ja pieprze! znikly mi wszystkie zadania z kampani niewiem co sie z ta gra dzieje!!!! doszedlem do 4 misji w 1 kampani i przechodze 3 i 4 niema zadnej niema:( ja pienicze co mgoe zaradzic i co sie dzieje?>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:58, SD4HJ napisał:

ja pieprze! znikly mi wszystkie zadania z kampani niewiem co sie z ta gra dzieje!!!! doszedlem
do 4 misji w 1 kampani i przechodze 3 i 4 niema zadnej niema:( ja pienicze co mgoe zaradzic
i co sie dzieje?>!

hmm... prawdopodobnie błąd Directa też tak miałem po restarcie wszystko wraca do normy, polecam przeinstalować grę a jak to nie ponmoże to całego wina, ewentualnie dograć jeszcze raz directa, to czassem pomaga.
bynajmniej polecam wywalić winde i jechać na pingwinku+patchy do gier też metoda choć jak narazie dalej kożystam z windy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:06, Dark SMG napisał:

> ja pieprze! znikly mi wszystkie zadania z kampani niewiem co sie z ta gra dzieje!!!! doszedlem

> do 4 misji w 1 kampani i przechodze 3 i 4 niema zadnej niema:( ja pienicze co mgoe zaradzic

> i co sie dzieje?>!
hmm... prawdopodobnie błąd Directa też tak miałem po restarcie wszystko wraca do normy, polecam
przeinstalować grę a jak to nie ponmoże to całego wina, ewentualnie dograć jeszcze raz directa,
to czassem pomaga.
bynajmniej polecam wywalić winde i jechać na pingwinku+patchy do gier też metoda choć jak narazie
dalej kożystam z windy :)


Ale jest save, przeinstalowalem gre wkladam ten moj profil daje kampania a tam czysciutko i nic niema! Dajcie mi linka do dirxta mzoe mam jakiegos zlego na plycie albo niewiem, bo nei poto tyle kasy zebym kurde no! juz 4 misja w 1 kampani ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyczytalem ze direcxt 9.0c nie wspołpracuje chyba z winda xp service pack 2 to prawda mzoe dlatego te problmy? to niby na jakim direcxtie mam grac i czemu microsft dobre nie zrobil do sp2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:14, SD4HJ napisał:

wlasnie wyczytalem ze direcxt 9.0c nie wspołpracuje chyba z winda xp service pack 2 to prawda
mzoe dlatego te problmy? to niby na jakim direcxtie mam grac i czemu microsft dobre nie zrobil
do sp2?

nie nie nie DX9.0c chodzi jak najbardziej na XP z SP2 ba SP2 ma nawet wbudowane biblioteki DX9.0c ale weź zainstaluj tego directa co jest na płytce z herosami ( chyba tam jest) a jeśli nie ma to ściągnic z www.microsoft.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:23, Dark SMG napisał:

>


Moze na plycie jakis uszkodzony niewiem, lepiej sciagne z www.microsoft.pl tylko tam jest duzo tych dx wejz mi daj pls dokladny link do tego co mam sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DirectX 9.0c End-User Runtime

Microsoft DirectX(r) 9.0c to najnowsza wersja techniki DirectX, zapewniająca dużą wydajność gier i innego oprogramowania multimedialnego, które wykorzystują ten standard.

sorka za off topic ale to ten mam sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:55, Huksi napisał:

> > W najnowszym Clicku zdolności są opisane. Daj znać o jaką ci chodzi, to podam jej
definicje
>
> > :)



Huksi, a mozesz trzasnac jakiegos skana tej strony (tych stron?) ze zdolnosciami wszystkich jednostek i wrzucic na jakis serwer? Mysle, ze to by sie ludziom bardzo przydalo, w tym np. mi ;)

Ewentualnie jak nie masz skanera, albo nie chce Ci sie go podlaczac to mozesz przepisac recznie... ;))) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:32, SD4HJ napisał:

DirectX 9.0c End-User Runtime

Microsoft DirectX(r) 9.0c to najnowsza wersja techniki DirectX, zapewniająca dużą wydajność
gier i innego oprogramowania multimedialnego, które wykorzystują ten standard.

sorka za off topic ale to ten mam sciagnac?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0a9b6820-bfbb-4799-9908-d418cdeac197&DisplayLang=pl
tak to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:36, Dark SMG napisał:

> DirectX 9.0c End-User Runtime
>
> Microsoft DirectX(r) 9.0c to najnowsza wersja techniki DirectX, zapewniająca dużą wydajność

> gier i innego oprogramowania multimedialnego, które wykorzystują ten standard.
>
> sorka za off topic ale to ten mam sciagnac?
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0a9b6820-bfbb-4799-9908-d418cdeac197&DisplayLang=pl
tak to to


Juz sciagam z innego serwa, tylko co, jak mi potem ten problem znowu wyskoczy, tydzien temu mi bez niczego oblivion sie skasowal a ja nic nie zrobilem neiwiem co sie dzieje! winda przeinstalowana miesiac temu, wszystko ok zadnych virow chyba niema caly zas avast wlonczony co sie moze dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:41, Dark SMG napisał:

a może masz brata który ci kasuje pliki?? :)


Nie, nikt na kompie nie siada oprocz mnie, bracia na studiach nic nie zrobielem:( No to musze od nowa gre przechodzic kurde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2006 o 19:35, Rider of Rohan napisał:

Huksi, a mozesz trzasnac jakiegos skana tej strony (tych stron?) ze zdolnosciami wszystkich
jednostek i wrzucic na jakis serwer? Mysle, ze to by sie ludziom bardzo przydalo, w tym np.
mi ;)

Ewentualnie jak nie masz skanera, albo nie chce Ci sie go podlaczac to mozesz przepisac recznie...
;))) Pozdro!


Skanera nie mam, ale w najbliższym czasie zamieszcze opis wszystkich zdolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli to zrobisz bez zgody wydawcy clicka naruszysz prawo...zastanow sie dwa razy czy na pewno chcesz to zrobic gdyz wlasnie publicznie poinformowales o przygotowaniach do zlamania ustawy o prawie autorskim i wlasnosci intelektualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:39, SD4HJ napisał:

Juz sciagam z innego serwa, tylko co, jak mi potem ten problem znowu wyskoczy, tydzien temu
mi bez niczego oblivion sie skasowal a ja nic nie zrobilem neiwiem co sie dzieje! winda przeinstalowana
miesiac temu, wszystko ok zadnych virow chyba niema caly zas avast wlonczony co sie moze dziac


A ile lat ma twój dysk twardy? Mój 6 letni HDD zaczął kiedyś podobne numery robić. Tylko, że nie kasował całych gier, a wybiórcze pliki. Straty i tak było dotkliwe, bo po paru dniach już żaden program nie chciał działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:51, morthi napisał:

jesli to zrobisz bez zgody wydawcy clicka naruszysz prawo...zastanow sie dwa razy czy na pewno
chcesz to zrobic gdyz wlasnie publicznie poinformowales o przygotowaniach do zlamania ustawy
o prawie autorskim i wlasnosci intelektualnej


Ośmiele się nie zgodzić - poradnik nie jest napisany prez redakcję Clicka, a serwis sztab.pl (podpis przy poradniku) zaś artykuł został tam tylko zamieszczony - na pewno niedługo pojawi się na tymże serwisie, więc chyba nawet pisanie nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o mozliwosc zeskanowania :) bo tego Ci bez zgody redakcji zrobic nie wolno :)

umiejetnosci zostana tez zamieszczone na stronie homm5.gram.pl :) ale to niestety potrwa troche...

to sa zaleglosci ktore jest na prawde ciezko nadrobic w przeciagu dwoch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 20:03, Huksi napisał:

Ośmiele się nie zgodzić - poradnik nie jest napisany prez redakcję Clicka, a serwis sztab.pl


cos nie halo sztab.pl -> chyba chodzilo o sztab.com

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:54, shinian napisał:

>


pol roku, cos sie musialo zrabac niewiem co to tez byl plik bo przezucilem gre cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszłem do piątej misji w kampani inferno, ok Dezycja Agraela, na pewno proszczutka mapka, więc gram sobie gram, odkrywam mapę i ujrzałem szmaragdowe smoki dobra zbliżam się do nie 21, ups za mała armia to idę ją uzupełnić ok, płynę sobie i płynę po mapie, dobra teraz godna armia, idę do szmaragdowych smoków, 156 szmaragdowych smoków, co jest? Za chiny ich nie pokonam, jak tą misję przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować