Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

148 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 17:51, strajker napisał:

Osiem osób przede mną żałuje że nie "artbook" na którego też głsowałem - dlaczego "przegraliśmy"
skoro "statystycznie" jest nas tak dużo:)

To są właśnie uroki demokracji:(
To że coś zostało przegłosowane większością, nie oznacza że ta większość miała rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie, ja też głosowałem za medalionem, ale szybko dotarło do mnie, że przemawia przeze mnie chęć szpanu ;]. Artbook jak najbardziej, oczywiście medalion nie zaszkodzi ale jeżeli miałbym wybierać, to coś dorosłego jednak, gra dla dorosłych to i dodatki na poziomie.

20070618175632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 17:56, HumanGhost napisał:

Na szyi na pewno nie. Ale mogę go sobie przyczepić do plecaka na przykład. Będzie świetnie
wyglądał. :-)

Chyba jedyne sensowne zastosowanie tej tandety jakie tutaj przeczytałem. Na plecaku faktycznie może jako tako wyglądać.

Ale dla mnie i tak artbook górą jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wahałem między Medalionem a artbookiem i wybrałem artbook. Mam andizeję, że, o ile dołączą koszulkę, to zrobią ją dobrze, a nie w stylu tej zgothic 3 bądź GW:nightfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam chciał żeby się te wszystkie rzeczy znalazły w edycji kolekcjonerskiej. A tak w ogóle co to jest artbook?
Kiedy wychodzi wiedźmin (czy jest już oficjalna data)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:05, dulak napisał:

Ja bym tam chciał żeby się te wszystkie rzeczy znalazły w edycji kolekcjonerskiej. A tak w
ogóle co to jest artbook?

Ech... i być może dlatego ludzie głosowali na medalion...nie wiedzieli co to artbook.

Artbook to książka(a raczej album) ze specjalnymi materiałami związanymi z grą. Mogą być to szkice na podstawie których projektowało się postacie,lokacje, mogą to być screeny potworów które nie ukazały się w grze, unikalne zdjęcia, opisy...taki zbiór ciekawostek.
Zazwyczaj jednak(jak sama nazwa wskazuje) są to właśnie szkice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal utrzymuję swoje zdanie. Liczę, że medalion będzie swego rodzaju breloczkiem do kluczy, a najlepiej otwieraczem do piwa. W końcu gadżet powinien być użyteczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... medalion to jako pamiatka bedzie (maly oltarzyk ? :D)
Ale by sie przydala gratisowo do kazdego EK ksiazka Sapkowskiego, wtedy byloby naprawde dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować