Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

148 postów w tym temacie

Medalion:P? Heh ciekawe kto go będzie nosił...
Lepszym pomysłem było by danie "monety", którą będziemy używać grze...tak jak w ek obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie byłem za medalionem, jednak wiedziałem, że on wygra. :/ Pozostaje mi mieć nadzieję, że w edycji kolekcjonerskiej znajdzie się też koszulka i karcianka. (chociaż w prawdzie wolałbym artbook) Z resztą nie będę się na zapas martwił... w końcu zawsze zostaje mi edycja standardowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion fajna rzecz i chętnie bym go nosił, ale nie kupiłem EK nawet mojego ulubionego Gothica, więc wątpię, czy Wiedźmin mnie do tego przekona.
A artbook to imo straszna nuda, nigdy nie lubiłem przeglądać obrazków. Już pocztówka była by lepsza, bo przynajmniej podstawkę do piwa by się zrobiło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:58, lukesky16 napisał:

Oczywiście medalion wygrał... ale nie ma się co martwić przecież coś jeszcze dadzą, np. artbook
i koszulke, bo sam medalion to jakiś taki "suchy"


widziałem EK w której było 11 rzeczy...
więc w Wiedźminie może być przynajmniej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to głosowałem na medalion lecz najbardziej chciałbym zobaczyć w składzie rzecz której nie było chyba nigdy... I nie widziałem tego nigdzie na forum choć być może sie pojawiło... Mieszek z paroma monetami :))) Najbardziej chciałbym taki przy Gothicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak przewidywałem - medalion :| Głosowałem na artbooka, choć z koszulki lub karcianki też bym był bardzo zadowolony ;) Ale wątpię, żeby tylko ten dodatek wchodził w skład EK, jesli jednak tak bedzie zadowole sie podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na artbook, chyba najbardziej praktyczny. Medalion i tak by leżał w kącie, tak seryjnie to wątpię aby ktokolwiek go nosił, no może dzieciaki, ale niech lepiej noszą "medalion" zrobiony z nakrętki od Kubusia. Jeszcze dobra byłaby koszulka. Ale mam nadzieję że CDP wymyśli coś jeszcze bardziej oryginalnego oprócz rzeczy wymienionych w ankiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować