Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

148 postów w tym temacie

Głosowałem na karciankę, jako bardzo fajny gadżet. Można by ze znajomymi pograć (oczywiście po dokupieniu kart) itd. Medalion najprędzej będzie wisiał w pokoju, ew. zostanie założony raz, drugi i się znudzi.
Artbook też mógłby być, pod warunkiem, że nie składał by się z paru stron.
Koszulka to też fajny gadżet, ale ciekawe jak CDP poradziłoby sobie z rozmiarami - no, chyba, że EK byłoby dostępne tylko przed premierą i każdy sam wybierałby rozmiar koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:53, Arclight napisał:

Głosowałem na karciankę, jako bardzo fajny gadżet. Można by ze znajomymi pograć (oczywiście
po dokupieniu kart) itd. Medalion najprędzej będzie wisiał w pokoju, ew. zostanie założony
raz, drugi i się znudzi.
Artbook też mógłby być, pod warunkiem, że nie składał by się z paru stron.
Koszulka to też fajny gadżet, ale ciekawe jak CDP poradziłoby sobie z rozmiarami - no, chyba,
że EK byłoby dostępne tylko przed premierą i każdy sam wybierałby rozmiar koszulki.


moim zdaniem karcianka jest bez sensu bo gdzie dokupić resztę??
bo przecież od groma Ci tych kart nie dadzą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie, w Empiku, w sklepach - trzeba tylko umieć szukać.
A to, że mi tych kart dużo nie dadzą to fakt, ale zestaw startowy na pewno. A to już coś.
I takimi kartami pograć przynajmniej można, od komputera się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...głosowałem na Artbook, ale jak dla mnie to wszystkie te rzeczy powinny się znajdować w EK :) Mam nadzieję, że CDP zrobiło tą ankietę tylko po to, aby podsycić oczekiwanie na grę, a do EK dadzą to wszystko + jeszcze coś (soundtrack, MAPĘ na jakimś fajnym materiale, smycz do kluczy, autograf Sapkowskiego albo na oddzielnej kartce ze zdjęciem [plakat mile widziany :D] albo na pudełku z grą, lub też w artbooku) i oczywiście to wszystko zapakowane w jakieś fajne opakowanie (np. torba Geralta :D)
Ps. Jeśli nie karcianka to mogą być zwykłe (tzn. ze screenami z gry :D) karty do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że artbook dostał tylko 8%. Jeżeli w skład EK wejdzie koszulka, to mam nadzieję, że będzie możliwość wyboru rozmiaru przy zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę moje zdanie w 3 słowach, co do medalionu OmG !! Po co komu medalion i tak w nim nie będzie chodził, a w koszulce można się przejść po mieście... No i jak by był fajny arcik to w ogóle by to było wypas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz szczerze mowiać racje . Lepiej aby do ek zawsze były dodane jakieś praktyczne rzeczy :) Ale wiesz mowic to tym co czekaja na ta grę :) Ja sam sie przyznaje zę bez wzgledu co bedzie w ek airborne pędze do sklepu i kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka zajela drugie miejsce, wiec jest jakas szansa na to, ze pojawi sie w EK Wiedzimna. Ale ten medalion wydaje sie byc pewny. W kazdym razie ja mam nadzieje na te koszulke mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co można zrobić z medalionem?? Żeby chodzic w tym po mieście to on sie chyba nie naddaje. Ot taka zabaweczka... Ale co tam. To gracze wybrali a mnie na edycje kolekcjonerskie nie stać. Ale mimo wszystko wydaje mi się że Artbook, albo gra karciana, czy nawet koszulka to ciekawszy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... szkoda że artbook tak nisko :/
Mam jednak nadzieję, że go dołączą... :/ albo że będzie dostępny w sprzedaży oddzielnie :/
Zawsze miło jest sobie pooglądać grafiki z tworzenia gry, bądź poczytać o jej powstawaniu (artbook gothica 3 to mistrzostwo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować