Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zza kulis produkcji trailera Wiedźmina

55 postów w tym temacie

w sumie to filmik nie pokazuje nic nowego - ot, kilka dodatkowych ujęć (nie scen, a ujęć), do tego fajna muzyczka. i tyle...
a ostatni fragment (ujęcie, w którym pięść uderza w mordę Strzygi) jest naprawdę tandetne... ;)
trochę nie rozumiem treści newsa w odniesieniu do filmiku - spodziewałem się jakiegoś faceta opowiadającego o tym, jak tworzono trailer Wiedźmina, nagrania ze studia czy coś w tym guście...
za to muzyka świetna (przesłuchałem też fragmenty dostępne na oficjalnej stronce) - klimatyczna i w ogóle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem obejrzałem i.... Kurcze tam nie ma nawet sekundy o tym jak filmik powstawał. Ot kilka scenek, które już były i kilka których nie było, z muzyką bez odgłosów.

Bez rewelacji, ale miło sie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:50, de99ial napisał:

Bez rewelacji, ale miło sie ogląda.


Popieram.
Musimy się przyzwyczaić, że będziemy karmieni aż do premiery takimi "dziełami" :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:00, milten6 napisał:

Pytanie dla tych co ściągnęli - Warto? Wolę wiedzieć, bo to raczej nie na moje łączę :P.


nie.
obejrzyj sobie jeszcze raz oficjalne intro, wyobraź sobie kilka dodatkowych ujęć z innej perspektywy - i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hej!

Nie obawiajcie się przekarmienia wiedźminowymi newsami. Ich zwiększona ilość ma bardzo konkretną przyczynę. A raczej dwie. Pierwsza to start nowej stronki(ek), a druga... na razie pozostanie tajemnicą;)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:05, Mike napisał:


Hej!

Nie obawiajcie się przekarmienia wiedźminowymi newsami. Ich zwiększona ilość ma bardzo konkretną
przyczynę. A raczej dwie. Pierwsza to start nowej stronki(ek), a druga... na razie pozostanie
tajemnicą;)

Pozdr.
M.


Mike ja już sie czuję przekarmiony.Ja chcę grac! Przynajmniej demo jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:08, castlerock napisał:

Mike ja już sie czuję przekarmiony.Ja chcę grac! Przynajmniej demo jakieś ;)


Demko? Chyba za dużo wymagasz :P. Zanim nam je pokażą, pewnie codziennie będziemy torturowani newsami w stylu: "Nowy trailer Wiedźmina, już jutro!", "Nowe screeny!", "Muzyka na wiedźmin.gram.pl do pobrania!", "Nowa tapeta z Wiedźminem, już dostępna" itd. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike: jedna przyczyna, która wiąże się też z otwarciem nowej strony (niepotrzebnej nowej strony zresztą). Przcierz to oczywiste, że chcecie jak najwięcej mówić o Wiedźminie dla rozpowszechnienia. Reklama jest normalna ale nadawaj temu jakiegoś głębszego sensu. Strona mi się podobała, ale np. tym filmikiem czuję się obrażony. Według newsa powinienem dowiedzieć się nowych informacji a okazuje się, że chodziło tylko o kolejne minuty zainteresowania się Wiedźminem, w tym wypadku bezsensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować