Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ghost Mode jest obecnie jakos modyfikowany, żeby byćdynamiczniejszym. Początkowo uch miał dostawać exp im dłużej wróg wykonuje swój ruch. ale ostatnio chyba w Play''u pisało, ze to zmieniono i duch zdobywa exp im mniej sie porusza. Początkowo moze tylko odkrywać mapy, z czasem moze nawiedzić kopalnie, rzucicklątwę na wroga lub opętać neutralne stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:00, Araondoion napisał:

ale w wirtusie jak masz placic za jakas gre 79,90zł dochodzi oplata za przesylke i wychodzi
Ci 100 zł w CDP za pre-order masz przesylke gratis, a im drozsza gre kupujesz w CDP to masz
wieksza znizke...


Pre order się skończy i też będzie blisko setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 13:40, WolfClub napisał:

a drugie to to se gra sie tnie jak cholera normalnie zabija system...


hm, mógłbyś podać swój sprzęt (mógłbym się zorientować czy u mnie będzie działać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:10, crash8462 napisał:

Pre order się skończy i też będzie blisko setki.

to zamow w pre orderze co za problem ;p albo nie poczekaj az sie skonczy i wtedy zamow. oferta gram.pl jest lepsza, nie mam pojecia czemu tego nie widzisz.

sorry za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce tylko aby wyeliminowali bugi i zwiękrzyli pole bitwy bo na takim małym to sie łuczników nie opłaca miec ale jak bedzie większe to niech jednostki szybciej się poruszają bo tak to miasta z duzą ilością łuczników(academy) będą rządzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:37, Wesik napisał:

Ja chce tylko aby wyeliminowali bugi i zwiękrzyli pole bitwy bo na takim małym to sie łuczników
nie opłaca miec ale jak bedzie większe to niech jednostki szybciej się poruszają bo tak to
miasta z duzą ilością łuczników(academy) będą rządzic.


No więc poto jest petycja między innymi, każdy glos zwieksza nasze szanse. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 15:49, Chester001 napisał:

a jest wogóle jakaś polska stronka co moge się na niej wyżalić aby np zwiększyli 2x pole bitwy


Możliwe jest, że pole walki bedzie większe, jednak nie większe niż 12x14
Prawdopodobne 10x12 lub 10x13.

Dnia 25.01.2006 o 15:49, Chester001 napisał:

czyżby jeszcze nie było żadnej stroni z forum czy tam czym chcecie aby kazdy mógł się wypowiedziec
a potem te nasze wypociny by poszły do UBisoftu.....


Jest!
http://free4web.pl/3/2,115020,340555,5509590,Thread.html;jsessionid=AAB8AED1BD40AEC8B979368EAF587511
Chyba tymczasowe, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:44, Ururam Tururam napisał:

> a jest wogóle jakaś polska stronka co moge się na niej wyżalić aby np zwiększyli 2x pole
bitwy

Możliwe jest, że pole walki bedzie większe, jednak nie większe niż 12x14
Prawdopodobne 10x12 lub 10x13.


to mnie zadowala, 10x12 to juz bedzie rozmiar pozwalajacy na normalna bitwe (chociaz to niby tylko 2 kratki wiecej) tylko zeby to wypalilo to musimy wszycy, oprocz roszczenia na tym forum, cos dzialac w tym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem miło by było jak by w edytorze (jeśli będzie )Żeby można było tworzyć artefakty potwory itd. tak mamy obrazek i zmieniać nazwy i statystyki razem z opisami.Fajnie by było jakby można było dodawać własne zamki i umiejętności itp. Fajnie by było na tej dodatkowej płytce z dodatkowymi mapkami taki patch do edytora.Ale to tylko pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem kto wie ile kosztuje Heroes w niemczech ?49,90 Hehe.... było by tak śmiesznie jakby nie to że u nich jest euro czyli razy jakieś cztery xD to gdzie jest taniej?w polsce w CDP czy w niemczech ?a tam premiere mają też 30 marca :D i mają chyba angielskie :D a jak mam 1200 Mhz to mi gra będzie chodzić czy mam mieć 1500 równe lub o 100 więcej bo mam podkręcone i mam 1678 Mhz ale tak to 512 MB 60 GB Ati Radeon 9200 lub 9500 działało by mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam słaby procesor i kartę graficzną, ale mimo to mam nadzieję. Gdyby twórcy dali konfigurator ustawień przed włączeniem gry to większe szanse na zagranie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm?
w finalnej wersji ponoc takie wymagani beda zalecane:

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0C
- CPU: Pentium 4 / Athlon 2 GHz or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 or higher video card
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

a minimalne nizsze beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 18:00, Araondoion napisał:

ehm?
w finalnej wersji ponoc takie wymagani beda zalecane:

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0C
- CPU: Pentium 4 / Athlon 2 GHz or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 or higher video card
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

a minimalne nizsze beda.


Jak to tak będzie to chyba zrezygnuje z tego pre-order''a. ( no ale jest jeszcze szansa na wymagania minimalne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo, na takim sprzecie powinno dzialac ''1678 Mhz ale tak to 512 MB 60 GB Ati Radeon 9200 lub 9500 działało by mi?"
to niby jaki masz sprzet Piotrbov?

ale przyznajmy szczerze, ze obecnie 512 RAM to podstawa, obecne tytuly wlasciwie tego wymagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować