Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 2 wciąż na 1. miejscu!

21 postów w tym temacie

No, no wygląda na to, że to całkiem niezła gra. Chyba sobie kupie stwora microsoftu a ta gra po Gears of War i Crackdown będzie trzecia w jaką będe grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja m.in. dla forzy wlasnie mam zamiar sobie po wyplacie kupic x-a:) jeszcze do tego gears of war, crack down, w sierpniu virtua fighter 5... nic tylko odkladac kasiorke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:49, Obi-San napisał:

Powiedzcie mi w jaki sposób Forza Motorsport jest powiązana z Pro Evolution Soccer? :D Że niby Konami? :D


Producentem Forzy jest Microsoft. Na jakiej zasadzie wnioskujesz, że Forza jest związana z PESem?
Jeżeli patrzysz na tabalkę "powiązane gry", to zauważ, że znajdują się tam gry związane z całym artykułem a nie tylko z tytułem newsa. PES jest tu także wymieniony - znajduje się na 10. miejscu stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:28, Word up napisał:

A gdzie akapit poświęcony dla wii:P? Tak długo utrzymuje się w top 10, że watro byłoby o tym wspomnieć.


O Nintendo pisze się na gram.pl wystarczająco dużo, gdy publikowane są raporty ze sprzedaży sprzętu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo Forzy i szczerze mówiąc.. no.. realizm w sumie jest, ale nie mogę przeboleć tego, jak ta gra wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować