Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirosoft zabiera rozszerzenia GTA IV spod nosa Sony

62 postów w tym temacie

Ale straszne... faktycznie :P

Co do tematu szerszego odbiorcy, PS 3 będzie miało znacznie więcej naprawdę dobrych gier, niżeli MGS i Final Fantasy. Także naprawdę nie ma się o co martwić...

Obie strony, na pewno, będą miały w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no ale to widać po grafice że wymagania będę... odlotowe

LOL jeśli wyjdzie na KOmpa, a co do tematu to "Majtkosoft" coraz bardziej staje się chciwy, dodatki do GTA IV Exclusivy, Vista za 1000 zł tak samo jak XP z 2-3 lata temu i jeszcze jakieś tam duperele do X360, tylko kasa i kasa, zrobią jakiegoś tam Pegazusa (X360) i to niedorobionego (Przegrzewanie się Konsoli że aż grilla mogę na nim robić heh itp.) swoje Wirtualne Biura w Second Life i jeszcze pewnie gdzieś, żebym nie był graczem to bym chyba na Linuxa się przeżucił, ale niestety większość przydatnych programów, gier, i jeszcze tam coś działa głównie pod Windows XP heh. Pozdrawiam.

No i niestety Majtkosoft uzależnił nas PCtowców od swojego Systemu, teraz ani rusz na Kompie jeśli nie masz Windowsa heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:46, DArkon1990 napisał:

No i niestety Majtkosoft uzależnił nas PCtowców od swojego Systemu, teraz ani rusz na Kompie
jeśli nie masz Windowsa heh.


Noo to prawda bot to taak masz dużo kasy że możesz się w niej kompać ale chcesz jeszcze więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zagrania M$ w newsie zapomnieli chyba dodać iż GTA IV będzie miało o niebo lepszą grafikę na PS3 i nie będzie wczytywać map...na X gra będzie miała niże tekstury, ładowane mapy, ograniczenia w grafice...Take Two zapowiedziało to już z 1,5 miesiąca temu a wszystko przez Blue-Raya i "wypasioną" technologie w PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tych dodatków nie będzie na PS3, bo pewnie byłyby za darmo (?), a M$ na pewno każe sobie za buty dla Niko zapłacić te 5$ :)

jedyną zaletą PS3 będą Metal Gear Solid i Final Fantasy XIII. A to dość mało...
jeszcze znalazłoby się kilkanaście tytułów z tej setki, którą zapowiedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie M$, lubie za to Sony, tylko co się z nimi dzieje!? Spoczęli na laurach czy co? X360 zabiera im same exclusive'' a oni nic. Tak ja powiedział autor w ostatnim akapicie :"jedyną prawdziwą zaletą PS3 będą Metal Gear Solid i Final Fantasy XIII. A to dość mało...". A potem się dziwią, że im się PS3 słabo sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno Microsoft wygląda jak burdel. I myślą że takj zrobią dodatkowe części na X360 to zachęcą mnie do kupan...wręcz przeciwnie. Każdy ruch Microsoftu mnie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to mi to wszystko jedno , bo ja mam i XBOX''a , i PS3.
więc ja niebęde miał z tym jakich kolwiek problemów lub dylematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wrócę do mojej wypowiedzi, Majtkosoft nawet chce kasę za ściągnięcie Dupereli do Gier z Xbox Live, za granie przez Internet na Xbox Live (złoty Abonament) i także na PC zrobili takie badziewie (Windows Vista - Games for Windows Live) że trzeba płacić żeby pograć z X360 (wersja Gold Abonamentu), przez Internet w Shadowrun na jednej mapie i jeszcze tam zacoś, tylko unas (PCtowców Polskich i zagranicznych) ten Games for Windows Live Market Place (który jest dostępny na Viście) niewypali bo mamy Steam, Amazon.com, Allegro, gram.pl, cenega.pl i jeszcze kilka stron, hehe, więc Majtkosoft może się wypachać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEGOŚ TUTAJ NIE ROZUMIEM. NIE TAK DAWNO PODOBNA PLOTKA KRĄŻYŁA PO SIECI, JEDNAK PO JAKIMŚ CZASIE ZOSTAŁA ZDEMENTOWANA PRZEZ ROCKSTAR, KTÓRY DODAŁ, ŻE KAŻDA Z KONSOL MA MIEĆ SWOJE OSOBNE dodatki DO ŚCIĄGNIĘCIA Z SIECI. MOŻE M TO KTOŚ WYJAŚNIĆ?

Sorry za capslocka, lae niemogę włączyć pogrubienia, a to jest chyba jedyny sposób, by ktos to zauwarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna szpilka w nerkę Sony :P Wojna trwa i to widać otwarcie...
A tak ogólnie to mnie to grzeje, bo wybieram gry... hmmm.... ambitniejsze? Mniej prymitywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomy nie martwcie sie o wymagania do GTA IV.. bo jak wyjdzie na PC to karte np. 7900 gt bedziecie mogli znaleźć na ulicy ;] bo w końcu sobie jeszcze poczekamy na GTA na PC ;] ja mam X 360-tke i już czekam na premiere tejże gry na moją konsolke

pzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. GTA IV o ile wyjdzie na PC, to wyjdzie po pewnym czasie. Musi być przecież jakiś ekskluzif dla konsol. Tak było, jest i będzie. xP

A zanim (i o ile) pogramy na PC, to faktycznie sprzęt do tego niezbędny będzie o wiele tańszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"to jedyną zaletą PS3 będą Metal Gear Solid i Final Fantasy XIII. A to dość mało..."

Wolne zarty! A Heavenly Sword? a Ratchet i Clank? a Little Big Planet? A Gran Turismo5?
Spokojna głowa, wcale bym sie nie martwił o PS3! Zobaczycie jak bedzie wygladac sytuacja z grami na ta platforme, na przelomie roku to bedziecie odszczekiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować