Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Xbox360 czy PS3? Temat ogolny

304 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 21:15, dominik11kot napisał:

Na youtube.pl można znaleść ( nie wiem czy amatorski czy nie ) filmik o Xbox 720

0_o


To raczej amatorka :) Nie sądzę aby i Sony i MS wypuszczało po 2 latach następce swoich cacek... tak że, nie mówcie chłopakowi żeby czekał na następną generacje konsol :) bo sobie jeszcze poczeka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:18, Alexx1 napisał:

Lol rzeczywiście nie uściśliłem "niebawem" xd. Czytałem, że 2011/2012


A to zmienia postać rzeczy :) myślałem że masz na myśli że nowe pleystation zobaczymy już pod koniec roku <lol2> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak miałbym kupować to PS3 (filmy na Bluray).

Ps. wrzuć na gs-a choć jeden wpis z możliwością zostawiania komentarzy bo nijak nie można zostawić śladu swojej bytności na twoim gs-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Moje możliwości finansowe są dość skąpe. Rodzice nie dołożą mi do konsoli i będę sobie musiał sam zarobić na konsolkę.myślicie że w takiej sytuacji zbierać do xboxa 360 premium 60gb czy wysilić się i dozbierać np do ps3 czy Xbox 360 elite a jeżeli to do której z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:05, Szymex ziom napisał:

Ja mam pytanie. Moje możliwości finansowe są dość skąpe. Rodzice nie dołożą mi do konsoli
i będę sobie musiał sam zarobić na konsolkę.myślicie że w takiej sytuacji zbierać do
xboxa 360 premium 60gb czy wysilić się i dozbierać np do ps3 czy Xbox 360 elite a jeżeli
to do której z nich?


Posiadacze Xboxa powiedzą swoje, posiadacze PS swoje a Ty i tak zostaniesz z trudnym pytaniem xD. Najlepiej rzuć okiem na możliwości obu konsol i sam zdecyduj, która bardziej Ci się przyda.
Co do x''ów nie brałbym elite, prawie to samo co w premium a różnice możesz przeznaczyć na gry/gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:05, Szymex ziom napisał:

Ja mam pytanie. Moje możliwości finansowe są dość skąpe. Rodzice nie dołożą mi do konsoli
i będę sobie musiał sam zarobić na konsolkę.myślicie że w takiej sytuacji zbierać do
xboxa 360 premium 60gb czy wysilić się i dozbierać np do ps3 czy Xbox 360 elite a jeżeli
to do której z nich?

Obejrzyj bibliotekę gier na obie konsole i wybierz, mi bardziej odpowiadały tytuły wydawane na 360-tkę. Gears Of War, GoW 2, PGR4, Halo 3, za to na PS3 masz, Killzon 2, LBP, MGS4, czy GT5. Wszystko zależy od tego które tytuły bardziej Ci odpowiadaja. Oczywiscie wiadomo, że maszynka Sony, jest lepsza pod względem technologicznym, ale konsola służy do grania, przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 14:35, The Nemezis napisał:

2 razy większy dysk i ładniejszy kolor(według mnie) to jest mała różnica?

Jeżeli chodzi o kolor to jest to faktycznie mała różnica. Na komfort grania nie wpływa to w ogóle. Zależy co kto lubi chociaż moim zdaniem biały X360 też jest ładny. Jeżeli zaś o dysk chodzi to jest to chyba jedyna znacząca przewaga Elite nad innymi modelami. Ale mimo wszystko 120GB również spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 14:35, The Nemezis napisał:

2 razy większy dysk i ładniejszy kolor(według mnie) to jest mała różnica? Ale też zależy
gdzie się kupuje.


No...według mnie mała, dysk jak dysk - im większy tym lepszy ale też trzeba mieć talent, żeby te 60 GB całe zapchać.
Kolor też nie problem, można się wyposażyć w bajer typu "czarny panel przedni" albo inne takie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:37, destrukt napisał:

Gdzieś słyszałem, że Elite jest mniej awaryjny od Premium. To prawda?

Nie - to nie jest prawda.
Obecnie, we wszystkich wersjach X360 jest takie samo (małe) prawdopodobieństwo awarii (przegrzania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:37, destrukt napisał:

Gdzieś słyszałem, że Elite jest mniej awaryjny od Premium. To prawda?

Inny kolor i wielkość dysku nie mają nic do awaryjności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 21:23, The Nemezis napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć 60GB ;). Mi też model konsoli lata, byle nie arcade.

A fakt - 60GB :]

Ponoć wgranie NXE redukuje ryzyko przegrzania konsolki... Nie wiem jak to jest w praktyce, ale ja się tym nie przejmuje, bo gram praktycznie tylko w weekendy po 2-3 godziny dziennie tak więc mi nadmierne temperatury nie straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Sorki, że nie czyytam postów, ale potrzebuje szybkiej i jednoznacznej odpowiedzi.
Na dzień dzisiejszy wybrać PS3 czy Xboxa 360 PRO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować