Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - pierwsze próbki głosu Geralta!

125 postów w tym temacie

CD Projekt

Twórcy Wiedźmina, zespół CD Projekt Red, udostępnili pierwsze próbki głosu głównego bohatera gry! Próbki są na razie w angielskiej wersji językowej, wkrótce jednak należy się spodziewać sampli z wersji polskiej. W oczekiwaniu na pierwsze słowa Geralta po polsku, posłuchajcie jak brzmi głoś w wersji angielskiej.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - pierwsze próbki głosu Geralta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaco -> Zarówno polskie jak i angielskie nagrania są robione przez CDP Red (z tym, że angielskie w Anglii ofcoz). I jest to proces mniej wiecej rownolegly, o czym bedzie sie mozna przekonac niedlugo, gdy pojawia sie polskie sample :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestaniecie wreszcie?! Już i tak trudno mi wytrzymać do września, a wy to jeszcze utrudniacie! >:(

Co do sampli: brzmi nieźle. Co prawda, inaczej sobie wyobrażałem głos Geralta, ale to akurat normalne. Ciekawe, jak będzie brzmiał polski głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no bardzo mi się podoba , narzekacie że bez życia ale przecież to jest Wiedźmin ;] mi bardzo pasuje . Teraz czekam na polskie próbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało męski ten głos w porównaniu do twarzy ;). Ot, wyobraziłem sobie typowego Anglika z lekkim brzuszkiem słuchając tych nagrań. Muszę przyznać, że oczekiwałem czegoś więcej po tym jak CD Projekt ogłosił, że nie będzie zatrudniał znanych twarzy do dubbingu, tylko skupi się na odpowiednim ich dobraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:33, Mistic napisał:

Może i głos z lekka pasuje, ale taki bez życia jest ;/

Widać że to Ty podkładałeś ;D

Głos całkiem, całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować