Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Xbox360 czy PS3? Temat ogolny

304 postów w tym temacie

A ja segreguje tak jeśli ktoś ma dosyć PieCa to niech bierze PS3, a jeśli ktoś chcę mieć koniczne konsola ale nie być w tym temacie zagubionym Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę... na gramsajcie zamieściłem informacje o PS3 ale wydaje mi sie że czegoś może nie być lub są błędy :( proszę o komentarz czy wszystko jest ok czy też czegoś brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PlayStation 3 jest lepsze od X360, ponieważ ma czytnik Blu-Ray, lepszą grafikę, dźwięk, niema cegły (zasilacza), można bezpośrednio podłączyć do konsoli Pendrive-a(nie tak jak w Xboxie) no i Internet jest darmowy.:)
Chociaż muszę przyznać, że X360 też jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:51, kacper78 napisał:

Moim zdaniem PlayStation 3 jest lepsze od X360, ponieważ ma czytnik Blu-Ray, lepszą grafikę,
dźwięk, niema cegły (zasilacza), można bezpośrednio podłączyć do konsoli Pendrive-a(nie
tak jak w Xboxie) no i Internet jest darmowy.:)
Chociaż muszę przyznać, że X360 też jest niezły.


Chyba ci sie coś pomyliło pendrive też bezpośrednio możesz podłączyc do konsoli xbox (ma porty usb itp) sam mam konsole więc wiem.
Dla mnie xbox jest lepszy ma o wiele wiecej ciekawszych gier, ps3 moze sie tylko pochwalic MGS4.
Konsola ma lepszy design (mam elite), pad itp.
Za niedługo mega exclusive Soul Calibur IV ;D nie wspomnę o Star Wars: The Force Unleashed, Brothers In Arms: Hell''s Highwa,y czy rewelacyjny BF:Bad company :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 09:34, gpodoba napisał:

> Moim zdaniem PlayStation 3 jest lepsze od X360, ponieważ ma czytnik Blu-Ray, lepszą
grafikę,
> dźwięk, niema cegły (zasilacza), można bezpośrednio podłączyć do konsoli Pendrive-a(nie

> tak jak w Xboxie) no i Internet jest darmowy.:)
> Chociaż muszę przyznać, że X360 też jest niezły.

Chyba ci sie coś pomyliło pendrive też bezpośrednio możesz podłączyc do konsoli xbox
(ma porty usb itp) sam mam konsole więc wiem.
Dla mnie xbox jest lepszy ma o wiele wiecej ciekawszych gier, ps3 moze sie tylko pochwalic
MGS4.
Konsola ma lepszy design (mam elite), pad itp.
Za niedługo mega exclusive Soul Calibur IV ;D nie wspomnę o Star Wars: The Force Unleashed,
Brothers In Arms: Hell''s Highwa,y czy rewelacyjny BF:Bad company :)

Battlefield Bad Company już jest na Ps3 natomiast Plasytation 3 może pracować prz rozdzielczości 1080p(HD)
a X360 720p, a więc lepszą grafikę ma PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design...o gustach się nie dyskutuje, jednemu to innemu tamto się bardziej, czy mniej podoba. A o jakim ty exlucive mówisz? Soul Calibur IV? Przecież lepsza wersja wychodzi na PS3 bo mamy dodatkowo Kratosa... Tak więc tobie też się coś pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 10:17, Łeber napisał:

Design...o gustach się nie dyskutuje, jednemu to innemu tamto się bardziej, czy mniej
podoba. A o jakim ty exlucive mówisz? Soul Calibur IV? Przecież lepsza wersja wychodzi
na PS3 bo mamy dodatkowo Kratosa... Tak więc tobie też się coś pomyliło.


Mamy Kratosa i Dartha Vadera:) X-Box ma dodatkowo Yodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz potwierdzić ten "fakt" jakimś linkiem? Bo coś mi się wydaję, że kiedyś była taka plotka, a aktualnie to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 09:47, Rumcajs52 napisał:

> > X360 też pracuje w 1080p...
Wiem, bo sam mam i gram w takiej rozdzielczości ;)

To zależy też, również od tego jaką posiadasz wersje X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz tu linke ---> http://www.gram.pl/news_6gPiHO7_Soul_Calibur_IV_jeszcze_bogatszy_w_Gwiezdne_w ojny.html
a tu linka do Trailera dla wersj na xbox 360 widac ucznia vadera i Yodę walczacych----> http://www.gametrailers.com/player/35853.html
a to linka do Trailera w wersj na PS3 tam jest tylko na koncu vader i tyle-----> http://www.gametrailers.com/player/35775.html
a po pierwsze to o kratosie jest plotka-----> http://www.gram.pl/news_8gviJ,21_Kratos_w_grze_Soul_Calibur_IV_na_PS3 .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczeń Vadera pojawi się na obu konsolach, nie tylko na X360 (przeczytaj newsa dokładnie). A z tym Kratosem to obstawiał bym na "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:40, Rumcajs52 napisał:

> > Mam Premium, teraz już nie ma w produkcji wersji bez wyjścia HDMI

Jakie są jeszcze wersje X360 oprócz Premium, Arcade...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałem kupić konsole ale nie wiem jaką xbox''a 360 czy PS3.Xbox jak na konsole jest tani gry są fajniejsze i jest bardziej stabilniejszy a za to PS3 ma lepszą grafikę , dźwięk itp.A jak jest z tym netem na konsolach to prawda że trzeba płacić na x-pudełku a na PS3 nie? Proszę o dobre doradzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:00, kacper78 napisał:

> > > Mam Premium, teraz już nie ma w produkcji wersji bez wyjścia HDMI
Jakie są jeszcze wersje X360 oprócz Premium, Arcade...?


Oprócz tego jest jeszcze wersja Elite w kolorze czarnym z dyskiem 120GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 21:32, kulfonito napisał:

> > > > Mam Premium, teraz już nie ma w produkcji wersji bez wyjścia HDMI

> Jakie są jeszcze wersje X360 oprócz Premium, Arcade...?

Oprócz tego jest jeszcze wersja Elite w kolorze czarnym z dyskiem 120GB.

OK! Dziex, ale i tak w dalszym ciągu wole PS3, choć X360 też stoi na wysokim poziomie.
Jednak do serii PS-ów już przywykłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku byłem wiernym fanem konsoli xbox 360 ze względu na dużą liczbę gier oraz atrakcyjną cenę w porónaniu do ps3. Dzisiaj zmieniłem zdanie na temat tej konsoli. Dlaczego?. Otóż mam 1 poważny powód. Jaki? Otóż dziś po raz drugi zepsuła mi się konsola. Z przykrością musze stwierdzić że jestem zawiedziony tak renomowaną firmą MICROSOFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie niedługo zakupuje konsole tylko jaką raczej kupię PS3 jest mniej awaryjne ma blue-ray, ale gier jest mniej no ale po co ma być dużo skoro dopiero się PS3 rozwija i w pełni pokazuje moc a tytuły na tą konsolę są mocne np.MGS 4 niedługo Litle big Planet , Motorstorm itd.ale konsola PS3 jest droga 1400zł e tam na allegro za 1000zł a xbox360 jest tani 700zł Premium a na allegro od 400zł :0 ale i tak wybiorę PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować