Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Richard Garriott's Tabula Rasa – zapowiedź

42 postów w tym temacie

Hakken

Poza Eve na rynku MMO brak jest gier osadzonych w klimatach SF. Lukę tą postanowił wypełnić twórca słynnej Ultimy. Gra rokuje dobrze, zapowiada się jako połączenie TPP i MMORPG a Richard Garriott na pewno zna się na rzeczy. Nie chwalmy jednak dnia przed zachodem słońca i gry przed jej ukazaniem się.

Przeczytaj cały tekst "Richard Garriott's Tabula Rasa – zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może byście dali info kiedy ma wypuścić tę grę?, i dalibyście jeszcze info czy będzie pół płatna lub darmowa lub cało płatna ta gra!, jakie ma wygania sprzętowe. Bo te ciągłe wypowiedzi Richarda mnie już nudzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale czy autor słyszał kiedyś o takich grach jak Neocron, Star Wars Galaxies czy też Anarchy Online, bo mnie się wydawało że gier MMO w klimatach SF jest trochę więcej niż jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo pojawiła się ZAPOWIEDŹ (i to nie pełna), A tu już ktoś się dzielnie pyta o wymagania i sprawy techniczne "Bo wypowiedzi lorda Britisha go nudzą"... Ta pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Richard !!! Richard !!! Rich.. o przepraszam to nie stadion. Tabula Rasa.. ciekawe czy przyciągnie młodych graczy (w co wątpię) bo tylko to może gwarantować sukces. Gra na pewno będzie dobra gdyż są ludzie którzy złą ją nie wydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Ten system rozwoju postaci taki znowu rewolucyjny nie jest, coś podobnego było np. w Ragnarok Online... I nie widzę za bardzo, jak decyzje jednego gracza mogłyby wpływać na cały świat w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 19:05, Crane napisał:

Może się czepiam ale czy autor słyszał kiedyś o takich grach jak Neocron, Star Wars Galaxies
czy też Anarchy Online, bo mnie się wydawało że gier MMO w klimatach SF jest trochę więcej
niż jedna.


Owszem autor słyszał o takich grach ;) Zresztą gdzie w tekście masz napisane, że jest tylko jeden MMO osadzony w klimatach sci-fi? Napisałem, że "(...)akcja toczyć się będzie w uniwersum science-fiction, pocieszy, bo jak wiadomo "masówki" osadzone w przyszłości można policzyć na palcach jednej ręki." A jedna ręka ma trochę więcej niż jeden palec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować